چیدمان غیر ضروری در اتاق

اگر اتاق کودک شما بزرگ است و هم چنین در اتاق کودکتان فضای کافی سرویس خواب برای چیدمان وسایل غیر ضروری مانند میز عسلی و آینه و … را دارید می توانید این وسایل را هم خریداری کنید. این مدل وسایل بیشتر با طرح های میوه و خوراکی و شخصیت های کارتونی طراحی و دیزاین شده اند و در روحیه کودک شما تاثیر بسزایی را می گذارند و هم چنین دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکتان را زیبا و جذاب می سازند.

بر اساس نظریه طراحان داخلی پوشش و مدل پارکت کف اتاق پایه و اساس طراحی دکوراسیون داخلی منازل است. پارکت های چوبی از قدیمی ترین انواع کفپوش ها هستند که از زمان های گذشته تا به امروز توجه همه افراد و طراحان داخلی را به سوی خود جلب کرده اند. در ادامه این مطلب انواع مدل پارکت با سرویس خواب طراحی های متنوع را مشاهده خواهید کرد.

از پارکت در سال ۱۶۹۳ برای اولین بار در کاخ ورسای فرانسه استفاده شد. پارکت های چوبی دارای کیفیت بالایی هستند و زینت بخش منازل شما می باشند. در این بخش نکاتی را برای موفقیت در خرید پارکت و انواع متنوع مدل پارکت را ملاحظه خواهید کرد.

همه انسان ها تمایل دارند که خانه ای زیبا و ایده آلی را داشته باشند تا بعد از یک روز پر مشغله و پر استرس در منزل خود استراحت کنند و به آرامش برسند. یکی از عوامل تاثیر گذار برای رسیدن به آرامش چیدمان وسایل منزل و طراحی منزل است. در این مقاله توجه شما را به چند نکته طلایی برای طراحی  منزل سرویس خواب و تصاویری از دیزاین منزل جلب می نماییم.

طراحی منزل بر روی روحیه شما و افراد خانوادتان تاثیر گذار است و اگر منزل شما از طراحی دکوراسیون زیبایی برخوردار نباشد ممکن است در روحیه شما تاثیر منفی بگذارد. اگر همه فضای منزل شما زیباترین و جذاب ترین دیزاین و طراحی را داشته باشد می توانید در هر فضایی از منزل خود احساس آرامش و شادابی داشته باشید.

به یاد داشته باشید که اتاق خواب های بزرگ نیاز به سرویس خواب بزرگ دارند. همچنین نحوه چیدمان وسایل در این اتاق خواب ها سخت نیست و به راحتی می توان طراحی زیبایی برای چیدمان وسایل آن در نظر گرفت. اما در اتاق خواب های کوچک, چگونگی چیدمان وسایل اهمیت بیشتری پیدا می کند. از ان جایی سرویس خواب که فضای این اتاق ها کوچک است, ابتدا طراح باید سعی کند استفاده بهینه را از تمام فضاهای اتاق خواب داشته باشد و باید در چیدمان به این مسئله توجه ویژه ایی کند. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین و مدرن ترین چیدمان و طراحی اتاق خواب های زیبا را نشان می دهد.

امروزه در اغلب اتاق های کودک, سرویس خواب دیده می شود. این سرویس شامل تخت کودک, کمد لباس کودک, کمد اسباب بازی کودک و … می باشد. با توجه به اندازه اتاق کودک و چگونگی دکوراسیون آن, می توان از سرویس خواب های متنوع استفاده نمود. مدل های سرویس  خواب کودکانه در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی می شوند. تنوع رنگ در این سرویس خواب ها بسیار زیاد است. با توجه به رنگ و دکوراسیون اتاق کودک, می توان رنگ سرویس خواب او را نیز انتخاب نمود. اغلب سرویس خواب ها از چوب هایی مانند MDF ساخته می شوند. سبکی سرویس خواب و کیفیت چوب در سرویس خواب کودک اهمیت بیشتری دارد. به علاوه در انتخاب این سرویس ها باید به نکات دیگری نیز توجه شود. امنیت و جذابیت سرویس خواب از دیگر نکات مهم در هنگام انتخاب سرویس خواب برای اتاق کودکان می باشد. سرویس خواب های کودک باید به گونه ایی طراحی شود که کودک برای استفاده از آن ها احساس ناراحتی نکند.

1 دیدگاه

  1. […] ساده و آراسته اما صمیمی و راحت داشته باشند. زیرا ساختن اتاق خواب زیبا و گران‌قیمت بدون روح سازگاری و صفا و صمیمیت هیچ […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *