موارد انتخاب تختخواب

انتخاب آگاهانه حس رضایت را ایجاد می نماید که ما در فروشگاه قصد داریم این مهم را فراهم نماییم.

سرویس خواب فرشته از ترکیب موارد اولیه به تولید رسیده است. این از جمله سرویس خواب های دارای لمسه کاری در تاج می باشد. تاج بالا به رنگ طلایی رنگ شده است و در کشو پا تختی ها نیز به روکش هایگلاس طلایی می باشد و مابقی قسمت ها از روکش ملامینه ضد خش سفید می باشد.

تخت خواب سرویس خواب به اندازه ۱۶۰*۲۰۰ سانتیمتر ساخته شده است این اندازه در زمان تهیه تشک و کفی تخت خواب مورد نیازتان خواهد بود.

آینه بزرگ و قدی و کمد آن این سرویس خواب را نسبت به سایر انتخاب سرویس  ها برتری بخشیده است. همچنین سرویس پاتختی این نیز با تغییر جزئی نسبت به سایر خواب ها به حالت تک پایه ساخته شده است.

اگر به دنبال سرویس خواب اسپرت زیبا و شکیل می گردید با انتخاب نازنین ۲ به سرویس خواب مد نظرتان خواهید رسید.

انتخاب سرویس خواب نازنین ۲ با ترکیب دو مواد اولیه MDF خام که به رنگ طلایی رنگ شده و نئوپان با روکش ملامینه ضد خش ساخته شده است.

تاج بالای سرویس خواب نازنین ۲ با پارچه لمسه کاری شده است که زیبایی منحصر به فردی به محصول بخشیده است.

دارا بودن کشوی زیاد از جمله مزایای یک سرویس خواب می باشد که سرویس خواب نازنین ۲ با وجود ۹ کشو (دراور:۵ کشو / پا تختی ها باهم: ۴ کشو) این مسئله را نیز پوشش داده است.

الماس دارای تاج ام دی اف برش کاری شده می باشد که داخل تاج آن سیستم نور پردازی قرار داده شده است که می تواند برای شما به عنوان چراغ خواب مورد استفاده قرار گیرد.

تاج تخت خواب از ام دی اف (MDF) و سایر قسمت های  از نئوپان و روکش ملامینه ضد خش می باشد. همچنین سرویس خواب الماس در قسمت های تاج و دور کشو ها و آینه از پروفیل استفاده شده است که نمایی زیبا به سرویس خواب بخشیده است. تمام ام دی اف شدن محصول موجب افزایش مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به مبلغ اصلی می گردد.

ابعاد تخت خواب ۱۶۰ * ۲۰۰ سانتیمتر می باشد.

در بخش جلوی تخت خواب دو کشوی مخفی قرار داده شده است که می تونید از آن برای قرار دادن وسایل پر مصرف استفاده نمایید.

میز آرایش، دارای سه کشو به رنگ قهوه ای رنگ و یک کشو کوچک می باشد که برای تمام آنها از ریل های ۳ زمانه استفاده شده است.

آینه قرار گرفته شده بر روی میز آرایش بصورت ریلی جا به جا می شود و داخل آن محلی برای چیدن وسایل آرایشی تابیه شده است. در کنار آینه، طبقه هایی برای دکوراسیون وسایلتزئینی قرار داده شده است که با دکوراسیون آنها زیبایی خاصی به اتاق خود خواهید بخشید.

خرید  اسپرت و شیک ، سرویس خواب پرداخت شده با دستگاه CNC  به شکل یک گل سرخ زیبا در مرکز تاج بالا و پایین تخت خواب . بسیار محکم و مقاوم.

سرویس خواب گل سرخ  نوعی از انتخاب  های اسپرت می باشد که تاج آن تماما با دستگاه تراشیده شده است و نمایی از گل سرخ در داخل تاج های آن طراحی شده است و دور تا دور آن نقوشی طراحی شده است و داخل آن با رنگ طلایی پر شده است.

تاج و آینه سرویس خواب گل سرخ از جنس ام دی اف (MDF)  و سایر قسمت بدنه از جنس نئوپان و روکش ملامینه ضد خش می باشد و امکان تغییر تمام نقاط به ام دی اف می باشد که با این کار مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به مبلغ سرویس خواب افزوده خواهد شد.

کشویی مخفی در زیر تخت خواب فراهم شده است که دارای امکان جابجایی به دو طرف تخت خواب را دارد و با جا بجا نمودن قید های تخت خواب، کشو نیز به مست دیگر منتقل می گردد.

گل سرخ در مجموع دارای ۷ کشو و یک کمد می باشد ۴ کشوی آن در میز آرایش قرار دارد.

 

گلریز یک سرویس خواب اسپرت و کاملا شیک می باشد و دارای امکانات مازاد بر دیگر  ها می باشد که با مطالعه آن حتما شما هم به آنها پی خواهید برد.

سرویس خواب گلریز دارای یک کمد بلند می باشد که بر روی در آن آینه ای چسبانده شده است که می تواند همزمان نیاز به جالباسی و آینه پرو را بر طرف نماید. (اندازه آن ۱۸۰ در ۴۵ سانتیمتر می باشد)

زیر تخت خواب کشویی قرار داده شده است که بصورت ریلی جا به جا می شود که می توانید بسته به محیط ، آن را در دو طرف تخت خواب قرار دهید.

پا تختی های سرویس خواب دارای کشویی مخفی در داخل کشوی خود می باشند که با بیرون آوردن کشو می توانید آن را مشاهده نمایید.

چرم استفاده شده بر روی تخت خواب از چرم ویکتوریا است که یکی از بهترین نوع چرم در بازار می باشد.

جنس بدنه تخت خواب در قسمت تاج و آینه از ام ی اف (MDF) و سایر قسمت های از نئوپان پویا و روکش ملامینه ضد خش می باشد. که برای تماما ام دی اف شدن تخت خواب مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به مبلغ سرویس خواب افزوده می گردد.

در زمان سفارش سرویس خواب گلریز چه مواردی دریافت خواهید نمود:

۱- تخت خواب دو نفره گلریز

۲- کفی تخت خواب چوبی با پایه های فلزی

۳- دو عدد پاتختی (دارای کشوی مخفی در کشو)

۴- میز آرایش چهار کشو

۵- آینه

۶- کمد جالباسی با آینه قدی بر روی آن

۷- صندلی میز آرایش

انتخاب سرویس خواب

سفید پریناز مدل جدیدی از سرویس خواب های اسپرت می باشد که دارای لمسه کاری کوچکی در تاج بالا و تاج پایین می باشد.

تاج بالا و پایین  از ام دی اف می باشد و سایر قسمت ها از نئوپان با روکش ملامینه ضد خش می باشد. برای تماما ام دی اف شدن محصول مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به مبلغ کار اضافه می گردد.

انتخاب سرویس خواب پریناز یک کشو مخفی در زیر تخت خواب دارد که می توانید به سلیقه خود آن را در دو طرف تخت خواب اجرا نمایید.

ابعاد داخلی تخت خواب ۱۶۰ در ۲۰۰ سانتیمتر می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *