تختخواب با بهترین طرح ها

شاید براتون جال باشد که بدانید صدها طرح متنوع تخت خواب یک نفره و دونفره در بازار موجود می باشد و این طرح ها می توانند شما را در خرید دچار اشتباه کند. خرید یک تختخواب مناسب با ویژگی های اتاق خواب و سلیقه شما یکی از سخت ترین کارها است. طرح های جدید تخت خواب همواره یکی از دغدغه های سازندگان و فروشندگان و خریداران بوده تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن جدیدترین طرح ها را ساخته و فروخته و خرید نمایند. حالا به سمت سازندگان این نوع طرح ها می رویم. طرح هایی که تخت خواب های یک شکل به طرح ها متنوع و زیبا تبدیل می نمایند.

طرح ها

ای مختلف تخت خواب بر حسب میزان مواد اولیه و میزان زمان انجام برای آماده سازی آن متفاوت می باشد. اما باید بگوییم که تختخواب ها در رنج قیمتی یک میلیون تا ده میلیون و گاهی بازه وسیعتر پیدا می شوند و این شما هستید که به عنوان مشتری باید بر اساس اندازه مورد نظر و طرح و سلیقه و قیمت یکی از آنها را انتخاب نمایید. ساخت تخت خواب با طرح ها متنوع گاهی تا چند ده روز طول می کشد که در واقع هنر  دست سازندگان را بر روی تخت خواب در پی دارد و می تواند شما را راضی نگه دارد.

در اتاق خواب دوم شاهد استفاده از هارمونی کرم – قهوه ای هستیم . اگر عاشق این رنگ بندی هستید گزینه مناسبی برای اتاق عروس است .

۱۵ ایده طراحی دکوراسیون تخت اتاق خواب عروس

۷- یک اتاق خواب بزرگ که با یک شومینه و دو مبل ، فضای گرمی را برای اتاق عروس و داماد ایجاد کرده است .

۱۵ ایده طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس

۸- استفاده از یک آینه قدی عمودی ، تزئین مناسبی برای این بخش از اتاق خواب است .

۱۵ ایده طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس

۹- طراحی و چیدمان اتاق عروس و داماد از این گرم تر هم مگر می شود !!! یک کف سازی براقِ طرحِ مَرمَر در کنار مبلمان سفید و یک شومینه گرم ، حس دلنشینی را به یک زوج جوان در این اتاق خواب منتقل می کند .

۱۵ ایده طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس

ج- دکوراسیون اتاق خواب عروس

۱۰- در طراحی دکوراسیون داخلی این اتاق خواب ، طراح جرئت بیشتری به خرج داده !!! استفاده از رنگ های کرم ، قهوه ای و طلایی با ترکیب قابل قبولی مورد استفاده قرآر گرفته اند .

۱۵ ایده طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس

۱۱- استفاده از یک لوستر بزرگ بلوری ، شکوه غیر قابل وصفی به اتاق خواب عروس بخشیده است .

۱۵ ایده طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس

د- دکوراسیون اتاق خواب عروس

اتاق کودک پسرانه حتما نباید پر از رنگ های سرد و ساکن باشد، قرار دادن رنگ هایی گرم تخت خواب و شاد برای هر اتاق خوابی یک ویژگی مثبت محسوب می شود. در شکل زیر مشاهده می کنید که رنگ فیروزه ای چقدر زیبا با رنگ سفید و لوازم چوبی اتاق ترکیب شده. البته این اتاق نسبت به مدل های قبلی تمی بچگانه تر دارد اما رنگ های لطیف و گرم بکار رفته در اتاق به آن قابلیت پیشرفت و تازگی می دهد. نکته جالب دیگر مبل کنار پنجره است که برای اتاق خواب کودک فوق العاده عالی جواب می دهد. قفسه ها و کمد لباس نیز توکار هستند تا فضای زیادی از داخل اتاق اشغال نکرده و زیبایی دکوراسیون لطمه نزنند.

اگر آبی رنگ مورد علاقه شماست، می توانید از سایه و تناژهای بسیار متفاوت آن استفاده کنید. آبی آسمانی روی دیوارها را می توان با روتختی، پرده ها و سایر لوازم دکوری به رنگ آبی تیره تر به زیبایی ترکیب کرد. برای افزایش جذابیت دکور قرار دادن بالش های سبز یا نارنجی روی تخت بسیار خوب جواب خواهد داد. از آنجایی که دوران کودکی هم خیلی زود سپری می شود بهتر است تم اتاق را خیلی بچگانه انتخاب نکنید تختخواب و در عوض موضوعات مورد علاقه کودک را با کمک لوازم قابل تعویضی مثل چراغ مطالعه یا چراغ خواب، دکوری های روی قفسه و استیکرها به دکوراسیون اضافه کنید.

رنگ اتاق به نوعی نشان دهنده زندگی خصوصی و روحیات شماست پس اگر رنگ اتاق کهنه و قدیمی باشد زیاد نشاندهنده خوبی نیست. اگر مجرد هستید شادابی و نشاط خود را با رنگ های شاد و روشن نشان دهید. اگر متاهل هستید یک رنگ براق و خوش نما به کار ببرید تا نشان دهید که برای تکمیل رابطه همه چیز را تازه و نو حفظ می کنید.

رنگ سفید از انواع رنگ های مناسب و خنثی برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک است این رنگ زیبا باعث ایجاد فضایی آرامش بخش در اتاق کودکان می شود و علاوه بر این می تواند باعث دلباز و روشن تر به نظر رسیدن فضای اتاق کودک شود همچنین سرویس خواب شما می توانید این رنگ خنثی را با سایر رنگ ها در دکوراسیون اتاق کودک ترکیب کنید.

تخت خواب

اغلب افراد رنگ های سفید و سیاه را جزء رنگ های سنگین محسوب می کنند و تصور می کنند این رنگ ها برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان مناسب نیستند در صورتی که اگر از این رنگ ها به صورت هوشمندانه در اتاق کودکان استفاده شود می توانید شاهد بوجود آمدن دکوراسیونی شیک و بی نظیر در اتاق خواب کودکان باشید. در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک با رنگ سیاه و سفید بهتر است توزان و تعادل در بین رنگ های سفید و سیاه رعایت شود تا کودکان از مشاهده دکوراسیون اتاق خواب سفید و سیاه نهایت لذت را ببرند.

تم رنگی انتخاب شده برای اتاق ابتدایی در شکل های پایین بی نهایت زیبا و بدون در نظر گرفتن جنسبت نوزاد انتخاب شده است. به عبارت دیگر رنگ هایی همانند مدل اول خنثی محسوب شده و ربطی به دخترانه یا پسرانه بودن ندارند. ترکیب رنگی سفید و خاکستری برای طراحی یک فضای شیک بسیار مناسب و بجا است. اتاق دوم نیز مانند مدل اول از ترکیب سفید و خاکستری استفاده می کند اما رنگ سایه های رنگ تخت خواب خاکستری در اینجا متنوع تر بوده و رنگ های جذاب تر مانند آبی و قرمز توسط مبلمان به اتاق وارد شده است.

سبز سیبی یکی از رنگ های بسیار زیبایی است که در اتاق خواب نوزاد خیلی زیبا خودنمایی می کند. از آنجایی که این رنگ خیلی قوی است باید سایر مبلمان های اتاق و حتی پرده پنجره را به رنگ سفید انتخاب کنید تا تعادل در فضا برقرار شود. شکل دوم دقیقا عکس مدل اول عمل می کند و بجای رنگ های روشن از یک تم تک رنگ تیره استفاده می کند. این عکس بخوبی نشان می دهد که رنگ تیره هم در دکوراسیون اتاق نوزاد خیلی خوب جواب می دهد. شکل سوم روش دیگری از ترکیب رنگ سفید و کرم را معرفی می کند که با فرش و لوازم زیبا تخت خواب همراهی می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *