نکته های دکوراسیون اتاق نوزاد

چند مدل اتاق نوزاد دختر را در اینجا به نمایش گذاشته ایم که هر یک سبک طراحی منحصر به خود را دارند. مطمئنا اگر بخواهید با فاصله به دکوراسیون این اتاق های نوزاد خیره شوید چیزی عایدتان نمی شود باید کمی زوم کنید و به اصطلاح مو را از ماست بیرون بکشید.

دیوارهای با رنگ گل بهی وقتی با رنگ سفید مبلمان ها و کفپوش قهوه ای رنگ اتاق میکس می شود فضای تیره و روشن شیک و دوست داشتنی پدید می آید دقیقا شبیه به این اتاق که تصویر آن را در اینجا می بینید.

اتاق نوزاد

تزیین اتاق نوزاد دختر با رنگ های تیره و روشن

ایجاد هارمونی و هماهنگی در بین اجزای موجود در اتاق خواب نوزاد، چه بخواهید چه نخواهید به جذابیت نمای داخلی اتاق می افزاید. منظورمان را در تصویر زیر به شکل واضح می توانید ببینید. صندلی بچه و طرح پارچه تخت خواب و کلاهک آباژور کوچک کنار تخت را ببینید این همان هماهنگی و هارمونی است که از آن بحث کردیم.

هارمونی در اتاق کودک نوزاد دختر

اصلا دوست نداریم فکرش را بکنیم که نوار قرمز رنگ دور اتاق اگر نبود اتاق چه حال و هوایی پیدا می کرد. باور کنید تمام نمک و جذابیت این اتاق نوزاد به آن حاشیه رنگی دیوار و سقف است وگرنه این اتاق با اتاق عروس هیچ فرقی نداشت./ خرید سرویس خواب

رنگ مناسب دیوار اتاق خواب نوزاد

بعضی افراد عاشق کاردستی های چوبی و تزیینی هستند و دوست دارند اجزای دکوراسیون داخلی خانه را خودشان طراحی و تولید کنند. حتی اگر محصول نهایی خیلی زیبا هم نشود باز هم افتحار می کنند که حاصل دست رنج خودشان است و یک صنایع دستی است که خیلی هزینه زیادی به جزء صرف زمان نداشته است. این اتاقک زیبایی که دور تا دور تخت نوزاد را پوشش داده است با کمی خوش فکری می توانید بسازید و به همین شکل با ریسه نورپردازی کنید. به نظر شما وقتی بچه نوزاد را در این تخت خواب بگذارید و چشمش به یک آسمان توری سفید که به زیبایی نورپردازی شده است بیفتد چه عکس العملی نشان می دهد. باز هم گریه می کند یا نه ؟

تزیین فضای اطراف تخت نوزاد

خیلی از پدر و مادرها اعتقاد دارند بیشتر از نوزادشان، خودشان هستند که در اتاق خواب کودک شان حضور دارند. چون معمولا بچه ها بعد از تولد در همه بخش های خانه هستند جز اتاق خوابشان. پس حالا که اینطور است چه بهتر که اتاق را کمی سنگین تر دیزاین کنیم و یک فضای نشیمن هم در گوشه ای از آن تدارک ببینیم و برای چند دقیقه ای هم که شده در اینجا از میهمانان کودکمان پذیرایی کنیم./ تختخواب

چیدمان مبلمان و سیسمونی و تخت نوزاد

برخی اعتقاد دارند فضای اتاق نوزاد هر چه خلوت تر باشد اجزاء تزیینی و مبلمان موجود در اتاق بهتر و زیباتر به چشم می آیند. این نمونه مدل را ببینید ساده تر و خلوت تر از این ممکن نیست ولی خوشبختانه یا متاسفانه این سک خیلی طرفدار ندارد./ سرویس خواب

اتاق خواب نوزاد با چیدمان ساده و خلوت

گویا در این نمونه مدل، فضای اتاق آنقدر ساده و سرد شده است که والدین تصمیم گرفته اند تا یکی از دیوارها را با کاغذ دیواری های گل دار پوشش بدهند تا کمی اتاق رنگ و بوی بچگانه به خود بگیرد. البته گزینه های دیگری نیز وجود داشت ولی این سریع ترین و کم هزینه ترین مرحم برای حل مشکل کم تنوعی در این اتاق نوزاد بود.

کاغذ دیواری اتاق نوزاد
ما سعی کردیم مطلب را خلاصه کنیم ولی شما مطمئنا می توانید با دقت بیشتری روی این اتاق ها زوم کنید و نکته های مثبت و منفی بیشتری را شکار کنید.

م: nobaraneh.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *