حمل و نقل تختخواب

در مقالات قبلی مرحله انتخاب و خرید تخت خواب را گفتیم و در اینجا حمل و نقل تختخواب را بررسی می کنیم. اگر فکر می کردید که با خرید تخت خواب کار تمام شده باید بگویم اشتباه می کنید. حداقل تا قسمتی اشتباه می کنید. حمل و نقل تختخواب یکی از مهمترین بخش ها پس از ساخت می باشد. فرض کنید خودتان باید حمل و نقل تختخواب را انجام می داید آیا می توانستید با همه شرایط کنار بیایید؟ شرایطی مانند ضربه به تخت خواب و یا حتی هزینه سرسام آور تخت خواب و حتی حمل آن تا واحد مسکونی. همه این ها نشان می دهد باید چقدر مواظب حمل و نقل باشید تا بعدا مقصر خط و خش و حتی شکستگی قسمت هایی از تخت نباشید.

حمل و نقل تختخواب

ادارای و تجاری ، جهیزیه ، مبلمان و تخت خواب و کلیه سرویس چوب ، انواع یخچال های ساید بای ساید بزرگ ، گاوصندوق های سرویس خواب – انواع کمد و تخت – مبلمان – بوفه – فرش ماشینی و دستباف– جهیزیه نوعروسان

تخت دو نفره به همراه میز آرایش و دو عدد پا تختی بدون کف تخت و تشک . در رنگهای متنوع : قهوه ای سوخته.گردویی.سفید.مشکی. جنس : ام دی اف ملامینه . تولید و طراحی انواع کمد.جا کفشی.رخت آویز.ویترین.سرویس خواب.سرویس عروس.میز آرایش.قفسه کتاب.میز کامپیوتر.میز تحریر.میز ال سی دی.میز ناهار خوری و …

اما باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر توصیه می کند که اگر وسایل و تخت و خوشخوابتان گران قیمت و با ارزش است لطفا حمل و جابه جایی آن را به یک باربری مطمئن و ایمن بسپارید.باربری که علاوه بر داشتن مهارت کافی و قابل اطمینان بودن از هر نظر است خدمات بسته بندی خرفه ایی را نیز انجام میدهد که در این صورت شما می توانید خیالتان از هر نظر آسوده باشد.ما در پایانه باربری هفت تیر و اتوبار هفت تیر این کار را در کمترین زمان ممکن و با روش های نوین حمل و نقل و جا به جایی بار انجام می دهیم به گونه ایی که با تکیه بر تجربه کاری درخشان و کارگران ورزیده باربری هفت تیر و ایجاد ی بسته بندی حرفه ایی از رسیدن هر گونه اسیب به بار و محموله ی شما جلوگیری می کنیم.خب بهتر است به آموزشمان برگردیم تا به شما یاد دهیم که چگونه یک تخت و خوشخواب را بدون اسیب رساندن به آن جا به جا نمایید.

نکاتی در مورد چیدمان اتاق خواب:

برای دو طرف تخت خواب ، از میز کنار تختی استفاده کنید زیرا باعث ایجاد تقارن در دکوراسیون اتاق می شود و هم سطحی با دسترسی آسان برای قراردادن وسایلی از قبیل ساعت، عینک و لیوان آب می شود.
هنگام تعیین جای مناسب برای وسایل، به جای کلید پریزها توجه کنید.
بهترین تشک برای خوابیدن، تشکی است که از سطح تخت بالاتر بیاید و کم ارتفاع نباشد.
سایز استاندارد برای تشک های دونفره ۱۶۰ سانتیمتر در دو متر است.
تشک های یک نفره معمولا ۱۸۰ در ۸۰ سانتیمتر هستند .
بر اساس تحقیقات، عمر مفید یک تشک بین ۷ تا ۱۰ سال است و پس از گذشت این مدت باید تعویض شود.

برای حمل تخت خواب می توانید از باربری های مطمئن بهره ببرید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *