تاثیر رنگ در انتخاب تختخواب

اتاق خواب محلی است که تمامی ما برای سرویس خواب مدت طولانی و حداقل ۱/۳  از عمر خود را در آن جا سپری می کنیم و زیبایی آن برای ما بسیار حائز اهمیت هست. اما اغلب اوقات دیده می شود که افراد ترجیح می دهند سرویس خوابی که خرید می نمایند، به شکلی ساده و نرمال باشد اما پیشنهاد دیجی چوب به شما بهترین هاست. در یک خواب خوب و راحت می تواند عوامل بسیار مهمی اثر داشته باشد اما یکی از مهمترین نکات می تواند  انتخابی شما باشد. سرویس خواب مهدیس حس خوب قبل از استراحت را با توجه به رنگ بندی و استاندارد های تولید که در آن رعایت شده است برای شما به ارمغان می آورد.

با ما باشید تا به بررسی فنی آن بپردازیم:

ابعاد:

مهدیس در ابعاد ۲۰۰ در ۱۶۰ سانتیمتر که اندازه های استاندارد  می باشد، تهیه شده است.

جنس بدنه محصول:

قسمت های زرشکی رنگی که در عکس قابل مشاهده می باشد، از جنس ام دی اف  اتاق خواب و روکش هایگلاس بوده و سرتاسر قسمت های سفید رنگ از نئوپان و روکش ملامینه ضد خش می باشد.

بهمراه سرویس خواب چه چیزی دریافت خواهید نمود:

سرویس خواب مهدیس بهمراه خود یک کمد ۴ کشو علاوه بر تمامی مواردی که اکثر  ها دارند، دارد. اما شما با انتخاب  مهدیس دو عدد قید کناری تخت که تک کشو هستند، میز آرایش ۳ کشو و تک در که آینه آن ثابت می باشد و کفی تخت فلزی با صفحه چوبی دریافت خواهید نمود.

 

تاج  دارای یک قسمتی می باشد که به صورت کمد بازشده می توانید موارد ضروری خود را در آنجا قرار دهید و همچنین به دلیل عدم وجود دستگیره کسی نیز متوجه آن نمی شود.

این سرویس خواب دارای تعداد ۱۱ عدد کشو می باشد که برای یک سرویس  در حالت عادی بسیار زیاد هم می باشد. اتاق خواب با وجود این همه کشو باید به فکر پر کردن آن ها هم باشید.

یک امکان دیگر، وجود یک کشو در زیر خواب می باشد که برای دسترسی به لوازم ضروری بسیار مفید می باشد.

تاج پایین  متصل به دو کشو می باشد که علاوه بر استفاده از کشو ها می تواند از آن برای محل مناسبی برای نشستن هم استفاده نمود.

چه بسیار  در بازار موجود می باشد اما چطور می توان از بین محصولات ایرانی با کیفیت بی تفاوت به سمت سرویس خواب های خارجی رفت؟

سرویس خواب پدیده یکی از بهترین سرویس خواب هایی می باشد که با بکار گیری چند مواد اولیه مرغوب تهیه شده است.

بدنه:

تاج بالا و پایین این  از جنس ام دی اف ۲۵ میلی متر توسط دستگاه CNC حکاکی شده و بعد از آن رنگ شده است. کناره های و بدنه میز آرایش از ملامینه ضد خش است. در های قید های کنار  و در میز آرایش از جنس ام دی اف بوده و روکش آن هایگلاس براق می باشد که بر روی آن طرح های گل پرداخت شده است.

ابعاد:

ابعاد این سرویس خواب براساس استاندارد به ابعاد ۱۶۰ سانتیمتر در ۲۰۰ سانتیمتر ساخته شده است.

چرم و پارچه:

بر روی که در عکس قابل مشاهده می باشد قسمت طلایی رنگ از جنس چرم بوده و در ۲ مدل چرم طلایی و پارچه بژ قابل فراهم نمودن است.

رنگ بندی:

این سرویس خواب در رنگ مشکی با پرداخت های طلایی در داخل تاج ها و آینه و رنگ سفید با پرداخت های طلایی در داخل تاج ها و آینه می باشد

بهمراه این سرویس خواب چه چیز هایی دریافت می کنید:

همراه با این سرویس خواب دو عدد قید کنار تخت، میز آرایش بهمراه آینه تمام ام دی اف، صندلی عسلی و کفی تخت چوبی بهمراه پایه های فلزی مستحکم دریافت خواهید نمود.

را می توان از هر کجایی تهیه کرد اما باید در هنگام خرید سرویس خواب توجه شما به چند نکته مهم باشد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. این که آیا با منزل شما هارمونی دارد؟ آیا اندازه انتخابی متناسب با قد شما می باشد؟ آیا تعداد کشو های کنسول های کنار تخت برای شما حائر اهمیت است؟

در کنار ما باشید تا باهم به بررسی چوبی پاپیون بپردازیم:

جنس بدنه:

تاج و آینه این از ام دی اف می باشد و برای زیبایی بیشتر رنگ شده است. بدنه تخت و میز آرایش و کنسول های کنار  از جنس ملامینه ضد خش می باشد.

ابعاد:

سرویس خواب در حالت استاندارد به طول ۲ متر و عرض ۱٫۶ متر می باشد این هم همین ابعاد می باشد.

کیفیت:

محصولات ایرانی با گذشت مدت های طولانی هم تراز با محصولات مشابه خارجی در حال توسعه می باشد و در حال حاضر می توان گفت که محصولات ایران دست کمی از محصولات مشابه خود در این صنعت ندارد. این یک شعار نیست.

طراحی :

در طراحی این سرویس خواب برای تاج پرداخت های دستگاهی از پارچه لمسه سفید رنگ استفاده شده است که در صورت استفاده صحیح و رعایت نکات ایمنی می تواند همگام با سرویس خواب عمر نماید.

با خرید این  چه چیزی تحول می گردد:

همراه با این  ۲ عدد کنسول (قید های کنار تخت) ، میز آرایش،صندلی عسلی، آینه روی میز آرایش و کفی تخت چوبی با پایه های فلزی دریافت خواهید نمود.

مدت زمان تحویل:

در صورت موجود بودن در انبار طی دو روز و در صورت ساخت آن ۵ روز کاری برای ساخت و ۱ روز برای حمل آن زمان لازم است.

تخت خواب چوبی کلاسیک یکی از شیک ترین کارهای تهیه شده از ملامینه ضد خش می باشد که طراحی زیبای آن می تواند خوابی دلپذیر را برای شما فراهم نماید.

اتاق خواب

بدنه:

بدنه اصلی این محصول از نئوپان مرغوب تهیه شده است و روکش آن ملامینه ضد خش می باشد.تمامی قسمت های مشکی رنگ از ام دی اف ساخته شده و روکش آن ها هایگلاس می باشد.

کشو ها و کمد ها:

تخت خواب دارای یک کمد می باشد که در قسمتی که دارای سه رگه مشکی رنگ می باشد قرار دارد. همچنین قسمت مشکی رنگ یک کمد بوده که به سمت پایین باز می شود.

کنسول آیینه نیز همینطور می باشد قسمت مشکی رنگ آن کمد بوده و آینه آنیز بصورت کمد می باشد همچنین در کنار سه کشوی کنسول یک کمد ساخته شده است که تمامی وسایل شما را در خود می تواند جای دهد.

با وجود تخت خواب کلاسیک دیگر با کمبود جا مواجه نخواهید بود.

ابعاد:

ابعاد این محصول ۲ متر در ۱٫۶ متر می باشد.

تخت خواب کلاسیک بهمراه خود ۲ عدد کفی تخت چوبی نیز دارد که دیگر نیازی به تهیه آن نمی باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *