تخت خواب دو نفره لمسه دار

تخت دو نفره لمسه دار مدل دیانا از نگین های درجه یک و با پارچه های مخملی رنگی ساخته شده و اسکلت از جنس آهنی و بدنه ها از جنس ملامینه ضدخش و ضد آب و لبه های ملامینه تماما” پی وی سی شده.

ابعا این تخت خواب ۲۰۰×۱۶۰  است و با کف تخت آهنی محکم و به همراه دو عدد کشوی یزرگ به ابعاد ۹۸٫۵  سانتیمتر در زیر تخخواب که از هردو سمت تخت قابل استفاده میباشدو چرخهای آن از نوع چمدونی است.

لمسه دار

برای این تختخواب دو نفره یک میز آرایش با دراور سه کشویی طراحی شده و همگی با ریل ساچمه ای درست شده اند و به راحتی باز و بسنه میشوند.یک قاب آیینه بزرگ که حاشیه آن هم با تاج تخت ست شده در روی میز آرایش قرار داده شده،بعلاوه یک صندلی با لمسه روکش شده .

این تخت دو نفره از جنس ملامینه ضد خش و ضد آب ساخته شده و روکش آن درجه یک میباشد

تمام لبه های آن از نوار های محکم PVC  پوشش داده شده تا مانع لب پر شدگی لبه ها میگردد.

تاج تخت از مدل لمسه برخوردار میباشد که تماما” نگین کاری شده میباشد.و جنس آن از پارچه است

برای این تخت دو عدد پاتختی در نظر گرفته شده با دو عدد کشو در آن تعبیه شده با ریل ساچمه ای

این تخت خواب بدون کشوی زیری میباشد .

کف تخت آن از جنس آهن شبکه ای بوده که بسیار محکم و مقاوم است.

تختخواب دو نفره ورساچه D 58 ، تاج تخت و کله گی پایین بصورت سی ان سی شده و دور آن طرح ورساچه حک شده و از جنس تمام ام دی اف ساخته شده .

ستون این تخت و قید های کناری از فلز پروفیلی محکم میباشد و از استحکام بالایی بر خوردار است ، میز آرایشی که برای این مدل در نظر گرفته شده دارای سه کشوی بزرگ بوده با ریل های ساچمه ای ، و قاب آیینه بشکل فلزی و نیم قدی درست شده و مابین صفحه میز و آیینه یک فضای خالیست بجهت استفاده وسایل های دم دستی میباشد.

این تختخواب همچنین دارای دو کشو در زیر تخت بوده و از چرخهای چمدونی برخوردار میباشد و از هر دو طرف تخت قابل استفاده میباشد.و دو عدد پاتختی دو کشویی هم در کنار تخت در نظر گرفته شده .

خت خواب دو نفره ام دی اف مدل پرستیز با تاج و کله گی زیبای تخت که با سی ان سی شده مدل خورشیدی و با کیفیت عالی و با دوام تولید میشود.

این تختخواب دارای میز آرایشی با کشوهای چهار تایی که همگی با ریل ساچمه ای به راحتی باز و بسته میشوند،و یک قاب آیینه نیم قدی در روی میز قرار داده شده که درب آن بشکل ریلی است و کنار آیینه و پشت آن دارای طبقات میباشد.و یک صندلی چهار پایه دار با روکشی از چرم و اسفنج برای این میز آرایش ساخته شده.

همچنین یک پاتختی دارد که به تعداد دو کشو میباشد و از ریل ساچمه ای برخوردار است و شما میتوانید این پاتختی را به تعداد دو عدد هم خریداری نماید.

این تختخواب دو نفره بصورت بسته بندی شده و رایگان ارسال میگردد و در رنگهای مختلف میتوانید سفارش داده و خریداری نمائید.

تخت تک نفره فلزی مدل کلاسیک از پر فروشترین تختخواب در این فروشگاه میباشد و به دلیل فلزی بودن فرم آن بسیار محکم و با استحکام است و قسمت های دیگر تخت از جنس ملامینه ضد خش و ضد آب بوده و برای اینکه استحکام آن حفظ شود و مانع لب پر شدن لبه های آن گردد از نوار محکم پی وی سی پوشیده شده .

تختخواب فلزی کامل تک نفره مدل پوما دارای جنس ملامینه درجه یک از شرکت پویا که ضد خش و ضد آب میباشدو لبه های آن تماما” پوشیده شده از نوار پی وی سی محکم تا مانع لب پر شدن و وا رفتن لبه های ملامینه میگردد.

در رنگ بندی مختلف و به سلیقه مشتری تولید میشود،کلاف این تخت تک نفره از فلزی پروفیلی محکم ساخته شده و بقیه قسمت های آن از ملامینه است،طرح زیبای پوما در تمام قسمت های این تخت دیده میشودو یک زیبایی خاصی را بوجود آورده.

یک تخت خواب زیبا و شکیل برای یک نفره که از جنس بسیار خوبی هم برخوردار میباشد تولید شده و جنس بدنه از ملامینه است ،ضد خش و ضد آب میباشدو ستون این تخت از جنس محکم فلزی است با رنگبندی مختلف برای ملامینه آن.

 

1 دیدگاه

  1. […] است به خوبی می توانید از این فضا استفاده کنید کافی است تخت خود را برای این منظور طراحی کنید و از آن استفاده […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *