سرویسخواب ظریف

تخت خواب میلان دارای طراحی با ظرافت و هماهنگی می باشد.تمام اجزای تشکیل سرویس خواب دهنده آن دارای هماهنگی می باشند
تخت خواب میلان ترکیبی از ام دی اف برجسته و چرم می باشد.چرم استفاده شده در تخت خواب از جنس نانو می باشد که علاوه بر زیبایی از کیفیت بسیار خوبی بهره می برد و همچنین در قسمت پایین تخت خواب یک عدد کشو چرخدار اضافه شده است.

دراور (میز آرایشی) دارای فضای بسیار مناسبی است و به راحتی می تواند بیشتر نیاز های شما را برطرف کند. دراور تخت خواب میلان شامل ۳ عدد کشو بزرگ و یک درب می باشد.در قسمت بالایی دراور یک کشو که به صورت پارتیشن بندی شده است قرار دارد و در ساخت این کشو از ریل لمسی استفاده شده است و در نهایت یکی از ویژگی های مهم دراور تخت خواب میلان را می توان نور پردازی و شکل ظاهری آینه آن دانست.

 

این محصول را می توان جزو دسته بندی سرویس خواب اسپرت بیان کرد.این  اسپرت  از طراحی منحصر به فرد و زیبایی بهره می برد که طراحان بلج با ظرافت و دانش، تمامی اجزای این محصول را با یک سبک هماهنگ با یک هارمونی خاص طراحی کرده اند. لازم به ذکر است این محصول به دلیل بهره بردن از یک طراحی خاص و با ظرافت به صورت تک رنگ تولید می شود.
c18
بخشی از  سرویس  ظریف اسپرت ونیز به زیبایی تماما از ام دی اف هایگلاس(ام دی اف براق) استفاده شده است و در بخشی از قسمت ها نور مخفی غیر متمرکز طراحی شده تا هر چه بیشتر زیبایی در این  اسپرت القا شود. این محصول نیز همانند دیگر  خواب اسپرت  فروشگاه بلج دارای کف تخت تمام فلزی به صورت منفصل می باشد.
دراور (میز آرایشی) همانند دیگر اجزای این محصول از طراحی اسپرت و مدرن بی بهره نیست و هم خوانی و شباهت زیادی به دیگر اجزای  اسپرت دارد و توانسته به هارمونی بیشتر این محصول کمک زیادی کند.در واقع این دراور دارای ۳ عدد کشو بزرگ و یک درب که همانند تاج سرویس خواب به صورت مورب است طراحی شده و داخل درب تعدادی طبقه ایجاد شده است. در قسمت پایین آینه ،نور غیر متمرکزی ایجاد شده است تا بتواند خود را یک  اسپرت القا کند.

تختخواب منچستر از طراحی مدرن و ساده ای بهره می برد که می توان این محصول را به عنوان یک تختخواب مدرن و پر کاربرد نام برد. این محصول در دسته بندی تختخواب های کشو دار قرار دارد و می تواند علاوه بر طراحی منحصر به فرد خود به نظم بخشیدن به اتاق خواب شما هم کمک کند.

قسمت پایین تختخواب در یک طرف ۴ عدد کشو و یک درب قرار دارد که به صورت عمودی باز می شود و دارای لولای آرام بند می باشد.و در سمت دیگر این تختخواب ۴ عدد کشو و یک درب قرار گرفته است که می تواند فضای مناسبی را برای شما ایجاد کند. و می توان یکی از ویژگی های این سرویس خواب را قابلیت اضافه شدن جک دانست.

دراور تختخواب از طراحی ساده و مدرن بهره می برد و کشو های بزرگ و عمیق با یک درب که داخل آن طبقه کار شده است درون خود جای داده است. و از آینه ای با ابعاد ۱۱۵ بهره می برد که در کنار این آینه تعدادی طبقه طراحی شده است. به دلیل استفاده از ام دی اف های با ضخامت ۲٫۵ این دراور  بسیار محکم و مستحکم است .

در مورد جنس تختخواب به غیر از  ام دی اف برجسته با تراکم  و فشردگی بالا که در تمام محصولات بلج مشترک است می توان به ضخامت ۲٫۵ سانتی این سرویس خواب ظریف نیز اشاره کرد که بسیار این تختخواب را مستحکم کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *