دکوراسیون کامل منزل

امروزه در دکوراسیون کامل منازل, نمای خارجی ساختمان ها اهمیت ویژه ایی پیدا کرده است. نمای ساختمان کلاسیک که همان نمای رومی نیز نامیده می شود, به دلیل زیبایی بسیار, امروزه با استقبال زیادی روبرو شده است. در این نمای خارجی مدرن از سنگ های ساختمانی گران قیمت و زیبایی استفاده می شود به همین دلیل این نمای خارجی یکی از زیباترین نماهای ساختمانی به شمار می رود. همچنین اجرای متفاوت و پیچیده نمای خارجی کلاسیک باعث شده است این نمای ساختمان بیشتر برای خانه های لوکس استفاده شود. با این وجود امروزه در نماهای خارجی بسیاری از رستوران ها, مراکز خرید و خانه های ویلایی از نمای کلاسیک استفاده می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین این نماها را نشان می دهد.

مبل ها از نظر طراحی و شکل ظاهری در انواع طرح های اسپرت سرویس خواب ال و مدرن و … موجود هستند و شما می توانید طرح مبلمان منزل تان را بر اساس دکوراسیون و محل قرار گرفتن مبل ها در منزل انتخاب کنید. در ادامه این مطلب انواع نمونه های مدل مبلمان اسپرت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مدل مبلمان و چیدمان مبلمان در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل تاثیر گذار هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود طرح مبلمان مناسبی را خریداری کنید. در این بخش تصاویری سرویس خواب از مبلمان اسپرت با طراحی های شیک و بی نظیر را ملاحظه خواهید کرد.

امروزه مبلمان به دو دسته راحتی و سلطنتی تقسیم بندی می شوند که اگر شما در منزل تان فضای کافی دارید می توانید از دو نوع طرح مبل استفاده کنید. مبل راحتی بیشتر برای استفاده های معمولی در هر خانواده طراحی شده اند و مبلمان مجلسی برای مهمان ها طراحی شده اند.

امروزه در بیشتر خانه های ایرانی دکوراسیون داخلی با سبک مدرن سرویس خواب به چشم می خورد ولی با این حال باز هم عده ای از افراد هستند که تمایل دارند که سبک دکوراسیون منزل خود را کلاسیک انتخاب کنند. در ادامه این مطلب انواع طراحی های دکوراسیون کلاسیک با دیزاین لوکس و جدید را مشاهده خواهید کرد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک و لوکس در برخی از منازل و خانه های ویلایی به چشم می خورد و این سبک دکوراسیون می تواند فضای خانه شما را به محیطی سنتی و البته لوکس و سلطنتی تبدیل کند. در این بخش ایده هایی برای طراحی دکوراسیون ویلاهای کلاسیک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

طراحی دکوراسیون اداری مدرن یکی از دغدغه های بزرگ برای مدیران و طراحان داخلی است و علاوه بر این محل کار افراد خانه دوم آن ها است بنابراین باید دکوراسیون محیط اداری را به محیطی استاندارد و کاربرپسند تبدیل کنید.

در طراحی مدرن دکوراسیون اداری باید نکات کلیدی مهم از قبیل رنگ و نور و مبلمان و وسایل کاربردی را در الویت قرار دهید. در ادامه این مطلب تصاویری از دکوراسیون های اداری مختلف را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم.

پذیرایی قسمتی از منزل است که طراحی دکوراسیون داخلی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از وسایلی که در جذابیت دکوراسیون داخلی پذیرایی نقش مهمی دارد پرده است که سرویس خواب در این مطلب تصاویر مدل پرده های جدید و شیک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *