انتخاب وسایل اتاق خواب

یکی دیگر از نکاتی که در دیزاین اتاق خواب حائز اهمیت است انتخاب سرویس خواب و سایل اتاق خواب و چیدمان آن ها در درون فضای اتاق خواب است. مهم ترین وسیله ای که باید در اتاق خواب به محل قرار گرفتن آن دقت کنید تخت خواب است شما می توانید تخت خواب خود را به چشم یک بوم نقاشی نگاه کنید که با کوسن ها و ملافه ها و تشک قرار است آن را نقاشی کنید بهتر است که برای والان های پرده اتاق خواب و روتختی از پارچه هایی با یک جنس و طرح استفاده کنید تا هماهنگی زیبایی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب شما بوجود آید. می توانید در اطراف تخت خواب خود میز های کوچکی را قرار دهید و بر روی این میزها از آباژور های ایستاده و یا سایر وسایل تزیینی استفاده نمایید.

مهم ترین عنصر در طراحی هر دکوراسیونی دیوار ها هستند. دیوار ها به ترکیب هر فضا و دکوراسیونی شخصیت می بخشند برای ایجاد کردن فضای منحصر به فرد در منزل خود می توانید از ایده های جالب و جدید برای تزیین دیوار استفاده کنید. در ادامه این مطلب روش های جدیدی برای تزیین کردن دیواراتاق خواب و سرویس خواب دیوار پذیرایی را در اختیار شما قرار می دهیم.

تزیین دیوار بیشترین تاثیر و جذابیت را در دکوراسیون داخلی منزل شما می گذارد. دیوار ها بزرگترین قسمت های قابل مشاهده در هر منزلی هستند و شما می توانید با کمک مجموعه ای از وسایل مورد نظر خود را از دیوار ها آویزان کنید تا دیوار هایتان ظاهری زیباو دلنشین پیدا کنند.

پذیرایی مهم ترین بخش هر خانه است و بیشتر مورد توجه مهمان ها قرار می گیرد علاوه بر این بیشتر افراد خانواده مدت زمان بیشتری از وقت خود را در اتاق پذیرایی سپری می کنند و می توان گفت سالن پذیرایی محلی مناسب برای دور هم بودن اعضای خانواده محسوب می شود و چیدمان و دیزاین دکوراسیون سرویس خواب  پذیرایی ایرانی در روحیه افراد خانواده تاثیر فراوانی دارد.

می توان پذیرایی را گل سرسبد دکوراسیون خانه های ایرانی تصور کرد بنابراین باید در هنگام خریداری وسایل و چیدمان وسایل پذیرایی وسواس بیشتری را به خرج بدهید و علاوه بر این اگر معماری داخلی منزل شما شیک و مدرن باشد شما می توانید با صرف هزینه های کمی زیباترین مدل دکوراسیون پذیرایی ایرانی را برای یک خانه ایرانی داشته باشید./ تخت خواب

اگر شما به دنبال پارکت هایی هستند که فضای گرمی را در منزلتان ایجاد کنند بهترین ایده برای انتخاب شما پارکت هایی هستند که دارای تونالیته قرمز ( Jatoba و Merbau) هستند سرویس خواب این پارکت ها علاوه بر این که فضای منزل شما را گرم و جذاب می کنند مقاومت بیشتری در مقابل ساییدگی و شکستن دارند.

امروزه ایده های بسیاری برای تزیین و دیزاین اتاق خواب وجود دارد که هر یک از آن ها زیبایی خاص خود را دارند. در دکوراسیون اتاق خواب های امروزی فاکتورهای بسیاری در نظر گرفته می شود. میزان روشنایی یکی از مهمترین این فاکتورها می باشد. علاوه بر روشنایی, نحوه چیدمان اتاق خواب تاثیر بسزایی در زیبایی آن دارد. اولین مسئله مهم در چیدمان این قسمت از خانه, اندازه ی اتاق خواب می باشد. در واقع چیدمان باید بر اساس سرویس خواب اندازه ی اتاق خواب صورت گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *