آشنایی با تخت خواب بچه

سرویس خواب بچه یکی دیگر از محصولات سایت ما می باشد که از تنوع و زیبایی بالایی برخوردار است.برای دریافت بچه با تخت طلاوس تماس بگیرید.

این سرویس نیز همانند سرویس های دیگر این سایت از قیمت مناسبی برای مشتری برخوردار است.طراحی این نوع از سرویس ها برای خواب بچه بسیار مناسب بوده ، به  دلیل استانداردبودن تخت خواب ، و رعایت شدن زوایای آن که یکی از مهمترین عوامل در خواب راحت و خوش است ، زیرا ناهم سطح بودن یا زاویه مناسب نداشتن، سطح زیرین تخت خواب می تواند باعث اختلال در گردش خون بدن بچه و به دنبال آن ناراحتی های برای خواب افراد ایجاد کند.

الگوها و استانداردهای سرویس های این سایت بر اساس الگو و استاندارد های بچه بین المللی مطابق با بدن بچه بوده و همچنین زیر نظر اساتید این صنعت ، طراحی و ساخته شده است.

سایر ویژگی های سرویس خواب بچه :

تخت طاووس تلاش دارد با ورود مدل ها و طرح های جدید محصولات بچه در این صنعت هم در راه رشد و زیبایی بیشتر کندو هم با بیشتر کردن قدرت انتخاب مشتریان گرامی روشی نوین را پایه گذاری کرده و همچنین با ورود وسایل دیگری که شبیه به این صنعت باشد نظیر میز و صندلی و مبل و میز و تلویزیون و جتکفشی و …. برای هماهنگی بیشتر سرویس های منازلکه با این روش رخ و زیبایی بیشتری به منزل شما داده می شود . گامی بلند و ویژه را برداریم.

اگر شما مشتری و بازدید کننده گرامی اگر در رابطه با بچه ( مدل، طرح و یا هرر نظری ) دارید می توانید با شماره موجود در بخش تماس با ما تماس حاصل و فرمائید.تمامی راهنمایی ها به صورت رایگان می باشد.

سرویس خواب سلطنتی یکی از زیباترین محصولات تخت طاووس است.برای دریافت قیمت تخت خواب سلطنتی با ما تماس بگیرید.

این تخت زیبا نشان هنر و فرهنگ ایران میباشد به همین دلیل از لحاظ هنر وکار بیشتر کارهای منبت کاری شده زیباتر وبا ارزشتر هست از نظر این گروه سرویس های سلطنتی برای هر خانه وجود یک هنر و فرهنگ است.

این تخت خواب وهم یک وسیله زیبا که به طراحی منزل ما تزیین خاصی میدهد .نگاه به نقش ونگارهای ان نشان هنر،هنرمند ایرانی است که در اشاعه ی فرهنگ وهنر ایرانی موثر است.

سفارش و تحویل سرویس خواب سلطنتی :

این تخت خواب ها به دلیل دقت وطراحی پیچیده زمانبر بوده و بیشتر به سورت سفارشی اماده وتحویل مشتری میشود هرکس با انتخاب مدل مورد نظر وهمچنین رنگ مورد نیاز میتواند از زمان تحویل سرویس خود، از ما باخبر شود.

معمولا تحویل این محصول زمانی بین دو هفته تا یک ماه زمان سرویس خواب بچه میبرد که بسته به مدل،اماده بودن و رنگ شدن، ان دارد.
سرویس خواب بچه
خرید این محصول از سایت ما بسیار به صرفه برای مشتری میباشد به دلیل انکه اکثریت به صورت صفارشی ومستقیم از کارگاه به مشتری میباشد و از ان مهمتر این است که سعی ما بر کمترین میزان قیمت برای مشتری است.

یکی دیگر از امکاناتی این سایت برای مشتری فراهم میکند این است که انتخاب سرویس در نمایشگاه محدود است یعنی اگر مدلی در نمایشگاه  به دلیل فروش یا کمبود جا برای ارائه محصول به مشتری مشکل ایجاد کند اما در سایت میتوانید از تمامی تخت خواب ها ها با تمامی رنگ ها دیدن کرده و قدرت انتخاب خودتان را بالا ببرید.

قیمت این محصول بر اساس نوع چوب،مقدار کاری که معمولا به سرویس خواب بچه دلیل طرح پیچیده وپر نقش ونگار بودن ، رنگ ان دارد افزایش میابد.

تخت خواب سلطنتی یکی از زیباترین محصولات این گروه است که نام این وب سایت را نیز از همین مدل گرفته ایم که در واقع تخت طاووس یک تخت منبت کاری شده ی تاریخی که  مربوط به دوره قاجار میشود .

این تخت زیبا نشان هنر و فرهنگ ایران میباشد به همین دلیل از لحاظ هنر وکار بیشتر کارهای منبت کاری شده زیباتر وبا ارزشتر هست از نظر این گروه تخت خواب های سلطنتی برای هر خانه وجود یک هنر و فرهنگ است

هم تخت خواب خواب وهم یک وسیله زیبا که به طراحی منزل ما تزیین خاصی میدهد .نگاه به نقش ونگارهای ان نشان هنر،هنرمند ایرانی است که در اشاعه ی فرهنگ وهنر ایرانی موثر است.

خرید این محصول از سایت ما بسیار به صرفه برای مشتری میباشد به دلیل انکه اکثریت به صورت صفارشی ومستقیم از کارگاه به مشتری میباشد و از ان مهمتر این است که سعی ما بر کمترین میزان قیمت برای مشتری است.

یکی دیگر از امکاناتی این سایت برای مشتری فراهم میکند این است که انتخاب سرویس در نمایشگاه محدود است یعنی اگر مدلی در نمایشگاه  به دلیل فروش یا کمبود جا برای ارائه محصول به مشتری مشکل ایجاد کند اما در سایت میتوانید از تمامی محصولات ها با تمامی رنگ ها دیدن کرده و قدرت انتخاب خودتان را بالا ببرید.

قیمت تخت ها بر اساس نوع چوب،مقدار کاری که معمولا سرویس خواب بچه به دلیل طرح پیچیده وپر نقش ونگار بودن سرویس ورنگ ان دارد افزایش میابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *