ست کامل تخت خواب دونفره

ست کامل تخت خواب دونفره دارای کشودر زیر تخت و دارای طراحی مدرن و در عین حال شیک و زیبا دارای تاج با طراحی دکوراتیو و کم نظیر و زیبا دارای قفسه دکوری و ساخته شده از جنس  MDF با ترکیب رنگی متنوع که میتواند متناسب با هر دکوراسیونی باشد و جلوه زیبایی به اتاق خواب شما بدهد. این تخت خواب دونفره دارای تاج با طرح بسیار زیبا و یک عدد میز آرایش ۳کشو به همراه آینه  و پاتختی دو کشو    با طرح زیبا میباشد که در تصویر قابل مشاهده میباشد و از گزینه های موجود قابل انتخاب میباشد که علاوه بر زیبا شدن تخت خواب می توان از فضای ایجاد شده را کاملا دکوراتیو کند.

تخت خواب دونفره

جنس این تخت خواب از MDF ترک بوده که دارای برش های بسیار دقیق میباشد که با دستگاه های CNC انجام میشود و  رنگ بندی آن می تواند به سلیقه و به خواسته شما تغییر کند که میتواند طرح چوب باشد و یا سفید مشکی و یا هر رنگ دیگر مطابق با خواسته شما. کفی این تخت خواب چوبی بوده که سبک و دارای استقامت بسیار بالایی است. اگر به دکوری ساده و زیبا اهمیت می دهید و از طرح های شلوغ بیزار هستید این تخت خواب می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

ست کامل تخت خواب دونفره مدرن و در عین حال شیک و زیبا دارای تاج بسیار زیبا و متفاوت  با لمسه های زیبا و انحنای شیک که از جنس ترکیبی MDF با چوب با ترکیب رنگی متنوع که میتواند متناسب با هر دکوراسیونی باشد و جلوه زیبایی به اتاق خواب شما بدهد. این تخت خواب دونفره دارای تاج با طرح بسیار زیبا و یک عدد میز آرایش ۴ کشو به همراه آینه با قاب چوبی و پاتختی ۲ کشو ،پاف و همچنین کمد جالباسی و ویترین کمدی و ویترین با طرح زیبا میباشد که در تصویر قابل مشاهده میباشد و از گزینه های موجود قابل انتخاب میباشد که علاوه بر زیبا شدن تخت خواب می توان از فضای ایجاد شده را کاملا دکوراتیو کند.

جنس این تخت خواب از MDF ترک با ترکیب چوب بوده که دارای برش های بسیار دقیق میباشد که با دستگاه های CNC انجام میشود و  رنگ بندی آن می تواند به سلیقه و به خواسته شما تغییر کند که میتواند طرح چوب باشد و یا سفید مشکی و یا هر رنگ دیگر مطابق با خواسته شما. کفی این تخت خواب چوبی بوده که سبک و دارای استقامت بسیار بالایی است. اگر به دکوری ساده و زیبا اهمیت می دهید و از طرح های شلوغ بیزار هستید این تخت خواب می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

تخت خواب و باکس خواب شاپ که اجزای این تخت خواب جدا از هم می باشد و باید با پیچ و مهره به یکدیگر متص شوند, این تخت خواب و باکس دارای تاجی بسیار ساده شیک و کلاسیک می باشد که می توانید با هر سبک و دکوری می باشد. این تخت خواب و باکس در سایز های مختلف عرض ۹۰,۱۰۰,۱۲۰,۱۴۰,۱۶۰ قابل سفارش می باشد که شما می توانید متناسب با نیاز خود سایز مورد نظر خود را سفارش دهید. روکش این تخت خواب و باکس به انتخاب و سلیقه شما می تواند چرم و یا پارچه در رنگ بندی های متنوع باشد. کفی این تخت خواب ترکیب چوب و فلز می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی است. این امکان وجود دارد که کفی این تخت خواب را به صورت جکدار تغییر دهید.تاج این تخت خواب و باکس دارای ارتفاع حدودا ۱۰۰ سانتی متر می باشد.

ست کامل تخت خواب دونفره کلاسیک  دارای تاج بسیار زیبا با تزئین متفاوت و طرح کلاسیک دارای طرح و نقش زیبا و منبت کاری شده که از جنس ترکیبی  چوب ای بی اس وارداتی وMDF  ترک که دارای منبت کاری چوبی میباشد که دارای رنگ صدفی طلایی و سایر رنگها میباشد  و همچنین دارای چرم رویه کوبی شده به صورت لمسه شده که در گزینه های موجود قابل انتخاب میباشد و با این ترکیب رنگی متنوع میتواند متناسب با هر دکوراسیونی باشد و جلوه زیبایی به اتاق خواب شما بدهد. این تخت خواب دونفره دارای تاج با طرح بسیار زیبا با رویه کوبی چرم یا پارچه و یک عدد میز آرایش کلاسیک با کشو به همراه  آینه با قاب چوبی و یک عسلی و پاتختی  با طرح زیبا میباشد که در تصویر قابل مشاهده میباشد و از گزینه های موجود قابل انتخاب میباشد که علاوه بر زیبا شدن تخت خواب می توان از فضای ایجاد شده را کاملا دکوراتیو کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *