طرح های سنتی در تخت خواب

تعدادی از ما طرفدار طرح‌های سنتی هستیم و برایمان هنوز معنای خاصی دارند. طرح کشکول یکی از طرح‌های است که با وجود سنتی بودنش هنوز جذابیت طرح های سنتی خود را دارد. کشکول از طرح‌های بهم گره خورده‌ی بته‌جقه تشکیل شده است. بته‌جقه از نقش‌های تزیینی در تاریخ هنرهای سنتی ایران بوده که هنوز طرفداران خود را حفظ کرده‌است. در صنعت کاشی‌کاری و پارچه‌بافی هنوز هم از آن استقبال می‌شود. برای تهیه رومیزی‌ها، پرده‌ها و پارچه‌های تزیینی می‌توانیم از بته‌جقه استفاده کنیم. سرویس خواب لحاف لایکو مدل «کشکول» با طرح‌های بته‌جقه یکی از طرح‌هایی است که می‌تواند زیبایی را برای دکوراسیون شما به همراه داشته‌باشد. این سرویس ۵ تکه برای تخت‌های یک‌نفره کاملا مناسب بوده و با توجه به کیفیت عالی پارچه ساتن پنبه، بعد از شست‌وشو نیازی هم به اتوکشی ندارد.

سرویس لحاف شامل یک لحاف و روکش به ابعاد ۲۲۰ × ۱۵۰ سانتی‌متر، یک روتشکی کش‌دار به ابعاد ۲۵ + (۲۰۰ × ۹۰) سانتی‌متر و دو جفت روبالشی به ابعاد ۵ + (۷۰ × ۵۰) سانتی‌متر است. کش‌دار بودن روتشکی یکی از ویژگی‌هایی است که برای خرید یک کالای خواب مناسب باید به آن توجه کرد. جنس پارچه از ساتن پنبه بوده و قطعا بدون ایجاد حساسیت برای افراد بزرگسال و کودکان است. همینطور می‌توانید با توجه به دستورالعمل، آن را در ماشین لباسشویی شست‌وشو دهید. شرکت لایکو تولید کننده لوازم خانگی با تنوع زیاد و کیفیت طرح های سنتی فوق‌العاده تلاش خود را بر این داشته که با طراحی محصولات نظر مشتریان را جلب کند. دلیل اصلی رضایت همگان از محصولات این برند لطافت، نرمی، بهداشتی، ضد آلرژی و همینطور ضد رماتیسم بودن محصولات است. این محصولات به راحتی قابل شست‌وشو با ماشین و دست هستند. راحتی، دوام و مقاوم بودن از دیگر ویژگی‌های این محصولات است.

c30

اگر به استفاده از رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش در اتاق‌خواب علاقه‌مند هستید، می‌توانید سرویس ملحفه «Ramada» (رامادا) کد «۲۱۲۱» را انتخاب کنید. سرویس خواب ملحفه‌های این سرویس با الهام از طیف رنگ آبی طراحی شده‌اند و بستری گرم و نرم برایتان فراهم می‌کنند. الیاف پنبه‌ای به‌کار‌رفته در این ملحفه‌ها لطافت مطلوبی دارند و خوابتان را سرشار از آرامش می‌کنند. نقوش زیبای روکش لحاف، فضایی لوکس در اتاق‌خواب به وجود می‌آورد و برای محیط‌های ساده بهترین انتخاب است. دو عدد روکش کوسن در بسته‌بندی این مدل قرار دارد که به تزئین هر چه بهتر تخت کمک می‌کنند و کامل‌کننده زیبایی و جذابیت این سرویس هستند.

رویه تشک با ابعاد ۲۴۰ × ۲۶۰ سانتی‌متر به‌خوبی تشک‌های دونفره با ارتفاع بلند را نیز می‌پوشاند. این رویه بدون طرح و ساده است و هماهنگی زیبایی با روکش لحاف و روبالشی‌ها دارد. سرویس ملحفه رامادا با دست و ماشین لباس‌شویی قابل شست‌و‌شو بوده و بهترین دما برای آن‌ها، ۱۰ درجه سانتی‌گراد است. این سرویس دوست‌داشتنی را می‌توانید برای تخت‌های دو‌نفره سایز کینگ و کویین استفاده کنید و از نمای چشم‌نوازش در اتاق لذت ببرید. اگر برای تغییر دکوراسیون اتاق‌خوابتان به دنبال یک ست روتختی زیبا هستید، سرویس ملحفه رامادا بهترین انتخاب است.

داشتن یک خواب آرام در رختخوابی راحت آرزوی ما است. انتخاب نوع رختخواب نقش مهمی در داشتن آرامش شبانه دارد. همچنین محصولی که برمی‌گزینیم باید از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد تا بر اثر شست‌وشو و ترکیب رنگ، لطافت و شکل اولیه خود را از دست ندهد. سرویس لحاف لایکو Vivana طرح «سرمه»، طراحی طرح های سنتی شده به صورت ۷ تکه مناسب برای تخت‌خواب‌های دو نفره انتخاب مناسبی برای اتاق‌خواب‌ شما خواهد بود. سرویس تشکیل شده از لحاف، روکش لحاف، رو تشکی و ۴ رو بالشی است. رو تشکی این محصول به صورت کش‌دار طراحی شده‌است. به این صورت که کاملا تشک تخت‌خواب را می‌پوشاند. جنس روکش لحاف و روبالشی‌ها از ساتین پنبه مرغوب است و قابل شست‌شو با ماشین لباسشویی و دست است.

تنها نکته‌ای که برای شست‌وشوی این قبیل محصولات قابل ذکر است و باید به آن توجه شود، استفاده از دستورالعمل شست‌وشو در داخل بسته‌بندی است. برای حفظ کیفیت و تداوم بیشتر توجه به این نکات ضروروی است. شرکت لایکو تولید کننده لوازم خانگی با تنوع زیاد و کیفیت طرح های سنتی فوق‌العاده تلاش خود را بر این داشته که با طراحی محصولات نظر مشتریان را جلب کند. دلیل اصلی رضایت همگان از محصولات این برند لطافت، نرمی، بهداشتی، ضد آلرژی و همینطور ضد رماتیسم بودن محصولات است. این محصولات به راحتی قابل شست‌وشو با ماشین و دست هستند. راحتی، دوام و مقاوم بودن از دیگر ویژگی‌های این محصولات است.

داشتن یک خواب آرام در رختخوابی راحت آرزوی ما است. انتخاب نوع رختخواب نقش مهمی در داشتن آرامش شبانه دارد. همچنین محصولی که برمی‌گزینیم باید از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد تا بر اثر شست‌وشو و ترکیب رنگ، لطافت و شکل اولیه خود را از دست ندهد. سرویس لحاف لایکو Vivana طرح «سرمه»، طراحی شده به صورت ۵ تکه مناسب برای تخت‌خواب‌های یک‌نفره انتخاب مناسبی برای اتاق‌خواب‌ شما خواهد بود. سرویس تشکیل شده از یک لحاف و روکش به ابعاد (۲۲۰ × ۱۵۰)، روتشکی کش‌دار به ابعاد ۲۵ + (۲۰۰ × ۹۰) سانتی‌متر و ۲ رو بالشی به ابعاد ۵ + (۷۰ × ۵۰) است. رو تشکی این محصول به صورت کش‌دار طراحی شده‌است. به این صورت که کاملا تشک تخت‌خواب را می‌پوشاند و مانع از جذب گردوخاک و لکه می‌شود. همانطور که روکش لحاف این سرویس به راحتی برای هر نوع لحافی با این سایز کاملا مناسب خواهد بود.

هر ۲ روبالشی و روکش لحاف به صورت مغزی‌دوزی شده هستند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردارند. جنس روکش لحاف و روبالشی‌ها از ساتین پنبه مرغوب است و قابل شست‌شو با ماشین لباسشویی و دست است. تنها نکته‌ای که برای شست‌وشوی این قبیل محصولات قابل ذکر است و باید به آن توجه شود، استفاده از دستورالعمل شست‌وشو در داخل بسته‌بندی است. برای حفظ کیفیت طرح های سنتی و تداوم بیشتر توجه به این نکات ضروروی است. شرکت لایکو تولید کننده لوازم خانگی با تنوع زیاد و کیفیت فوق‌العاده تلاش خود را بر این داشته که با طراحی محصولات نظر مشتریان را جلب کند. دلیل اصلی رضایت همگان از محصولات این برند لطافت، نرمی، بهداشتی، ضد آلرژی و همینطور ضد رماتیسم بودن محصولات است. این محصولات به راحتی قابل شست‌وشو با ماشین و دست هستند. راحتی، دوام و مقاوم بودن از دیگر ویژگی‌های این محصولات است.

در طرح چهار‌خانه‌ی روی کاور لحاف و روبالشی‌های سرویس ملحفه «Sarev» (سارو)، رنگ‌بندی زیبا و چشم‌نوازی به‌کاررفته است که گرما و صمیمیت بیشتری را برای اتاق‌خوابتان به ارمغان می‌آورد. اگر به استفاده از رنگ‌های تیره و گرم در دکوراسیون خانه علاقه‌مند هستید، ست ملحفه مدل «Vitra» بهترین انتخاب است. روکش لحاف این ست ابعادی ۲۲۰ × ۲۰۰ سانتی‌متری دارد که به‌خوبی از لحاف در برابر آلودگی‌های محیطی مانند دوده و خاک محافظت می‌کند تا برای شست‌و‌شوی لحاف‌های بزرگ و حجیم به دردسر نیفتید.

برای حفظ پاکیزگی تشک‌های دو‌نفره نیز یک رویه تشک در بسته‌بندی این ست قرار دارد که با اندازه‌ی به‌نسبت بزرگش به‌خوبی تمامی سطح تشک را می‌پوشاند و تا حد زیادی از ورود پرز و مو و سلول‌های مرده پوست به داخل تشک جلوگیری می‌کند. همان‌طور که اشاره شد، طرح روبالشی‌ها نیز مانند روکش لحاف است تا زیبایی و هماهنگی تخت به‌خوبی به نمایش گذاشته شود. تمامی طرح های سنتی ملحفه‌های مدل «Vitra» از الیاف طبیعی پنبه تولید شده‌اند که حتی بعد از گذشت زمان نیز کیفیت عالی خود را از دست نمی‌دهند. این الیاف در برابر شست‌و‌شو نیز مقاومت خوبی دارند و می‌توانید آن‌ها را در دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد بشویید. سرویس ملحفه سارو با رنگ‌بندی متفاوت و منحصر‌به‌فردش انتخابی عالی برای تغییر دکوراسیون اتاق‌خواب است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *