میحط شیک در اتاق خواب

برای ایجاد کردن محیطی زیبا و شیک در درون اتاق خواب استفاده از سرویس خواب رنگ های مکمل می تواند ایده خوبی باشد شما می توانید با ترکیب کردن رنگ های مختلف در درون اتاق خواب فضایی متفاوت و زیبا را بوجود آورید. رنگ بنفش به عنوان یکی از اشرافی ترین رنگ ها از زمان های گذشته تا به امروز شناخته شده است.

استفاده از گالری های دیواری یک طراحی زیبا و خاص است که شما می توانید با این ایده روح و جان تازه ای را در دیوار های اتاق خواب و پذیرایی خود ایجاد کنید. در این بخش ما قصد داریم تا شما را با جدیدترین ایده ها برای تزیین کردن دیوار های منزل آشنا سازیم برای مشاهده تصاویر ایده های تزیین خلاقانه دیوار تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

بهتر است به دیوار های پذیرایی خود با کمک کاغذ دیواری های جدید و زیبا طرح و نقش بدهید و دیوار های پذیرایی را به یک اثر هنری زیبا و جذاب تبدیل کنید. هم چنین می توانید با قرار دادن سرویس خواب عکس های خانگی و آثار هنری زیبا و جذاب و مناظر دلپذیر فضای پذیرایی خود را ایده آل و متفاوت کنید.

معمولا برای انتخاب رنگ سرویس خواب کودک دختر از رنگ های ملایم و جذاب صورتی و بنفش استفاده می کنند این رنگ ها بیشتر مود علاقه دختران هستند و علاوه براین زیبایی و جذابیت اتاق کودک شما با این رنگ ها بیشتر می شود و اتاق کودک به فضای دلنشین و آرامش بخشی تبدل می شود.

علاوه بر نورپردازی و نحوه چیدمان وسایل در اتاق خواب, ایجاد محیطی آرام بخش در اتاق خواب اهمیت بسیاری دارد. چیدمان اتاق خواب نباید به گونه ایی باشد که به فرد احساس اضطراب و پریشانی سرویس خواب بدهد. یکی از دلایل ایجاد این احساس در اتاق خواب ها, چیدمان نامناسب وسایل می باشد. درواقع وسایل زیاد و شلوغی در اتاق خواب موجب برهم خوردن تمرکز می شود. در چیدمان و آرایش اتاق خواب های زیر به آرامش این فضا نیز در نظر گرفته شده است.

رنگ سبز برای اتاق خواب یکی از طبیعی ترین رنگ ها به شمار می رود که دارای اثرات آرام بخش به خصوص روی کودکان است. تحقیقات نشان داده است رنگ سبز می تواند سرعت خواندن و درک مطلب در کودکان را افزایش دهد. از آن جایی که این رنگ اضطراب را کاهش می دهد, یکی از بهترین رنگ ها برای سرویس خواب رنگ اتاق کودک محسوب می شود.

علاوه بر اتاق خواب, دیگر فضاهای منزل عروس نیز تزیین می شود. در دکوراسیون اتاق پذیرایی عروس می توان از مدل پرده های زیبا و شیک استفاده نمود. همچنین چگونگی نورپردازی می تواند فضا را روماتیک کند. تصاویر زیر ایده هایی از طراحی اتاق پذیرایی عروس و چیدمان مبلمان در آن را نشان می دهد.

در انتخاب سرویس اتاق خواب دخترانه بیشتر از رنگ های ملایم مانند صورتی و بنفش استفاده می شود. این در حالی است که در طراحی اتاق خواب کودکان پسر بیشتر رنگ آبی و قرمز به کار می رود. همچنین امروزه در برخی از مدل سرویس خواب های کودکانه, تختخواب, کمد لباس و کمد اسباب بازی با یکدیگر ترکیب شده اند. این نمونه مدل ها به ویژه برای کودکانی که اتاق کوچک دارند, مناسب است. امروزه ست های بسیاری از سرویس خواب های کودکانه با طرح های مختلف ساخته می شوند. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین و شیک ترین مدل سرویس خواب کودک با طرح های فوق العاده زیبا را نشان می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *