سرویس خواب طرح رز برای خرید

یکی دیگر از طرح های سرویس خواب طرح رز موجود در خواب شاپ دونفره مدل BED35 می باشد . ساختار بدنه کاملا ام دی اف MDF می باشد همراه با میله های فلزی در تاج و پایه تخت ضد خش است . در رنگ های روشن و تیره ونگه دونفره مدل صدف Sadaf قابل سفارش می باشد . دو تاج از ام دی اف ساخته شده و ستون تاجها از پروفیل ام دی اف است و کاملا مقاوم است . تاجها توسط دو عدد قید فلزی به یکدیگر با ۸ عدد پیچ و مهره متصل میشوند . در صورتیکه کشو را سفارش ندهید زیر تخت خالی میماند . کشو ها دارا چرخ هستند و به تخت متصل نیستند و روی زمین حرکت میکنند . بنابراین میتوانید به آسانی از یک سمته تخت به یک طرف دیگر منتقل کنید با توجه به موقعیت قرار گیری  دونفره تغییر وضعیت بدهید . میز آرایش دارای ۴ کشو است و آینه آن ریلی میباشد و میتوانید از فضای پشت آینه استفاده کنید .  دارای یک عدد پاتختی است در صورت لزوم میتوانید تعداد بیشتری پاتختی به سفارش خود اضافه کنید .

 

سرویس خواب ارکیده از ست اقلام یک عدد پاتختی و یک عدد میز آرایش تشکیل شده که قابل سفارش است . رنگ ام دی اف قابل سفارش در سه رنگ افرا , ونگه و آنتیک است . طرح گل ارکیده روی تاجها حکاکی شده است . به راحتی نصب میشود . نصب تخت با ۸ عدد پیچ و مهره صورت میگیرد .  کف فلزی روی این مجموعه قرار خواهد گرفت . میز آرایش دارای آینه ریلی است و میتوانید از فضای پشت آن استفاده کنید . رنگ تخت از نوع استاتیک و کوره ای است و استقامت خوبی در برابر ضربه دارد . ارکیده از مدلهای پر فروش با توجه به قیمت و کیفیت آن است . حمل با توجه به تکه های از هم جدا بسیار آسان است .

جنس مواد بکار رفته تماما ام دی اف MDF
حکاکی طرح گل بروی تاج و پایه سرویس خواب دونفره مدل ارکیده Orkideh
سرویس خواب دونفره BED34 می توان در رنگ های روشن و تیره سفارش داد
دارای گزینه های انتخابی کشو و میز آرایش با آینه ریلی
به منظور استحکام بیشتر پایه ها از جنس چوب استفاده شده است

بدنه ی  مدرن فوق تهیه شده از ام دی اف MDF. با استفاده ار دستگاه های پیشرفته CNC حکاکی های شیک و زیبای بروی بدنه سرویس خواب دونفره مدل خورشید BED33 نقش بسته است . پایه های سرویس  دونفره مدل BED33 از جنس پروفیل ام دی اف می باشد و در قسمت تاج و پایه از میله های فلزی ضد خش برای زیبای دوچندان خواب بهره گرفته شده است . تاجهای بالا و پایین تخت از طریق دو عدد قید کناری که از فلز است متصل میشوند . اتصال از نوع پیچ و مهره است به همین دلیل کاملا سفت خواهد بود . کف تخت از نوع فلز است . سرویس خواب دونفره BED33 دارای اقلام سفارشی میز آرایش با آینه ریلی , پاتختی و کشو است .

قابل سفارش در رنگ های روشن و تیره ونگه به دلخواه مصرف کننده

این مدل سرویس خواب مشابه با مدل آناهیتا از سرویس خواب طرح رز لحاظ ظاهری می باشد با این تفاوت که اتصالات ان الیت بوده که باعث می شود حمل و نقل و همچنین نصب تخت خواب شما آسان تر گردد و همچنین مقاومت و ماندگاری این تخت خواب نسبت به مدل آناهیتا دو برابر می گردد.

دونفره مدل آنتیک Antik

کاملا تهیه شده از ام دی اف MDF

دونفره مدل آنتیک Antik قابل سفارش سازی همراه با دو کشو

در رنگ های ونگه روشن و تیره

سرویس خواب طرح رز

سرویس  دونفره مدل آنتیک Antik دارای یک سال تضمین کیفیت می باشد

بسیار شیک , مدرن و نیز با طراحی ساده
این تخت خواب مخصوص بزرگسالان و در ابعاد ۲ نفره طراحی شده است و دارای طرحی زیبا و متفاوت میباشد ک در قسمت تاج تخت خواب نیز لمسه کاری صورت گرفته و باعث زیبا تر شدن و جلوه دادن بیشتر تخت می شود.
جنس بدنه محصول ملامینه درجه ۱ ترک می باشد و همچنین در دستگیره و پای ظرافت کامل به عمل آمده تا در زیبایی کار کاسنه نشود.
کشو دراور و پا تختی ریلی بود که باعث دوام و ماندگاری بیشتر و همچنین آسودگی در هنگام استفاده ب همراه می آورد.
در داخل کمد دارای طبقه بندی بوده و در حد مجاز از فضا استفاده بهینه به عمل آمده است.
برای حفظ زیبایی در روی کار و همچنین آسودگی در حمل و نقل و نصب آسان از اتصالات الیت در قطعات محصول به کار رفته است.
در صورت نیاز و به اختیار مشتری می توان از کفی جک خواب طرح رز دار در تخت خواب استفاده نمود.
زمان ارسال سفارش حداکثر ۶ روز کاری است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *