ترکیب رنگ بنفش در تخت خواب

ترکیب رنگ بنفش و سفید در ست روتختی «Carina» (کارینا) کد «۲۶»، آن را به انتخابی جذاب و تخت خواب دوست‌داشتنی برای اتاق دختران جوان تبدیل کرده است. این ست با رنگ‌بندی و طرح دیدنی‌اش به اتاق جلوه‌ای چشم‌نواز و دیدنی می‌بخشد. یک لحاف در بسته‌بندی این مدل قرار دارد که روکش به‌وسیله دوخت به آن متصل شده است؛ به‌این‌ترتیب هنگام استفاده یا جا‌به‌جایی لحاف، روکش و الیاف داخلی در جای خود ثابت می‌مانند. این دوخت‌های زیبایی لحاف را چندین برابر کرده‌اند. الیاف ساتن به‌کار‌رفته در روکش لحاف، به زیبایی و درخشندگی آن می‌افزایند. این الیاف مانند پنبه ضد حساسیت هستند و لطافت بسیار خوبی دارند؛ بنابراین پوست را تحریک نخواهند کرد. روتشکی این ست به‌خوبی از تشک در برابر آلودگی‌های محیط مانند دوده محافظت می‌کند تا برای تمیز کردن آن دچار دردسر نشوید. مدل «۲۶» دو عدد روبالشی نیز دارد که طرح آن‌ها مانند روکش لحاف است تا هماهنگی و زیبایی بیشتری روی تختتان ایجاد شود و با هر بار نگاه کردن به آن، لذت ببرید. ناگفته نماند که برای شستن لحاف نمی‌توان از ماشین لباس‌شویی استفاده کرد؛ بنابراین شستن آن را به خشک‌شویی بسپارید. تخت خواب ملحفه‌ها را بدون پودر و با مایع لباس‌شویی بشویید تا بافت و الیاف بدون تغییر باقی بمانند.

رنگ بنفش

سرویس خواب یک‌نفره «Ramesh» (رامش) مدل «۱۵۴۲»، دارای نقوش جذابی است که در اتاق‌های به‌نسبت بزرگ، نمایی خاص و چشم‌نواز پیدا می‌کنند. اگر اتاقتان کوچک است با حذف لوازم اضافه و ایجاد سادگی در دکوراسیون، با استفاده از این سرویس خواب، فضایی سرشار از آرامش و زیبایی در این محیط ایجاد کنید. این ست یک عدد لحاف، یک عدد رویه تشک و یک عدد روبالشی دارد تا بدون نیاز به تهیه ملحفه‌های متفرقه، از آن‌ها به‌خوبی استفاده کنید. از ویژگی‌های خاص تخت خواب این سرویس می‌توان به لحاف طرح‌دار آن اشاره کرد؛ به‌این‌ترتیب دیگر به تهیه کاور و لحاف جداگانه احتیاجی نیست. برای فراهم کردن گرمای مناسب در تمامی فصول، داخل این لحاف الیافی از جنس پلی‌استر تعبیه شده است. برای جا‎به‌جا نشدن این الیاف، دوخت‌هایی مدل‌دار روی آن ایجاد شده است؛ بنابراین هنگام شست‌و‌شو یا استفاده، الیاف داخل لحاف در یک نقطه متراکم نمی‌شوند. روبالشی این سرویس خواب به سردوزی نیاز ندارد، یعنی بعد از قرار دادن بالش درون آن، نیازی نیست یک طرف را بدوزید؛ به‌این‌ترتیب بدون اتلاف وقت برای دوخت و دوز یا شکافتن به‌راحتی می‌توانید آن را بشویید. رویه تشک برای تشک‌های یک‌نفره طراحی شده و بستری گرم و راحتی برای فرد فراهم می‌کند. ملحفه‌ها را می‌توان با دست یا ماشین لباس‌شویی شست. ناگفته نماند که تخت خواب زیبا لحاف فقط با دست قابل شست‌و‌شوست.

اگر برای تغییر دکوراسیون اتاق خوابتان به دنبال یک سرویس روتختی با طراحی متفاوت و خاص هستید، «سرویس خواب سارای مدل Sarina دو نفره ۶ تکه» گزینه مناسبی است. این طرح با رنگ زمینه خاص و وجود طرح گل بهاری، حس طراوت و آرامش را به محل استراحت شما القا می‌کند. پارچه‌ی این لحاف از ساتین ابریشمی است و علاوه بر ظرافت و لطافت، ضد حساسیت و آنتی باکتریال نیز هست. مجموعه سارای مدل SarinaA، ۶ تکه دارد که  شامل ۴ عدد روبالشی به ابعاد ۵۰ × ۷۰ سانتی‌متر که دو عدد از طرح روی لحاف و دو عدد از طرح روتشکی است، یک روتشکی به ابعاد ۱۶۰ × ۲۰۰ سانتی‌متر و یک روتختی به ابعاد ۲۲۰ × ۲۴۰ دارد. الیاف به‌کار برده شده در این لحاف، الیاف حلاجی شده هالو است. این الیاف از ویسکوز تهیه شده به هیچ وجه حساسیتزا نیست و بعد از شستشو کیفیت و دوام خود را از دست نمی‌دهد. برای شستشوی لحافها از آب با دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و مایع لباسشویی تخت خواب و یا پودرهای بدون آنزیم استفاده کنید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *