تخت خواب یک نفره دارای تاج

سرویس خواب یکنفره دارای تاج و بالا سری بسیار زیبا که یک طرح مدرن و زیبا می باشد که باب سلیقه بسیاری از جوانان می تواند باشد. این سرویس خواب یکنفره دارای یک قاب و یک طرح زیبای با خط های موازی می باشد که دکوری زیبا را برای اتاق خواب شما ایجاد می نماید. این تخت خواب یکنفره در سایز استاندارد ۲۰۰*۹۰ ساخته می شود و در صورتیکه لازم به ساخت سایز های دیگر و غیر استاندارد مطابق با فضا و دکوراسیون شما باشد می توانید با کارشناسان خواب شاپ مشاوره نمایید.

دارای تاج

به انتخاب و سلیقه شما به همراه این تخت خواب می توانید   پا تختی و همچنین میز آرایش سفارش دهید. جنس این تخت خواب از ملامینه ترک بوده که رنگ بندی و همچنین نوع آن می تواند به ام دی اف به خواسته شما تغییر کند. کفی این تخت خواب فلزی بوده که دارای استقامت بسیار بالایی است. این تخت  خواب یکنفره دارای دو عدد کشو در زیر قید کناری می باشد تا از فضای زیر تخت خواب بتوانید حداکثر استفاده را داشته باشید و هم چنین باعث زیباتر شدن دکور شما نیز می شود.برای سفارش این محصول دو کد رنگ را وارد نمایید و در توضیحات محصول در هنگام ثبت سفارش رنگ هر بخش را مشخص نمایید.

اگر دارای دکوری با طرح چوب می باشد و رنگ بندی اتاق خواب شما گرم می باشد این تخت خواب یکنفره می تواند کزینه بسیار مناسبی برای شما باشد و فضای اتاق خواب شما را به فضایی دل نشین و زییبا تبدیل نماید. این تخت خواب یکنفره دارای تاج بالا سری با طرحی بسیار زیبا می باشد که در قسمت تاج بالایی و پایینی ترکیبی از طرح چوب و استیل به کار رفته است که طراحی آنرا از یکنواختی در می آورد. سایز این تخت خواب یکنفره, سایزی استاندارد ( ۲۰۰*۹۰ ) سانتی متر می باشد و در صورت لزوم می توانید برای سفارش سایز های دیگر و غیر استاندارد با مشاوران خواب شاپ مشورت نمایید.

سایز این تخت خواب یکنفره, سایزی استاندارد ( ۲۰۰*۹۰ ) سانتی متر می باشد و در صورت لزوم می توانید برای سفارش سایز های دیگر و غیر استاندارد با مشاوران خواب شاپ مشورت نمایید. اگر دارای دکوری با طرح چوب می باشد و رنگ بندی اتاق خواب شما گرم می باشد این تخت خواب یکنفره می تواند کزینه بسیار مناسبی برای شما باشد و فضای اتاق خواب شما را به فضایی دل نشین و زییبا تبدیل نماید. این تخت خواب یکنفره دارای تاج بالا سری با طرحی بسیار زیبا می باشد که در قسمت تاج بالایی و پایینی ترکیبی از طرح چوب و استیل به کار رفته است که طراحی آنرا از یکنواختی در می آورد.

طرح آدیداس در قسمت تاج بالا و تاج پایین این تخت خواب یکنفره درج شده است که باعث زیبا تر شدن این تخت خواب می شود. این تخت خواب یکنفره تلفیقی از چوب و فلز در ستون های کناری می باشد که دارای استقامت بالایی است. تخت خواب یکنفره بسیار زیبای اسپرت با طرح آدیداس که مورد سلیقه و انتخاب بسیاری از جوانان نیز می باشد. این تخت خواب یکنفره دارای سایز و ابعاد ۲۰۰*۹۰ سانتی متر می باشد که سایزی استاندارد در بین تخت خواب های یکنفره است.

تخت خواب نوجوان و یکنفره باب اسفنجی معروف با طیف رنگی زیبا و بسیار دلنشین. به دلیل اینکه رنگ بندی پارچه و چوب این تخت خواب به انتخاب و سلیقه شما می باشد می توانید با هر دکوراسیونی ست نمایید. تخت خواب یکنفره کد ۰۰۳۳ در سایز استاندارد ۲۰۰*۹۰ می باشد و همچنین در صورتی که بخواهید هر کدام از اجزای این سرویس خواب را سفارش دهید از ست اقلام موجود می توانید به سبد کالای خود اضافه نمایید.به انتخاب و سلیقه شما به همراه این تخت خواب می توانید کشو,  پا تختی و همچنین میز آرایش سفارش دهید. جنس این تخت خواب از ملامینه ترک بوده که رنگ بندی و همچنین نوع آن می تواند به ام دی اف به خواسته شما تغییر کند. کفی این تخت خواب فلزی بوده که دارای استقامت بسیار بالایی است. قید کناری و همچنین کفی این تخت خواب به صورت پیش فرض فلزی است, اگر می خواهید از کشو در این تخت خواب استفاده نمایید باید از کفی فلزی استفاده نمایید تا فضای زیر تخت خواب شما کاملا خالی باشد. اگر می خواهید تخت خواب شما به شکل باکس باشد و همچنین از کفی جکدار در این مدل تخت خواب استفاده نمایید می توانید از قید کناری چوبی استفاده نمایید تا نمای کناری تخت خواب شما کاملا پوشیده باشد.تخت خواب یکنفره کد ۰۰۳۳ در سایز استاندارد ۲۰۰*۹۰ می باشد و همچنین در صورتی که بخواهید هر کدام از اجزای این سرویس خواب را سفارش دهید از ست اقلام موجود می توانید به سبد کالای خود اضافه نمایید.به انتخاب و سلیقه شما به همراه این تخت خواب می توانید کشو,  پا تختی و همچنین میز آرایش سفارش دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *