رنگ اتاق خواب رمانتیک

از اینکه رضایت و قدردانی افراد زیادی را در رابطه با استفاده از کله غازی به‌عنوان رنگ اتاق‌خواب رمانتیک خود مشاهده کردم بسیار خوشنود و خوشحال شدم. ازآنجایی‌که حس می‌کنم این رنگ که ترکیبی دورگه از آبی و سبز است گرمای غیرمنتظره و مناسبی را به اتاق‌خواب مستر می‌بخشد آن‌هم بدون اینکه انرژی اضافی به آن بدهد به این رنگ علاقه زیادی دارم. این رنگ برای آن‌که برای هر ۴ دیوار استفاده شود بسیار برجسته و تقریباً نامناسب است؛ بنابراین همان‌طور که در تصویر نشان داده‌شده است به استفاده از آن فقط به‌عنوان نقطه عطف فکر کنید.

البته شما همچنین می‌توانید تن‌های قهوه‌ای پررنگ را اطراف اتاق‌خوابتان به کمک عناصری چوبی تزریق کنید. دیوارها و سقف‌های مزین به چوب در این اتاق‌خواب واقعاً احساس راحتی، آرامش و لطافت را کاهش می‌دهد.

اتاق خواب های کوچک ,یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش ها در هر خانه ای اتاق خواب است که برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب های کوچک و بزرگ باید دقت و خلاقیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و متفاوت را برای فضای اتاق خواب تان طراحی کنید.

در این میان دکوراسیون داخلی اتاق خواب به عنوان عرصه خصوصی در خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و علاوه بر مبلمان به کار رفته در اتاق،رنگ و بافت دیوارها به ویژه دیوار بالای تخت به دلیل تمرکز دید بر آن نقش موثری بر فضا داشته و در ترکیب با رنگ ها یا متریال هایی چون چوب با بافت های متفاوت و زیبا به جذابیت و گرمی اتاق خواب کمک قابل توجهی خواهد کرد ./دکوراسیون دیوار اتاق خواب

خیلی ها از ایده های دیگران برای انجام پروژه های خود ساخته شان استفاده می کنند./ دکوراسیون دیوار اتاق خواب
شاید به زودی یکی از آثار زیر را در خانه تان داشته باشید. یا شاید دیدن همین تصاویر الهام بخش بوده و ایده ای جدید به شما داده.

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه را بهتر است با توجه به سن و سال و نیاز فرزند خود انجام دهید تا فرزند شما در اتاق خوابش احساس آرامش و راحتی بیشتری داشته باشد, در ادامه انواع ایده های کاربردی و خلاقانه برای طراحی اتاق خواب های دخترانه را مشاهده خواهید کرد.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بچه گانه نیازمند به خرج دادن حساسیت و توجه بیشتری است زیرا در این دوران کودکان نیاز دارند تا در محیطی با نشاط و توام با آرامش اوقات خود را سپری کنند. برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب های دخترانه برای کودکان می توانید از انواع رنگ های روشن و شاد استفاده کنید.

بهتر است وسایل اتاق خواب بچه گانه نظیر سرویس خواب و پرده و فرش طرح های فانتزی و عروسکی داشته باشند تا فضای اتاق خواب کودک شما شیک و جذاب تر به نظر برسد. نصب کاغذ دیواری پوستری با طرح های فانتزی و عروسی و یا کشیدن نقاشی روی دیوار با طرح های کودکانه از انواع ایده های کاربردی برای تزیین اتاق کودک است همچنین می توانید برای تزیین دیوار و سقف اتاق کودکان عروسک ها را از سقف و یا دیوار آویزان کنید که در این صورت فضای دوست داشتنی در اتاق کودکان ایجاد می شود.

اتاق خواب خصوصی ترین بخش در هر خانه ای محسوب می شود و طراحی دکوراسیون داخلی آن می تواند روی روحیه افراد تاثیرگذار باشد. در واقع محل آرامش و آسایش شماست. جایی که در آن استراحت می کنید، کتاب مورد علاقه تان را می خوانید و… بنابراین دکور این اتاق باید کامل و بدون نقص باشد و هیچ کم و کسری نداشته باشد. همه ما بعد از گذراندن یک روز طولانی و انجام کارهای سخت  و طاقت فرسا به مکانی نیاز داریم تا استرس های روزانه را از خود دور کنیم، بدون شک بهترین و موثرترین مکان برای این کار، همین اتاق خواب است.

رنگ بژ یکی از رنگ هایی است که به همه چیز می آید و به خوبی با محیط اطراف هماهنگ می شود. این رنگ خنثی است و اغلب به عنوان یکی از بهترین رنگ ها در طراحی داخلی و دکوراسیون شناخته می شود ولی عمدتا به منظور ایجاد کنتراست استفاده می شود.

به گزارش پرشین وی اگرچه ممکن است برخی از شما که طرفدار رنگ های برجسته هستید با خود فکر کنید استفاده از این رنگ در تمام دکوراسیون کسل کننده به نظر می رسد ولی راه های بی شماری وجود دارد که از رنگ بژ در تمام خانه به شکل گرم استفاده شود.

در این مطلب به نحوه استفاده از رنگ بژ در دکوراسیون اتاق خواب می پردازیم. هنگام طراحی و دکوراسیون تمام اتاق خواب با رنگ بژ، می توانید تمام سایه رنگ های مختلف آن را با هم ترکیب کنید. بنابراین با استفاده از بافت های مختلف، مبلمان و اثاثیه و اکسسوار های مختلف می توانید این رنگ را از یکنواختی و کسل کنندگی بیرون آورید.

۳- طاقچه ای عمیق
اگر مقداری به عمق طاقچه در دکوراسیون اتاق خواب خود اضافه کرده و یا طاقچه ای در پشت پنجره خود قرار دهید می توانید به راحتی از فضای ایجاد شده برای قرار دادن کتاب، جواهرات، سیم و لوازم شارژی وسایل خود و چندین چیز دیگر استفاده کنید. اگر برحسب اتفاق طاقچه شما در کنار تختتان قرار داشت نیز می توانید از آن به عنوان پاتختی استفاده کنید. اگر اتاق شما شوفاژ دارد می توانید از شانس خود استفاده کرده و طاقچه ای در بالای آن قرار داده و از آن بهره بگیرید.

بهتر است در کنار فراهم نمودن ابزارهایی برای آزادسازی هیجانات پسرانه به مکان استراحت آنان نیز توجه ویژه ای نمایید، زیرا محیطی راحت برای ریکاوری انرژی روزانه مورد نیاز هر فرد در خانواده است.

برخی از ایده های به ظاهر گران قینت نه تنها بسیار کاربردی و زیبا هستند بلکه سرویس خواب تخت خواب با ارائه کاربرد های متفاوت می توانند تاثیر چشمگیری در هزینه طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک و یا نوجوان شما داشته باشند.

برای هوش و ذکاوت کودک خود احترام قائل شوید، از آن ها بخواهید که طرح روی دیوار اتاق خود را انتخاب کنند، طرح روی دیوار آن ها می تواند نگرش آن ها به دنیای اطراف را تحت تاثیر قرار دهد در نتیجه در انتخاب آن دقت کنید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب   جوانان  با استفاده از ایده های جدید و مدرن استفاده از آن ها بتوانید در دیزاین و چیدمان دکوراسیون اتاق خواب های پسرانه از ایده های جدید استفاده نمایید. در این طراحی ها ایجاد فضاهای ذخیره سازی و

امروزه اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی و با متراژ های کوچک طراحی می شوند بنابراین خانواده ها مجبور هستند که از اتاق خوابی مشترک برای فرزندان خود استفاده کنند. در این مطلب انواع ایده های مدرن و جدید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دونفره را مشاهده خواهید کرد.

اگر از علاقه مندان به دکوراسیون سیاه و سفید هستید ، در این بخش قصد داریم شما را با ۶ ایده جذاب در زمینه طراحی اتاق خواب با رنگ بندی تیره ( سیاه و سفید ) آشنا کنیم . با توجه به اینکه اتاق‌خواب‌ها بهترین مکان برای امتحان کردن رنگ‌های مختلف و دکور  هستند که ممکن است نسبت به جاهای دیگر خانه جسورانه به نظر رسند، این اتاق‌ها رویکردی عملی‌تر دارند. تم‌های تیره کمک می‌کند تا ذهن متمرکز شود و فضایی آرام می‌سازد که به استراحت اهل خانه کمک می‌کند تا هر شب خواب راحتی داشته باشند.

۴٫ مهم ترین بخش از دکوراسیون داخلی اتاق خواب انتخاب رنگ مناسب است. بهترین رنگ ها بر اساس فنگ شویی اتاق خواب رنگ های پوستی هستند که این رنگ ها تونالیته هایی از رنگ سفید تا رنگ قهوه ای را شامل می شوند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود رنگ مناسبی را از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

اولین چیز برای ایجاد یک دکوراسیون عاشقانه انتخاب رنگ مناسب است. به طور کلی در این موارد باید حتما به سراغ رنگ های باستانی و قدیمی مانند بنفش، کرم، سفید، طوسی و … بروید. این رنگ ها بیشترین تاثیر گذاری را در محیط اتاق خواب می گذارند. اگر در اتاق خواب پنجره یا پنجره هایی وجود دارد باید به طرز صحیحی با پرده های مناسب و عمدتا ضخیم پوشانده شوند تا به راحتی بشود میزان نور ورودی به داخل محیط را تنظیم کرد. یک اتاق خواب هر چه تاریک تر باشد رمانتیک تر و عشقانه تر خواهد بود. در مورد پرده اتاق هم معمولا رنگ پرده پنجره اتاق خواب همرنگ با روتختی و ست تخت خواب یا رنگ دیوارها انتخاب می شود که در این زمینه در هر دو مورد جزء مطمئن ترین انتخاب ها هستند. سعی کنید پارچه ای که انتخاب می کنید کمی سنگین و افتاده باشد تا به ایجاد حس نهایی مد نظر خود نزدیک تر شوید.

سرویس خواب

اکثر فرزندان بازیگوش ما کار ها و فعالیت های روزانه ی خودشان را فراموش می کنند بنابراین داشتن یک برد برای یادداشت فعالیت های روزانه ی آنها بسیار می تواند برای آنها مهم و موثر باشد، به سادگی یکی از آن ها تهیه کنید و اجازه دهید به فعالیت های روزانه ی خود نظم و ترتیب ببخشند.

به سادگی می توانید از وسایلی که دیگر برایتان کاربردی ندارند در قالب یک کاربرد جدید استفاده کنید، و لوازم و وسایل دکوری دوست داشتنی و کاربردی برای اتاق فرزندتان تدارک ببینید. توجه داشته باشید که در زمینه خلاقیت خود فرزندانتان می تواند خیلی موثر باشد، پس از خلاقیتشان استفاده کنید و فضایی دوست داشتنی برایشان بسازید.

تختخواب تان را تا حد ممکن دور از در اتاق و به شکلی قرار دهید که بتوانید از روی تخت در و کل اتاق را ببینید. در فنگ‌شویی به این چیدمان، جایگاه قدرت می‌گویند. اگر اتاق‌تان به شکلی است که نمی‌توانید تخت‌تان را در چنین موقعیتی قرار دهید، آینه را جایی قرار دهید که در بازتاب آن در را ببینید. هیچ‌گاه تخت را در راستای در قرار ندهید؛ زیرا جریان انرژی که وارد اتاق می‌شود باعث اختلال در خواب و سلامت‌تان خواهد شد. در نهایت اگر راه‌حل دیگری نداشتید با استفاده از یک مبل، نیمکت یا هر شی‌ء دیگری بین تخت و در اتاق یک مانع ایجاد کنید.

به دنبال سرنخ‌هایی در اتاق‌تان بگردید و دقت کنید اتاق‌تان درباره من درونی‌تان چه می‌گوید؛ مثلا اگر اتاق‌خواب تنگ و تاریک است، مفهوم آن می‌تواند هراسان و خجالتی بودن صاحبش باشد. پیشنهاد می‌کنیم با شجاعت برخورد کنید، پرده‌ها را کنار بزنید تا نور طبیعی وارد فضا شده و پرتوی زیبای خورشید روح اتاق‌تان را لمس کند، یک رنگ روشن‌تر به دیوارهای اتاق زده و عکس‌های خانوادگی و شادتان را به دیوار بزنید. کمدهای درهم‌ و برهم را مرتب کرده و وسایلی را که استفاده نمی‌کنید و دوست‌شان ندارید، بیرون بریزید.

یکی از خصوصی ترین بخش ها در هر خانه ای اتاق خواب است, طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند در روحیه افراد تاثیر گذار باشد. در ادامه این مطلب انواع ایده های مدرن و جدید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

شاید در نگاه اول داشتن اتاق خوابی بدون پنجره بسیار کسل کننده و ناراحت کننده باشد و تصور کنید باید چنین فضایی را تبدیل به انباری کنید! اما باید بگوییم که با چند ترفند ساده و ماهرانه به سادگی می توانید اتاق خواب بدون پنجره ی خود را تبدیل به فضایی پویا، سرزنده و با نشاط کنید.

همان طور که گفته شد برای آوردن نور طبعی به اتاق خواب بدون پنجره راه حل های هوشمندانه ای موجود است. پنجره ی بالای درب ها یکی از ساده ترین راه حل هایی است که با کمک آن می توانید نور طبیعی را به فضای دکوراسیون اتاق خواب بدون پنجره خود بیاورید.

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما به سادگی می توانید دیوار تیغه ای بین اتاق خواب با سایر فضاهای خود را تبدیل به دیوار شفاف کنید و یا حتی برای آن پنجره داخلی تعبیه کنید با این کار به سادگی می توانید نور طبیعی را به دکوراسیون اتاق خواب بدون پنجره خود  سرویس خواب بیاورید و ظاهر ویژه ای به دکوراسیون خود ببخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *