هر تخت خواب مناسب خواب

خوابيدن در جايي که راحتي مناسبي نداشته باشد هر تخت خواب چقدر هم که بطول بيانجامد خستگي بدن را ازبين نمي‌برد به همين دليل حتما جايي که مي‌خوابيد بايد داراي راحتي مناسبي باشد تا بدن بطور کامل استراحت کند. سرويس خواب دو نفره کارينا مدل ۱۹ مي‌تواند بستر مناسب، راحت و ضد حساسيتي که بدن براي استراحت نياز دارد را تامين کند.

تخت خواب
اين سرويس خواب دو نفره ۶ تکه داراي يک عدد لحاف، يک عدد ملحفه و ۴ عدد رو بالشي بوده. براي اينکه ست خواب متناسبي داشته باشيد طرح بندي اين ۳ مورد بسيار شبيه و در کنار يکديگر نماي جالبي به سرويس خواب شما مي‌دهد. اين محصول در بسته بندي مناسبي قرار دارد تا مشکلي براي آن ايجاد نشد و نگهداري آن را آسان‌تر مي‌کند. لحاف اين سرويس داراي ابعاد ۲۲۰ × ۲۴۰ سانتي‌متر بوده که براي دو نفر ابعاد مناسبي بوده تا بتوانند براحتي استراحت کنند. درون اين لحاف موادي از جنس پشم شيشه وجود دارد که با جنس ساتين پنبه پوشيده شده است که لطافت و نرمي مناسبي دارد. ملحفه اين سرويس داراي ابعاد ۱۶۰ × ۲۰۰ سانتي‌متر بوده و جنس آن از ساتين پنبه است.همچنين اين ملحفه کشدار بوده تا براحتي مورد استفاده قرار گيرد. چهار عدد رو بالشي موجود در اين محصول داراي ابعاد ۷۰ × ۵۰ سانتي‌متر بوده و همانند لحاف از جنس ساتين پنبه ساخته شده است. اين سرويس تخت خواب کاملا ضد حساسيت بوده و در ساخت آن از ۳۰۰ گرم ويسکوز استفاده شده است.
کارينا ارائه‌کننده‌ي سرويس و کالاي خواب از سال ۱۳۸۹در استان البرز آغاز به ‌کار کرد. اين مجموعه با هدف توليد کالاي خواب با استفاده از بهترين منسوجات و تجهيزات تمام‌اتوماتيک، سعي در عرضه‌ي محصولاتي باکيفيت دارد.

پسربچه‌ها اغلب به شخصیت‌های کارتونی علاقه‌ی خاصی نشان می‌دهند. دوست دارند لوازم اتاق و وسایل شخصی‌شان براساس شخصیت‌های کارتونی معروف و موردعلاقه‌شان انتخاب شود. برای مثال کارتون ماشین‌ها یکی از انیمیشن‌های محبوب ساخته‌شده در سال‌های اخیر است که موردتوجه خیلی‌ها قرار گرفت. سرویس‌خواب «Dream» (دریم) مدل «Rolly Cars» شامل ۳ تکه با طراحی زیبا برای تخت‌های یک‌نفره است. سرویس‌خواب Rolly Cars با طرح کارتون ماشین‌ها، قطعا مورداستقبال فرزند شما خواهد بود. این سرویس‌خواب زیبا شامل یک لحاف با ابعاد ۱۶۰ × ۲۲۰ سانتی‌متر، یک روتشکی کش‌دار با ابعاد ۱۶۰ × ۲۶۰ سانتی‌متر و یک عدد روبالشی با ابعاد ۵۰ × ۷۰ سانتی‌متر است. کش‌داربودن روتشکی این سرویس مانع از جا‌به‌جایی آن شده و دردسر مرتب‌کردن را کم می‌کند. لحاف و روبالشی‌ دورویه هستند و با توجه به سلیقه‌ی خود می‌توانید از رویه‌ی دلخواهتان استفاده کنید. در صورت تخت خواب قراردادن بالش در روبالشی‌ دیگر نیاز نیست آن را سردوزی کنید؛ زیرا به دلیل دوخت مناسب و طراحی زیبا بالش دیده نخواهد شد. حتی برای شست‌وشو نیز به دردسر نخواهید افتاد.

اگر برای اتاق‌خواب یک‌‌نفره یا برای فرزند خود به دنبال یک سرویس‌خواب استاندارد و راحت هستید، به محصولات دریم سری بزنید. قطعا از بین مجموعه‌ی شگفت‌انگیز این برند، یک سرویس زیبا انتخاب خواهید کرد. سرویس‌خواب «Dream» (دریم) مدل «Viana» شامل سه تکه بوده و با طراحی زیبایش برای تخت‌های یک‌نفره مناسب است. این سرویس‌خواب دوست‌داشتنی شامل یک لحاف با ابعاد ۱۶۰ × ۲۲۰ سانتی‌متر، یک روتشکی کش‌دار با ابعاد ۳۰ + (۹۰ × ۲۰۰) سانتی‌متر و یک عدد روبالشی با ابعاد ۵ + (۵۰ × ۷۰) سانتی‌متر است. جنس پارچه‌ی این سرویس از بهترین نوع پنبه انتخاب شده و ضدحساسیت است. با استفاده از پارچه‌های پنبه‌ای دچار مشکلات پوستی و تنفسی نخواهید شد؛ توجه به این نکته حائزاهمیت است؛ زیرا مدت‌زمان زیادی پوست شما با پارچه‌های سرویس‌خواب تماس خواهد داشت. ویژگی خاص این سرویس داشتن روتشکی کش‌دار است. وجود کش باعث می‌شود تا ۳۰ سانتی‌متر لبه‌ی روتشکی به‌خوبی زیر تشک برود و جابه‌جا نشود. در صورت قراردادن بالش در روبالشی‌ دیگر نیاز نیست آن‌ها را سردوزی کنید؛ زیرا به دلیل دوخت مناسب و طراحی زیبا بالش دیده نخواهد شد. حتی برای شست‌وشو نیز به دردسر نخواهید افتاد. لحاف و روبالشی‌ دورویه است و با توجه به سلیقه‌ی خود می‌توانید از رویه‌ی تخت خواب دلخواهتان استفاده کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *