کارایی یک سرویس خواب

این طرح به واسطه کارایی و استفاده بهینه از مکان به راحتی سرویس خواب می تواند نظر مشکل پسند ترین نوجوان را نیز تامین کند.گیوا طراحی ظریفی دارد که با انحناهای خوشنما تکمیل شده است و حتی گذر روزها و ماه ها نمی تواند بر طراحی آن غباری از کهنگی بکشد.

این مدل با به کارگیری طرحی ساده و در عین حال منحصر به فرد، جلوه خاصی به اتاق خواب شما که درحقیقت مهمترین اتاق منزل شماست، می بخشد. به کارگیری  رنگ قهوه ای در این مدل نه تنها حسی از صمیمیت و دوستی را به فضای شما هدیه می دهد، بلکه هم نشینی خوبی با بسیاری از رنگها دارد. با انتخاب  آرینا دامنه وسیعی از گزینه ها را برای سایر اجزاء اتاق خوابتان در اختیار خواهید داشت.

مدل رایکا به راحتی شما را مهمان یک خواب آرام و دلپذیر می کند. طراحی این سرویس خواب به گونه ایست که در نهایت زیبایی فضای کافی برای خواب را دراختیار شما قرار می دهد، بدون اینکه قسمت زیادی از اتاق خواب شما را اشغال کرده باشد. خرید یک  خوب به منزله یک سرمایه گذاری اصولی است. مدل رایکا به واسطه به کارگیری رنگ های گرم یک فضای دنج را به ذهن متبادر می کند، فضایی که شما را خسته نخواهد کرد.

طراحی مدل درتا به حدی زیباست که استفاده از دو رنگ سیاه و سفید می تواند به آن دو مفهوم جداگانه ببخشد. اگردرتا سیاه انتخاب خوبی برای افراد آرام وقدرتمند بود، درتا سفید بی تردید گزینه خوبی برای افرادی است که تمایل دارند وجوهی چون پاکی و معصومیت را در منزل خود به نمایش بگذارند. به کار رفتن رنگ سفید دراین طرح باعث می شود فضای اتاق خواب شما بزرگ تر به نظر آید.

روتختی های گلدار دوست دارید ، راه راه و یا تک رنگ؟ یاسان مشکی در کنار مزیت هایی همچون کیفیت بالا و فضای کافی، از نظر به کارگیری رنگ این قابلیت را دارد که با طیف وسیعی از روتختی ها هماهنگ شود. با انتخاب یاسان مشکی دیگر اتاق خواب شما رنگ کهنگی به خود نخواهد دید.

c31

طراحی مدل یاسان سفید را می توان در سه کلمه خلاصه کرد: زیبا ، با شکوه وهیجان آور. شروع یک روز زیبا در اتاق خوابی که میزبان این طرح و رنگ است، نوید بخش روزی مفرح و دلگشاست. پیشنهاد ما برای کسانی که شهامت فاصله گرفتن از رنگها را دارند، طرحی است که سفیدی به کار رفته در آن یادآور ابرها و قصه های سرویس خواب شاه پریان است. تنها اضافه کردن بالش هایی نرم  و تشکی سفید کافیست تا خود را در سرزمینی از شادی های ماندگار تجسم کنید.

بی تردید ترکیب رنگ کلاسیک سیاه و سفید برای هر اتاقی در خانه مناسب و شیک است اما به کارگیری این دو رنگ در طرح نوژان، وجهی مدرن به این طرح داده است. درنگاه اول نمی توان تشخیص داد که نوژان زیبایی اش را مرهون به کارگیری دو رنگ متضاد و درعین حال برجسته است و یا اندازه وجنس   متمایزش.

سرویس خواب های چوبی محبوب ترین مبلمان اتاق خواب هستند. چون این ها از چوب ساخته می شوند می توانند حس طبیعت را در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان جاری کنند. برای اتاق های که رنگ در و دیوار آن ها سفید است، این نوع  چوبی بهترین گزینه است. رنگ چوب قهوه ای روشن طبیعی ترین رنگ چوب است؛ بنابراین می تواند بازتابی از طبیعت درطراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان باشد.

اگر می خواهید چوبی تان حسابی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان غوغا به پا کند، باید به سراغ سرویس خواب های چوبی به رنگ قهوه ای و یا رنگ چوب بروید. این  های چوبی می توانند با ملحفه های رنگ روشن ست شوند و با ایجاد یک تضاد دوست داشتنی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان شما را خوشحال کنند.

سرویس های چوبی محبوب ترین مبلمان اتاق خواب هستند. چون این  خواب ها از چوب ساخته می شوند می توانند حس طبیعت را در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان جاری کنند. برای تهیه این  ها باید اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید.

سرویس خواب‌های تن آسای با به‌کارگیری جدیدترین تجهیزات و دستگاه‌ها و بهره‌مندی از هنر منحصربه‌فرد متخصصان داخلی و خارجی و الگوبرداری از طراحی‌های روز دنیا، زینت‌بخش اتاق‌خواب شما می‌باشد

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *