ضخامت تخت خواب انتخابی

به ضخامت تخت خواب توجه کنید، تشک باید به اندازه‌ای کلفت باشد که هنگام نشستن روی آن فنر و مواد داخل ان باعث آزار شما و مهمانتان نشود. حداقل ضخامت پیشنهادی دوازده سانتیمتر است. از خریدن تشک با صخامت کمتر از ده سانتیمتر خودداری کنید. همینطور مبل‌هایی که یک نفر نتواند به تنهایی آن را به تخت تبدیل کند.
چه مبلی را می‌توانید در منزلتان جای دهید؟ به شکل مبل‌های تختخواب‌شو نگاه کنید و مطمئن شوید که از نظر اندازه، شکل و ظاهر با خانه شما هماهنگی دارند.
هر چند وقت یکبار مهمان دارید؟ اگر فقط برای مناسبت‌های خاص مهمان دارید و یا مهمان‌هایتان مدت اقامتشان کم هست، بهتر هست که زیاد هزینه نکنید و مبل ارزانتری بخرید. فقط در مورد تشک دقت کنید تا به اندازه کافی راحت باشد.

ضخامت تخت خواب
راحت‌ترین کار این هست که بهترین و زیباترین مبل تختخواب‌شو را با بالاترین قیمت بخرید، اما به یاد داشته باشید این وسیله‌ای نیست که شما هر روز از آن استفاده کنید؛ بنابراین بهتر هست که هزینه زیادی برای آن متقبل نشوید و مبلی بخرید که کارایی مناسبی داشته باشد.
مبل‌های تختخواب‌شو به راحتی نگهداری می‌شوند و سال‌ها قابل استفاده هستند؛ البته به شرطی کهبه خوبی از آنها مراقبت شود. این مراقبت شامل موارد زیر است:
نظافت سطوح. مبل‌های تختخواب‌شو مانند همه مبلها اگر تمیز بمانند بیشتر عمر می‌کنند. جاروکشیدن مرتب و لکه گیری را فرموش نکنید.
نظافت داخلی. اگر مدت طولانی از مبل استفاده نمی‌کنید‌، هرچند وقت یکبار آنرا بازکنید و جاروبرقی بکشید تا خاک‌های روی آن پاک شود.
جابه جایی تشک. اگر از تشک به صورت مداوم استفاده می‌کنید، هر شش ماه یک بار آن را پشت و رو کنید و با تکان دادن آن مواد داخل آن را هم‌تراز کنید.

تخت خواب بادی دو نفره از سری جدید تخت خواب های بادی اینتکس می باشد که همانند تخت خواب یک نفره خود ساخته شده است و هیچ گونه فرقی ندارد تنها وجه متمایز بین یک نفره و دو نفره این تخت فقط در ابعاد می باشد.ساخته شده از پی وی سی سه لایه می باشد که جنس رویه این تخت خواب بادی دو نفره از مخمل فوتر است و جنس زیر و دور تخت خواب بادی از پی وی سی ضد آب ساخته شده است.از ویژگی های این تخت خواب بادی دو نفره میتوان به بالش سرخودی که در قسمت فوقانی تخت خواب وجود دارد اشاره کرد.تخت خواب بادی در عین حال که وزن کمی دارد ولی از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.تخت خواب بادی دو نفره پمپ برقی متصل دارد که در عرض ۳ دقیقه پر و خالی می شود و دارای یک کیف حمل و نقل می باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *