تختخواب اسپرت

سرویس خواب بارسا علاوه بر طراحی زیبا از روکش ام دی اف برجسته بهره می برد که در مقابل خط و خش ، مقاومت بالایی دارد. و علاوه بر آن  بارسا دارای فضای مناسبی در قسمت تاج تخت می باشد.
تخت در ابعاد ۱۶۰*۲۰۰ می باشد و در قسمت تاج تخت از فضای کاملی بر خوردار است که در کنار خود یک درب ریلی جای داده است. بارسا همانند دیگر سرویس  های شرکت تولیدی بلج دارای کف تخت تمام  فلزی می باشد که تاثیر زیادی در استحکام سرویس خواب بارسا دارد.
دراور همانند دیگر اجزای سرویس خواب از طراحی هماهنگ و با هارمونی بالا برخوردار است و می تواند فضای خوبی را برای کاربر خود ایجاد کند. دراور دارای ۳ عدد کشو بزرگ و یک درب ریلی می باشد که به زیبایی منحصر به فردی با رنگ سفید ترکیب شده است.

اسپرت ب سارینا را می توان در دسته بندی  های سلطنتی بیان کرد.  سلطنتی سارینا از طراحی ساده تر و زیبا تری نصبت به رقبای خود بهره می برد و می توان این سرویس سلطنتی را به روز تر از محصولات مشابه خود بیان کرد. و همچنین یکی از دلایل اصلی محبوبیت این سرویس خواب سلطنتی را می توان بهای تمام شده مناسب این محصول بیان کرد.
تخت   سلطنتی  در ابعاد ۱۶۰*۲۰۰ کار شده است که در قسمت بالا و پایین این تخت از طرح منبت و حکاکی شده استفاده شده است و در قسمت بالایی تاج تخت، از چرم با رنگ سفید با کیفیت بالا و قابل شستشو استفاده شده است. ام دی اف به کار گرفته شده در  سلطنتی دارای ضخامت ۲٫۵ سانتی می باشد و در کنار آن استفاده از متریال با کیفیت و کف تخت های تماما فلزی باعث شده است تا فروشگاه بلج با خیالی آسوده سرویس خواب سلطنتی را با ۲ سال ضمانت مکتوب عرضه کند.
یکی از ویژگی های  سارینا را می توان دراور این محصول بیان کرد. زیرا از ابعادی مناسب بهره می برد و دارای کشو های عمیق است که به راحتی میتواند نیاز شما را برآورده کند. در قسمت آینه این سرویس  سلطنتی همانند اجزای اصلی این محصول از طراحی منبتی و حکاکی بهره گرفته شده است.

c23

تخت خواب موج به دلیل بهره گیری از ام دی اف با ضخامت ۲٫۵ سانتی، دارای ساختاری محکم و مستحکم است که علاوه بر استحکام دارای زیبایی منحصر به فرد می باشد و  می توان تخت خواب موج را در دسته بندی تخت خواب های مدرن قرار داد.

در قسمت بالای تخت خواب (سر تخت و یا همان تاج تخت) از ام دی اف براق که با طرح منحصر به فردی ساخته شده کمک گرفته شده و در کنار خود یک نور مخفی در خود جای داده است که می تواند کاربر خود را از داشتن چراغ خواب بی نیاز کند. و این تخت خواب مانند دیگر تخت خواب های شرکت تولیدی بلج از کف تخت تمام فلزی بهره می برد.

دراور تخت خواب همانند دیگر اجزای تخت از طراحی مدرن بی بهره نمانده است و با دیگر اجزا به راحتی هم خوانی دارد و حس هارمونی و هماهنگی را به بیننده می تواند القا کند. این دراور دارای ۳ عدد کشو با ابعاد استاندارد می باشد و در کنار کشو ها یک درب را در خود جای می دهد.

و در نهایت می توان این سرویس خواب را برای کسانی که می خواهند فضای اتاق خواب مدرن و به روزی داشته باشند پیشنهاد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *