مدل اتاق خواب کلاسیک کودک

اگر از طرفداران طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق خواب کودک به سبک کلاسیک هستید مطمئن باشید طرح ها و نمونه مدل های موجود در این بخش ایده های نابی می تواند به شما بدهد. طراحی و محصولات چوبی موجود در نمونه های زیر متعلق به کمپانی ایتالیایی آرکادیا است.

کمد و تخت خواب اتاق نوجوانان
دکوراسیون کلاسیک اتاق کودک
اندازه اتاق های در نظر گرفته شده در تصاویر زیر بزرگتر از حد معمول است. ولی چیزی که مهم است نوع رنگ بندی، چیدمان و دیزاین دکوراسیون است وگرنه در اتاق های کوچکتر هم با کمی ذوق و سلیقه و حذف بعضی از موارد غیرضروری، می توان یک دکوراسیون کلاسیک زیبا طراحی کرد./ خواب

کلاسیک

دکوراسیون سلطنتی اتاق نوجوانان
اتاق خواب های زیبا ولی برای نوجوانان و جوانان
این مدل طراحی دکوراسیون همانطور که در تصاویر هم قابل مشاهده است برای سنین بیشتر از هفت یا حتی ده سال مناسب است. معممولا کودکان با سنین کمتر با چنین رنگ بندی و دکوراسیونی نمی توانند ارتباط برقرار کنند و سادگی و تک رنگی و آرامشی که در دکوراسیون و چیدمان آن است برای کودکان خردسال و نوپا عذاب آور و خسته کننده است.

طراحی دکوراسیون دخترانه با رنگ بنفش
تعریفی که از یک دیزاین کلاسیک سراغ داریم دقیقا همان چیزی است که در تصاویر این بخش می بینیم یک طراحی فوق العاده ساده به دور از مدرنیته و رنگ آمیزی شاد./ سفارش سرویس خواب

مدل تخت خواب دو طبقه اتاق کودک

این سبک طرفداران خاص خود را دارد و البته مخالف هم کم ندارد و هستند افرادی که می گویند دوره طرح های کلاسیک و ساده به پایان رسیده است و این سبک دکوراسیون ها دیگر نخ نما شده اند. ولی اگر از حق نگذریم در مدل هایی که ما در این بخش می بینیم طرح های کلاسیک اتاق کودک دقیقا دارند نقش قالی کرمان را بازی می کنند.

مبلمان فانتزی اتاق کودک
کرم و سفید در اتاق کودکان
در رنگ بندی اتاق ها بیشتر حضور رنگ های سرد و خنثی مثل کرم و سفید را شهد هستیم ولی این رنگ های سرد با رنگ های دخترانه و پسرانه مثل سبز و آبی و بنفش به خوبی مخلوط شده اند.

م: nobaraneh.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *