رنگ زرد در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ زرد همیشه نماینده شادی و نشاط در دکوراسیون داخلی منزل است و هر جا که باشد طراوت و سرزندگی را بر فضا حاکم می کند. روانشناسان همیشه توصیه می کنند تا افراد افسرده و دل خسته از رنگ های زرد در محیط پیرامون خود بیشتر استفاده کنند تا راحت تر بتوانند بر دل مُردگی خود غلبه کنند.
تصمیم داریم تا زرد را به دکوراسیون اتاق خواب وارد کنیم و ببینیم که این رنگ پر هیجان و پر نور چه گلی به سر اتاق خواب می زند و چطور میتوان از آن در اتاق خواب استفاده کرد. اتاق خواب فضایی برای تزریق آرامش به جسم و جان و روح انسان است این مشخص ترین تعریفی است که از اتاق خواب داریم. ولی به باور خیلی از افراد، این تعریف نباید باعث شود که ما پای رنگ های شاد و پرهیجانی مثل زرد را از دکوراسیون اتاق خواب قطع کنیم‌. و عده دیگری می گویند زرد می تواند اتاق خواب را از وجود آرامش و سکون محروم کند و خواب را از کله آدم بپراند.

رنگ زرد

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با رنگ زرد
حالا ما چه می گوییم ؟ ما حد وسط را می گیریم و می گوییم‌‌‌ که اگر قرار است رنگ زرد اصلی را که ما با نام زرد قناری می شناسیم به دکوراسیون اتاق وارد کنیم باید روی جزییات زوم کنیم نه کلیات.
یعنی نباید بگذاریم زرد، رنگ حاکم ‌و غالب در دکوراسیون اتاق خواب بشود چون آنوقت نتیجه معکوس خواهیم گرفت. تزیینات یا مبلمان های زرد رنگ بهترین گزینه برای وارد کردن این رنگ به دکوراسیون داخلی اتاق خواب است. مثلا با روتختی، روبالشتی یا حتی آباژور پرده های اتاق می توان رنگ زرد را به فضای اتاق خواب تزریق کرد و صد البته که گزینه های دیگری نیز هستند که شما می توانید با سلیقه خود روی آنها زوم کنید./ خرید سرویس خواب

تزیین اتاق تخت خواب با رنگ زرد
هارمونی رنگ زرد در دکوراسیون اتاق خواب عروس
تزیینات و مبلمان زرد رنگ در اتاق خواب
طراحی دکوراسیون زیبا در اتاق خواب عروس با رنگ زرد
طراحی دکوراسیون اتاق خواب با رنگ های خنثی در کنار رنگ زرد
حالا اگر خواستید در دکوراسیون اتاق خواب رنگ زرد حضور بیشتری داشته باشد بهتر است که شدت آنرا کاهش بدهید یعنی به سمت رنگ کرم متمایل کنید یا به عبارتی از زرد روشن استفاده کنید. در اینصورت است که می توانید تعادل و توازن رنگی را در دکوراسیون اتاق خواب منزل خود حفظ کنید.

طراحی و تزیین اتاق خواب منزل با رنگ زرد
اتاق خواب کلاسیک با دیوارهای زرد رنگ
اتاق خواب عروس با دیوارهای زرد رنگ
تزیین دکوراسیون اتاق خواب با زرد روشن
چرا رنگ زرد را نباید با شدت خیلی بالا در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید ؟ چون زرد همانطور که رنگ شاد و جذابی است اگر به شکل مطلق در اتاق خواب صفارایی کند بشدت فضا را خفه و دلگیر می کند و برای چشم بیننده خستگی به بار می آورد./ تخت خواب

قصه ما و این رنگ خورشیدی در دکوراسیون اتاق خواب به پایان رسید ولی نمی دانیم شما قانع به استفاده از این رنگ در اتاق خواب شدید یا خیر ؟

م: nobaraneh.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *