تخت دو طبقه سورنا

تخت خواب دو طبقه سورنا با تاجی از جنس لمسه و نگین های به کار رفته در آن طرحی بسیار زیبا و مدرن را برای خریداران عزیز به وجود آورده است.
این تخت خواب از جنس ترکیبی فلز و MDF می باشد که در کنار یکدیگر محصولی مناسب و زیبا را فراهم نموده اند. می توانید در صورت نیاز از یک کمد همچون کمد کرکره ای برای قرار دادن انواع وسایل اتاقتان بهره مند شوید چراکه این کمد با توجه به طراحی ساخت خود می تواند جوابگوی کلیه ی نیازها ی شما از کمد ای اتاق خواب باشد.

دو طبقه سورنا

تخت یک نفره سارینا از سری تختخواب های زیبا و شیک می باشد که با جنس ترکیبی ملامینه ساخته شده است.
این تختخواب بسیار شکیل بوده و به اتاق خواب شما بسیار ابهت می بخشد و آن هم بخاطر وجود تاج پهن که از پارچه یا لمسه ( بنابر انتخاب شما ) با رنگ بندی خاص به صورت نگین کاری شده و جلوه ی بی نظیری را به آن بخشیده است.

در یک طرف تخت کشوهایی میتوان قرار داد که در ریل آنها از ساچمه استفاده شده است که امکان باز و بسته شدن آن را براحتی فراهم می کند که می توانید در صورت تمایل در هنگام خرید آن را نیز سفارش دهید که قیمت ۱۰۰۰۰۰ تومان به قیمت اولیه اضافه خواهد شد.

امکان سفارش کشوها, میز آرایش و پاتختی وجود دارد که هزینه هر کدام بطور جداگانه در زمان سفارش محاسبه خواهد شد برای دیدن ابعاد دقیق به عکسهای اضافی محصول مراجعه کنید

همچنین در صورت تمایل می توانید در حین سفارش سایر وسایل و لوازم ست این محصول را به همراهش خریداری نمایید که هزینه ی هرکدام به صورت اختصاصی بر هزینه ی تخت اضافه خواهد شد.
شما می توانید در صورت نیاز سری به انواع رو تختی یکنفره و دونفره ما بزنید و انتخابی عالی داشته باشید. امکان ست کردن این تختخواب با انواع روتختی یکنفره و دو نفره برای افراد با انتخاب های کار آمد موجود می باشد.

تختخواب  یک نفره آرامش همانگونه که از نامش پیداست سرشار از آرامش برای اتاق خواب و خوده شما خواهد بود.

این تخت مستحکم ترکیبی ازفلز و ملامینه می باشد ( بدنه تخت از جنس ملامینه و پایه ها از فلز می باشند )
این محصول در رنگها مختلف عرضه می شود
برای این تخت امکان سفارش کشوها, میز آرایش و پاتختی وجود دارد که هزینه هر کدام بصورت جداگانه در زمان سفارش محاسبه خواهد شد

امکان ست کردن این تختخواب با انواع کمد و دراور برای افراد با انتخاب های کار آمد موجود می باشد.
همچنین در یک اتاق خواب نیاز به یک آباژور چون آباژور سایه احساس می شود که با نورپردازی خود فضای دلنشینی را ایجاد کند.

تخت های فلزی به دلیل استقامت بالایی که دارند همواره مورد نظر قرار می گرفته اند
به دلیل استقبال زیاد از محصولات ام دی اف و ملامینه، سری جدید تخت های فلزی برای زیبا تر شدن با ترکیب ملامینه ساخته شده اند
قیمت این تخت ها نسبت به مدلهای چوبی بسیار مناسب تر هستند

برای این تخت امکان سفارش کشوها, میز آرایش و پاتختی وجود دارد که هزینه هر کدام بصورت جداگانه در زمان سفارش محاسبه خواهد شد

این تخت خواب از جنس ترکیبی فلز و ملامینه می باشد که در کنار یکدیگر محصولی مناسب و زیبا را فراهم نموده اند.
می توانید در صورت نیاز با دیدن از انواع کمد و دراور برای قرار دادن انواع وسایل اتاقتان بهره مند شوید چراکه این کمد با توجه به طراحی ساخت خود می تواند جوابگوی کلیه ی نیازها ی شما از کمد ای اتاق خواب باشد.

این تخت از نظر بصری سبک و شکیل است,  دیواره بالا طوری طراحی و ساخته شده است که به زیبایی بیشتر تخت جلوه داده است
برای این تخت امکان سفارش کشوها, میز آرایش و پاتختی وجود دارد که هزینه هر کدام بصورت جداگانه در زمان سفارش محاسبه خواهد شد برای مشاهده ابعاد دقیق به عکسهای اضافی مراجعه کنید

این تخت از نظر بصری سبک و شکیل است,  دیواره بالا طوری طراحی و ساخته شده است که به زیبایی بیشتر تخت جلوه داده است

تخت خواب یک نفره الینا یک تختخواب زیبا و شکیل از جنس MDF است که با رنگبندی متنوع خود به اتاق خواب شما روح می بخشد.
رنگبندی این محصول به صورت ترکیبی از رنگ های هم خانواده با تناز متفاوت می باشد که در جلوه ی تختخواب شریک شده و زیبایی آن را وسعت می بخشد.
می توانید در صورت نیاز با دیدن از کمد تمام ریل برای قرار دادن انواع وسایل اتاقتان بهره مند شوید چراکه این کمد با توجه به طراحی ساخت خود می تواند جوابگوی کلیه ی نیازها ی شما از کمد ای اتاق خواب باشد.

این تخت شکیل و مستحکم از جنس فلز می باشد، تاج و پایین تخت از چرم یا پارچه لمسه ( به انتخاب مشتری ) و کشوها MDF می باشد.

قسمت تاج و پایین تختخواب با وکیوم CNC کنده کاری شده است که جلوه ی خاصی به این تختخواب بخشیده است همچنین قسمت های چوبی این تختخواب دارای رنگ بندی متنوعیست که د نتیجه می تواند با هر سلیقه ای همخوانی داشته باشد.

در قسمت تاج این تختخواب طرح باربی که مورد پسند بسیاری از دختر خانم های خوش سلیقه می باشد قرار گرفته که به دلیل رنگبندی شادش باعث افزایش روحیه ی فرزندتان می شود.
می توانید در صورت نیاز با دیدن از کمد و دراور برای قرار دادن انواع وسایل اتاقتان بهره مند شوید چراکه این کمد با توجه به طراحی ساخت خود می تواند جوابگوی کلیه ی نیازها ی شما از کمد ای اتاق خواب باشد./ سرویس خواب

سطح تاج و پایین تخت خواب از جنس پارچه یا چرم لمسه ( بنا به سلیقه مشتری ) می باشد و کشوهای تخت از جنس MDF می باشند که مجموع این عوامل باعث مقاومت و استحکام بالای این محصول شده است. در هر اتاق خوابی وجود یک کمد و دراور زیبا برای قرار دادن البسه و سایر لوازم نیاز است انتخاب یک کمد زیبا و متناسب با این تختخواب را از ما بخواهید دراوری همچون دراور ۷ کشو می تواند علاوه بر نمای خود بسیار کارآمد بوده و جوابگوی بسیاری از نیازهای شما باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *