سرویس خواب چوبی امپراتور

یک سرویس خواب  چوبی ساده و در عین حال بادوام و محکم مخصوص افراد ساده پسند

ساخته شده از زیر کار ام دی اف با روکشی از چوب راش و رنگکاری شده با بهترین مواد بدون رنگ رفتگی و با ماندگاری بالا

به تعداد دو عدد پا تختی دو کشویی در کنار سرویس خواب موجود است با ریل کشوها از نوع ساچمه ای

یک میز آرایش مخصوصی برای این سرویس خواب طراحی شده که هر بیننده ای را مجذوب خود مینماید

سرویس خواب چوبی

دراور میز آرایش دارای دو تیکه جدا از هم ساخته شده که دربین آنها میشه صندلی میز آرایش را قرار داد تا جای کمتری را هم اشغال نماید

این دراور میز آرایش هر کدام سه کشویی است و جا دار و یک کتیبه بزرگ با یک کشوی کوچک در روی آن قرار داده میشود ودر کل یک آیینه بزرگ هم در قسمت بالایی همه اینها قرار داده شده یک مجموعه شیکی را بوجود آورده

دارای ۲۴ ماه ضمانت برای رنگ بدنه – دارای رنگبندی مختلف برای هر سلیقه مشتری میتوان آماده نمود

سرویس خواب چوبی مدل S 2754 از سری سرویس خواب های جدید و پر طرفدار این تولیدی میباشد که برای ساخت آن از جنس ترکیبی ام دی اف ف نئوپان و چوب روکشدار ملچ استفاده شده که بسیار محکم و با دوام بوده و سال ها برای شما کار خواهد کرد.

تاج تخت ساده ولی در قسمت بالایی شیار هایی بصورت کنده کاری شده است و کمی به سمت داخل تخت خواب حالت قوس دار  میباشد.

برای اینکه کشو ها براحتی و به نرمی باز و بسته شوند از بهترین ریل استفاده شده که از نوع ساچمه ای است و سه تیکه که تمام کشو ها بهنگام باز کردن بیرون میاید.

تمام بدنه ها از ضخامت چوب سه لایه است که باعث میشود قدرت و دوام تخت سال ها ادامه داشته باشد.برای ساخت این سرویس خواب از جنس ترکیبی ام دی اف ، نئوپان و با روکشی از جنس چوب ملچ استفاده شده که بسیار مقاوم و محکم میباشد.

نمای کار ها در قسمتی به حالت شبکه ای مربع شکل ساخته شده و یک زیبایی خاصی را به سرویس خواب داده .

این سرویس خواب دارای یک کنسول ۵ کشوی بزرگ است که چهار تا ازآن در یک سمت و دو کشو هم که روش آیینه دارد در سمت دیگر طراحی شده.آیینه این مدل به صورت درب ریلی است و در پشت آن تعدادی طبقه خورده.تمام ریل های کشو از جنس ساچمه ای سه تیکه ساخته شده

برای این تخت خواب موارد زیر را دریافت میکنید:

یک عدد تخت خواب دو نفره،دو عدد پاتختی تک کشویی،یک عدد کنسول با آیینه قدی جمعا”سه تیکه و یک عدد صندلی و یک عدد کف تخت آهنی .

در صورت عدم موجود در انبار زمان آماده کردن و  تحویل این سرویس خواب ۱۰ روز کاری است.

پایه ها از پلی کربنات ساخته شده و بسیار محکم و با دوام است، کنسول دارای سه کشوی بزرگ (به ابعاد ۱۲۰ سانتیمتر)با ریل های ساچمه ای سه تیکه و پهن،یک پاف (نشیمن) در قسمت پایین تخت به عرض خود تخت یعنی ۱۶۵ سانتی متربا نشیمنی از لمسه نگین دارو داخلش خالیست و میشه وسایل اضافی در آن قرار داد، همین لمسه را در قسمت تاج تخت و صندلی میز آرایش هم میتوان دید.

دارای دو عدد پا تختی که هر کدام  سه کشوی بزرگ  دارد و به عرض ۵۰×۴۰  سانتیمترو ریل تمام کشو ها از بهترین جنس ساچمه ای است.

صندلی و پاف این سرویس خواب خالی است و میتوان در داخل آن وسایل اضافی قرار داد.

قسمت تاج تخت دو رنگ ساخته شده و بخش سفیدش از لمسه است و رنگ آن قابل تغییر میباشد. جنس این سرویس خواب از ام دی اف است با روکشی از جنس چوب ملچ .

در قسمت کنسول دارای سه کشوی بزرگ و کنار کشو حالت دکوری خورده و ثابت است و آیینه را میشه به دیوار زد ویا در روی میز آرایش قرار داد.پاتختی تک کشو ساخته شده ویک درب در قسمت زیری کشو طراحی شده وبه پاتختی یک مدل خاصی را داده .ریل کشو ها از بهترین ساچمه ای است و محکم و مقاوم و پهن.نشیمن صندلی این سرویس خواب از لمسه درست شده .

شامل :

یک عدد تختخواب د و نفره

اج تخت بشکل بیضی است و از جنس ترکیبی فایبرگلاس و فوم ساخته شده که بسیار محکم و با دوام میباشد و یک محصول جدید در صنعت چوب و مبلمان محسوب میشود و در شکل های مختلف از آن بهره میبرند قسمت بیضی شکل تاج با طرح های گل برجسته زیبایی  آنرا دو چندان کرده،کنسول این تخت خواب تماما” از جنس فایبر گلاس و فوم درست شده  که یک زیبایی منحصر بفردی را به سرویس خواب داده و بسیار چشم نواز شده.

دارای دو پاتختی دو کشویی دارد با ریل کشوها از بهترین ساچمه ای سه تیکه استفاده شده،یک دراور ۶ کشویی هم برای این مدل طراحی شده که جادار و بزرگ به عرض ۷۰×۴۰  سانتی متر است .نشیمن صندلی لمسه دار بوده وداخل آن خالیست تا وسایل مورد نیاز خود ر ا در آن قرار دا

1 دیدگاه

  1. […] ساخت این تخت خواب تک نفره از ملامینه شرکت پویا استفاده شده و روکشی که روی آن […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *