راهنمای خرید میز تلوزیون

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S1  دارای دوازده چیدمان متفاوت می باشد. ابعاد این میز تلویزیون در حالت بسته ۱۲۰ سانتیمتر می باشد و در قابلیت چیدمان تا ۲۵۰ سانتیمتر را دارا می باشد. از ویژگی های خاص این مدل دو رو بودن میز می باشد. قطعات قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارند که این ویژگی این امکان را می دهد چیدمان منحنی نیز داشته باشید. جنس محصولات درینو ام دی اف درجه یک است و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

میز تلویزیون دیواری درینو دارای سبک خاصی در طراحی است. این مدل از قطعات مختلفی تشکیل شده است که از کنار هم چیدن این قطعات می توان میز تلویزیون دلخواه خودتون رو طراحی کنید.  تمامی محصولات درینو از ام دی اف درجه یک تولید می شود و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

میز تلوزیون

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S5  دارای بیست و پنج چیدمان متفاوت می باشد. ابعاد این میز تلویزیون در حالت بسته ۱۲۰ سانتیمتر می باشد و در قابلیت چیدمان تا ۳۰۰ سانتیمتر را دارا می باشد. یک عدد باکس مجزا مخصوص سی دی و عینک تری دی و … برای این مدل طراحی شده است. فضای مخصوص دستگاه ها و طبقات مختلف طراحی شده از ویژگی های این مدل محسوب می شود. جنس محصولات درینو ام دی اف درجه یک است و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.زیبایی محیط خانه و محل کار تاثیر بسیار مثبتی در آرامش و بهبود عملکرد ما دارد.

تیم طراحی  با ایده های نو و خلاق سعی در خلق محصولاتی می کند که هم زیبایی بصری داشته باشند و هم از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشند. میز تلفن های درینو با داشتن ۳کشو و همینطور یک کشوی مخفی در صندلی وبا اشغال محیط کم و رنگ پارچه ی قابل تغییر متناسب با دیزاین منزل شما میتواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب شما باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *