زیبایی در ساخت تخت خواب

انتخاب و خرید ساخت سرویس خواب با طرح و رنگ خوب و زیبا از جمله کار های سخت و دشوار می باشد. تنوع در طرح و رنگ بندی انتخاب بهترین کار رو یکم مشکل می کند اما با در دست داشتن اطلاعات یک می توان بهترین گزینه رو انتخاب و با آگاهی کامل خرید رو انجام بدهید.

اسپرت با طراحی شیک و مدرن می باشد که تاج ، آینه و کشو های آن از ام دی اف و سایر قسمت ها از نئوپان با روکش ملامینه ضد خش می باشد.

سرویس خواب پیچک در دو رنگ لمسه و روی کشو ها سفید و رنگ لمسه و روی کشو ها مشکی می باشد. فریم کار که تاج و کناره تخت خواب و و بدنه کشو و کنسول آینه سفید باقی می مانند.

تخت خواب پیچک دارای یک کشو مخفی در زیر تخت خواب می باشد بصورت ریلی بر روی زمین قرار می گیرد.

کنسول آینه سرویس خواب دارای سه کشو و یک کمد می باشد که از جنس ام دی اف هستند.

طرح هایی به شکل گل بر روی تمامی کشو ها و درب کمد کشیده شده است، نمایی زیبا به سرویس بخشیده است.

اسپرت استار یک سرویس خواب تمام چرم می باشد. بهترین سرویس  ها را از بهترین مکان دریافت نمایید و از آن لذت ببرید.

قسمت تاج و پایین تاج کامل از چرم ویکتوریا تهیه شده و جنس بدنه آن ام دی اف (MDF) می باشد.

یراق بکار رفته در کشو ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و نوع آن سه زمانه می باشد . (سه رمانه به این معنی است که ریل به شکلی می باشد که کشو تا انتها بیرون می آید)

قسمت آینه و کشو ها که بر روی آن با دستگاه نقش و نگار طراحی شده است از جنس MDF و روکش ملامینه ضد خش می باشد.

این ساخت سرویس خواب دارای یک کشو در زیر تخت خواب می باشد که می توانید به سلیقه خود آن را به هر طرف از تخت خواب که مایل بودید، منتقل نمایید.

سرویس خواب یکی از گزینه های رسیدن به آرامش در یک خواب می باشد. با کار و مشغله های فراوانی که در طی روز در محیط کار و محیط پیرامون زندگی بر ما وارد می شود، داشتن یک استراحت خوب و دلچسب لازم می باشد.

جنس بدنه:

جنس تاج پایین و بالا و همچنین آینه این سرویس خواب از جنس ام دی اف می باشد و رنگ شده و داخل شیار های تراشیده شده و  رنگ طلایی زده شده است. جنس میز آرایش و پاتختی ها از جنس تئوپان و روکش ملامینه ساخته شده است. برای لبه های دور از نوار های  pvc استفاده شده است.

ابعاد:

سرویس خواب در حالت استاندارد به طول ۲ متر و عرض ۱٫۶ متر می باشد این سرویس خواب هم همین ابعاد می باشد.

طراحی:

صفحه ام دی اف تاج پس از انجام طراحی و برشکاری توسط دستگاه cnc به مرحله رنگ کاری برده و پس از پایان رنگ کاری به مرحله لمسه کاری برده می شود. و چرم طلایی رنگ بر روی بدنه سوار می شود.

این ساخت  در زیر تخت خواب دارای یک کشو مخفی می باشد.

با خرید این سرویس خواب چه چیزی تحول می گردد:

همراه با این سرویس خواب ۲ عدد کنسول (قید های کنار تخت) ، میز آرایش، صندلی عسلی، آینه روی میز آرایش و کفی تخت چوبی با پایه های فلزی دریافت خواهید نمود.

وجود فضاهای زیاد در سرویس  می تواند به ما در چیدمان وسایل مورد نیاز در قسمت های مختلف کمک نماید. وجود تعداد زیادی کشو و آینه قدی در انتخاب سرویس خواب خیلی می تواند انتخاب ما را راحت نماید.

جنس بدنه:

قسمت های سفید رنگ این محصول از جنس ملامینه ضد خش و قسمت های قهوه ای رنگ از جنس ام دی اف با روکش هایگلاس می باشد همچنین داخل تاج بالایی تخت نیز با دیوار های کامپوزیتی تزئین شده است.

می توان این تخت خواب را تماما MDF  نیز سفارش داد که خود موجب افزایش قیمت سرویس خواب می گردد. (انتخاب از طریق گزینه های کنار عکس محصول)

خرید خواب، از آنجایی که ما بیشتر از ثلث زندگی خود را در اتاق خواب می گذرانیم حائز اهمیت است. انتخاب یک سرویس خواب مطابق با سلیقه یکی از کارهای مشکل و سخت می باشد اما تنوع در انتخاب می تواند کمک شایانی به شما کند. سرویس خواب صدف مخصوص برای کسانی طراحی شده است که در انتخاب خیلی سخت پسند هستند و هر محصولی را انتخاب نمی کنند.

جنس چرم:

قسمت های تاج بالا و پایین سرویس خواب صدف از چرم ویکتوریا، یکی از مرغوب ترین چرم ها ساخته شده است و روی آنها با دکمه های براق کشیده شده است و زیر کار آن از جنس ام دی اف می باشد.

سایر قسمت های تخت از جنس ملامینه ضد خش درست شده است.

سرویس خواب فرشته از مجموعه سرویس  هایی می باشد با تکنولوژی CNC  تهیه شده است و سرتاسر آن از MDF  می باشد.
k1
بدنه:

تاج ها و آینه این سرویس خواب از ام دی اف ۲۵ میلیمتری می باشد و تمام سرتاسر بدنه ها از نئوپان و روکش ملامینه ضد خش تهیه شده است.

رنگ بندی:

این محصول در حال حاضر در رنگ سفید با نقش های طلایی موجود می باشد اما امکان سفارش گذاری به رنگ های دلخواه را نیز دارد.

ابعاد :

سرویس خواب در حالت استاندارد می بایست به ابعاد ۱۶۰ در ۲۰۰ سانتیمتر که این ساخت سرویس خواب به ابعاد استاندارد ساخته شده است.

در هنگام سفارش این محصول چه جیز هایی را دریافت خواهید نمود:

دو عدد قید بغل های تخت ، کمد سه کشو زیر آینه، کمد تک در زیر آینه، کشو تکی بزرگ زیر آینه، آینه ، و کفی تخت چوبی با پایه های فلزی را دریافت خواهید نمود.

برتری این محصول:

اولین برتری این سرویس خواب فرشته وجود کشو در قسمت زیرین تخت می باشد. وجود این کشو می تواند دسترسی به موارد اضطراری رابرای شما بسیار ساده نماید.

دومین برتری منفصل بودن قسمت های زیر آینه می باشد که به شما این امکان را می دهد تا با سلیقه خود آن را تنظیم نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *