میز جلو مبلی

امرزه با توجه به استفاده گسترده مبلمان در دکوراسیون داخلی منازل ،میز جلو مبلی نیز تبدیل به مهمان همیشگی نشیمن و پذیرایی شده است. اگر نگاهی به بازار مبل ایران بکنیم حتما تحت تاثیر تنوع این کالا در ابعاد ، رنگ و جنس های مختلف قرار خواهیم گرفت. البته در گذشته این تنوع فقط در رنگ و برخی موارد در جنس بود ولی با ورود ماشین آلات به روز ، مواد اولیه جدید و نیز الگو گرفتن از طرح های اروپایی ، شاهد طراحی و تولید جلو مبلی هایی عالی در بازار ایران هستیم. دیگر از میز های جلو مبلی با پایه های بلند خبری نیست و مدل های جدید با ارتفاع حدود ۳۰ -۴۰ سانتیمتر ساخته می شود. شرکت درینو به کمک تیم طراحی خلاق خود پیشگام در طراحی جلو مبلی های مدرن است. تنوع بسیار در طراحی از ویژگی های منحصر به فرد میز های جلو مبلی درینو است به طوری که هر سلیقه ای را جذب خود می کند. این تنوع در طرح بدنه جلو مبلی ، ابعاد و ارتفاع جلو مبلی ها مشهود است. کیفیت بالای محصولات که تماما از ام دی اف تراکم بالای درجه یک می باشد یکی از نقاط قوت این محصولات می باشد.

این میز جلو مبلی دارای صفحات چرخان است که قابلیت چرخش کامل ۳۶۰ درجه را دارند. در واقع میز های عسلی این جلو مبلی به خودش متصل است. زیبایی ،استقامت بالا و کیفیت عالی ساخت از ویژگی های این میز جلو مبلی خاص به شمار می آید. با کلیک بر روی عکس مدل های مختلف این میز را مشاهده کنید.
رنگ ها : سفید ، ونگه
جنس : تمام ام دی اف درجه یک- رنگ سفید هایگلاس می باشد و رنگه ونگه (قهوه ای سوخته) مات است.

توضیحات : میز جلو مبلی دایره طرح گل و بوته. این میز پارچه خور است و می توان رنگ پارچه را از بین رنگ های موجود انتخاب کرد. یک عدد شیشه سکوریت لب تراش نیز برو روی صفحه بالایی میز قرار دارد. چهار عسلی مجزا به شکلی برای این میز طراحی شده است که خود آنها به صورت ترکیبی تشکیل یک میز جلو مبلی جدید را می دهد. با کلیک بر روی عکس مدل های مختلف این میز را مشاهده کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *