رنگ های مناسب تخت خواب

تخت خواب باید با بقیه قسمت های اتاق خواب به صورت ست دربیاید و همین عامل باعث شده تا مشتریان محترم بیش از آنکه به مدل و طرح مناسب تخت خواب توجه داشته باشند رنگ تختخواب را مهم برشمارند. رنگ تخت خواب باعث شده تا فروشنده ها ابتدا رنگ مورد نظر را از مشتری پرسیده و سپس اقدام به معرفی به طرح ها و رنگ های دیگر از مشتری نمایند . همین عامل باعث شده تا تخت خواب های خاص با رنگ های متداول به فروش بیشتری دست پیدا کنند که همواره یکی از بخش های مهم است.

 

رنگ های بسیاری هستند که همواره توسط عده  بسیار زیادی از مشتریان برای خرید تخت خواب معرفی می شوند اما این به آن معنا نیست که رنگ های جدید و سفارش از بازار حذف شده باشند. بخشی از مشتریان همواره برای خرید سرویس خواب دنبال رنگ های مد نظر خود هستند که کار ساخت تخت خواب را سخت می نماید. سعی کنید از رنگ های رایج استفاده نمایید تا در صورت تغییر دکوراسیون اتاق خواب و رنک سال دچار مشکل و هزینه های اضافه برای تخت خواب جدید نشوید.

مناسب تخت خواب

لازم به ذکر است تختخواب ها باید به جای رنگ توجه بشتری بر روی طرح و راحتی کرد تا بعدا دچار مشکل نوشید. چه بسیار کسانی که با خرید یک سرویس خواب گران نتوانسته اند خواب راحتی را شاهد باشند و این مهمترین ضربه به آنها بوده که هزینه تخت خواب را بابت هیچ پرداخت نموده اند و این نکته را ذهن خود بیاورید که تا چه زمانی از این تخت خواب استفاده خواهید نموده و رگ تخت چه اولویتی در انتخاب شما دارا می باشد. امد است با انتخاب درست در خرید تختخواب بتوانید قدم درستی برای زیبایی اتاق خواب و خواب خود فراهم نمایید. سرویس خواب هایی را انتخاب کنید که بیش از آنکه تجملاتی باشند خواب راحتی برای شما فراهم آورند.

 

او که از تجربه‌ پدری استفاده کرده و وارد این زمینه کاری شده است، می‌گوید: «قیمت، یکی از فاکتورهای اصلی است که در کنار کیفیت قرار می‌گیرد. خیلی از تولیدکننده‌ها سعی می‌کنند قیمت‌شان را بالا ببرند که بگویند جنس ما مرغوب‌تر است اما قیمت لزوما کیفیت نمی‌آورد. شاید باور این موضوع برای‌تان سخت باشد اما جنس‌های تولید شده در مجموعه سرویس خواب خانه ساده، در مناطق دیگری که بنابر ادعای خودشان، تخفیف‌های هنگفتی را هم ارائه می‌کنند، بسیار بیشتر از آن قیمتی است که در خود کارگاه ارائه می‌شود.»

اگر تمام این فاکتورها برای‌تان مهم است، برند «خانه ساده» می‌تواند شما را راضی به خانه بازگرداند. پس برای تهیه یک کالای خواب مطمئن لطفا به نشانی: بزرگراه آیت‌الله سعیدی، چهار دانگه، ابتدای شهرک صنعتی، خیابان سوم، پلاک ۱۸ مراجعه کنید. پیش از حضور در نمایندگی می‌توانید با شماره تلفن‌های ۵۵۲۵۳۰۱۰ (نمایندگی) یا ۴۶۸۴۳۱۸۳ (کارخانه خانه ساده) تماس بگیرید و از جزئیات اجناس مطلع شوید.

پس از انتقال قطعات پیش ساخته به محل نصب، تکنسین های مجرب بهجا قطعات را به راحتی در محل مونتاژ و نصب می نمایند. شایان ذکر است تمامی قطعات کاملا آماده نصب بوده و در کمترین زمان (حداکثر چند ساعت) اتاق خوابی نسبتا بزرگ تکمیل و تحویل خواهد شد.

اتاق خواب زوجین باید به گونه‌ای آراسته و مهیا شده باشد که همواره حس رمانتیک و آرامش‌بخشی را به زوجین القا کند. افزون بر فضای فیزیكی داخل اتاق، فضای عاطفی- روانی داخل اتاق خواب زوجین نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. زن و شوهر محیط داخل اتاق را باید به گونه‌ای برای هم بسازند كه با ورود به آن آرامش، امنیت، صمیمیت و عشق را احساس كنند. اما اینکه چگونه زوجین می‌توانند چنین فضایی را در خانه به وجود آورند موضوعی است که به صورت خلاصه، در قالب چند نکته مهم، در این نوشته، به آن پرداخته می‌شود.

۴٫مناسب بودن یك اتاق به عنوان اتاق خواب زن و شوهر، بیشتر با میزان صمیمیت و آرامشی که در زوجین ایجاد می‌کند، مرتبط است و نه با میزان لوازم آرایش و اشیای مجلل و گران‌قیمت داخل آن. فرش و اسباب و اثاثیه و تابلوهای گران‌قیمت و پرهزینه به تنهایی نه تنها عاملی برای ایجاد آرامش، صمیمیت و مهربانی بین زوجین به‌شمار نمی‌روند؛ بلکه گاهی خود به عاملی برای ایجاد تنش‌ها و بگوو‌مگو وقهر و دعوا بین زوجین تبدیل می‌شود. از این رو ضروری است هر زوج به دور از هرگونه مقایسه‌ای متناسب با وضع اقتصادی خود اتاق خوابی ساده و آراسته اما صمیمی و راحت داشته باشند. زیرا ساختن اتاق خواب زیبا و گران‌قیمت بدون روح سازگاری و صفا و صمیمیت هیچ ثمره‌ای ندارد./ تخت خواب

رنگ مناسب انتخاب کنید. رنگ مهم ترین بخش در فنگ شویی است. یکی از ساده ترین راه ها برای انتقال انرژی در فضای خانه، انتخاب رنگ مناسب است. هر یک از رنگ ها، نماد یکی از عناصر موجود در فنگ شویی است: آتش، زمین، فلز، آب و چوب. هر وسیله را باید برای انتقال انرژی در فضا، براساس نقشه فنگ شویی چید. رنگ ها را باید بر اساس انرژی ای که می خواهید بچینید و آنها را با رنگ دیوار، قاب عکس، تابلو و یا دکوری های مختلف، انتقال دهید. رنگ همانند موسیقی، قوی و نشاط بخش است و هرچه رنگ هارمونیک تری را انتقال دهید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. نترسید که با روشن بودن رنگی که تختخواب انتخاب می کنید، رنگ به نظر متحرک بیاید؛ در حقیقت روشنایی نخستین موضوع در انتخاب رنگ است.

تخت خواب

عنصر چوب سلامتی، سرزندگی و رشد را به ارمغان می آورد. دارندگی و ثروت نیز از دیگر نشانه های آن است. این عنصر، یکی از عناصر شرقی و جنوب شرقی در فضای اتاق است که البته در غرب اتاق نیز می توان آن را استفاده کرد. رنگ های عنصر چوب، قهوه ای و سبز هستند.

تخت هایی که دارای سکویی هستند که در زیرشان کشو و کمد قرار دارد از این مزیت برخوردار هستند که با گرد و خاک مواجه نخواهند شد و هم چنین تمامی وسایل شما را منظم تر و قابل دسترسی تر خواهند کرد؛ داشتن کمد و کشو در زیر تخت نیز راهکاری بسیار مناسب و کارآمد برای استفاده بهینه از فضاها در اتاق خواب های کوچک به حساب می آید. علاوه بر این وجود چنین قسمتی حتما برای پنهان شدن گربه شما نیز مناسب خواهد بود.

رویکرد معماری گونه ای وجود دارد که در آن ارزش تمامی قسمت های فضای شما به ساده ترین شکل ممکن حفظ می شود. همانطور که در تصویر زیر نیز مشاهده می کنید سرتختی و پاتختی به صورت یکپارچه و یک سره بر روی دیوار نصب شده اند. این کار پاتختی شما را بالای زمین قرار داده که نه تنها در افزایش فضا کمک می کند بلکه باعث می شود که دکوراسیون اتاق خواب کوچک شما بزرگ تر و پرروح تر نیز به نظر برسد./ تخت خواب

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *