سرویس کشو دار

سرویس خواب چلسی در کنار طراحی مدرن از فضای مناسبی بهره می برد و در دسته بندی های کشو دار قرار گرفته است. این محصول به خریداران خود این امکان را می دهد تا به راحتی به اتاق خواب خود  نظم، زیبایی و کیفیت را القا کنند.

در قسمت پایین تخت در یک سمت ۴ عدد کشو و یک درب که به صورت عمودی باز می شود و دارای یک عدد طبقه می باشد طراحی شده است و در سمت دیگر جاچمدانی بزرگی از ابتدا تا انتهای تخت قرار گرفته است.

دراور  چلسی از ۳ عدد کشو عمیق و بزرگ و یک عدد کشو کوچک تر تشکیل شده است . در این خصوص یکی از گزینه های مثبت دراور  را می توان آینه ریلی آن دانست که در واقع آینه سرویس خواب چلسی به شکل ریلی حرکت می کند و فضای مناسبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

سرویس خواب چلسی دارای یک عدد پاتختی می باشد و در صورت نیاز این محصول را می توان با ۲ عدد پاتختی نیز سفارش داد.

مشخصات جنس سرویس چلسی
c20
خواب چلسی از ام دی اف فشرده شده با روکش برجسته تشکیل شده است که از مقاومت بالایی در مقابل خط و خش برخوردار می باشد.
در قسمت کشوها از ریل ساچمه ای با ضخامت مناسب بهره گرفته شده است و می تواند به راحتی وزن کشوها را تحمل کند و همین موضوع باعث شده کشوهای سرویس خواب چلسی مقاومت بالایی را از خود نشان دهند.
در قسمت نگهدارنده تشک از فلز و باکس مجزا بهره گرفته شده است تا سرویس خواب چلسی بتواند وزن بالاتر از حد معمول را نیز تحمل کند.
در قسمت بالای  چلسی از چرم قابل شستشو بهره گرفته شده است و از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد.
در اتصالات اصلی  از پیچ فیکس دوطرفه کمک گرفته شده است.
در بیشتر قسمت های چلسی از ام دی اف با دو برابر ضخامت معمول استفاده شده است تا بتواند در کنار تعداد زیاد کشو از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

سرویس خواب پاریس در دسته بندی ب های مدرن قرار دارد. طراحان سرویس خواب پاریس با به کار گیری قوانین دکوراسیون اتاق خواب توانسته اند باعث خلق یک  منحصر به فرد شوند. در واقع استفاده مناسب از رنگ بندی و ایجاد هارمونی بین تمام اجزا باعث شده تا سرویس پاریس جایگاه خوبی در بین خریداران داشته باشد.

در قسمت پایین تخت دو عدد کشو ریلی قرار گرفته است که به دلیلی داشتن بدنه ی نگهدارنده از نرمی خوبی برخوردار است که به راحتی حرکت می کند. در قسمت تاج تخت یک درب که به شکل لولایی باز می شود قرار دارد و فضای مناسبی را برای کاربر خود ایجاد می کند. برای ایجاد زیبایی بیشتر در قسمت تاج تخت نور مخفی طراحی شده است.

دراور از ابعاد ۱۲۰ بهره می برد که به راحتی می تواند فضای مناسبی برای کاربر خود ایجاد کند. دراور سرویس خواب پاریس علاوه بر طراحی هماهنگ با دیگر اجزا دارای کشو و درب های مختلفی است که به راحتی می تواند به تفکیک کامل لوازم اتا خواب کمک کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *