طرح تختخواب ارغوان

سرویس خواب ارغوان دونفره مدل بلوط تلفیق زیبایی و سادگی است. روکش طبیعی چوب استفاده شده در این  حس طبیعت را به اتاق خواب شما خواهد آورد. مدل بلوط از جمله  هایی است که به این زودی ها از مد نمی افتد بنابراین برای انتخاب این مدل شک نکنید

برای تولید این سرویس خواب از روکش طبیعی چوب استفاده شده است. رنگ این به گونه ای است که رگه ها و زیبایی روکش طبیعی چوب را نمایان میسازد. این  شامل تخت خواب به همراه کف تخت، دو عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش و صندلی آرایش و یک قاب آینه میباشد

کف تخت ارائه شده میتواند به انتخاب مشتری به صورت جک دار یا معمولی باشد. این کف تخت ها دارای استحکام لازم بوده و باعث میشود که هیچ فشاری به قسمت های مختلف تخت از قبیل تاج بالا و پایین یا قید های کناری وارد نشود. استفاده از کف تخت جک دار باعث میشود که فرد بتواند به راحتی از فضای زیر تخت استفاده نماید.

 

در سرویس خواب مدل راک از طرح سنگ برای طراحی این محصول استفاده شده. بر روی تاج بالا و پایین و نیز درب کشو ها و قاب آینه توسط دستگاه CNC طرحی به شکل سنگ ایجاد شده است. این سرویس خواب دارای طرحی مدرن، شیک و در عین حال ساده است و با سرویس خواب های موجود به خاطر طرح خاصش تفاوت دارد.

جنس این سرویس خواب دونفره تمام ام دی اف بوده و سطح قسمت های طرح دار به وسیله روکش PVC پوشانده میشود. رنگ روکش PVC میتواند به انتخاب مشتری فندقی، ونگه، سفید، طلایی و رنگ های دیگر باشد. این سرویس خواب شامل تخت خواب به همراه کف تخت فلزی، دو عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش و صندلی آرایش و یک قاب آینه میباشد.

کف تخت ارائه شده میتواند به انتخاب مشتری به صورت جک دار یا معمولی باشد. این کف تخت ها دارای استحکام لازم بوده و باعث میشود که هیچ فشاری به قسمت های مختلف تخت از قبیل تاج بالا و پایین یا قید های کناری وارد نشود. استفاده از کف تخت جک دار باعث میشود که فرد بتواند به راحتی تشک را بالا زده و از فضای زیر تخت استفاده نماید.

سرويس خواب مدل شاهین دارای یک تاج تخت باشکوه است که رویه آن چرم بوده و یک قطعه زیبا از جنس ام دی اف به رنگ طلایی روی آن قرار دارد. جنس این سرویس خواب تماما از ام دی اف مرغوب است. امکان انتخاب کف تخت جک دار برای این مدل نیز وجود دارد.

سرویس خواب دونفره مدل پاپیون یک  کلاسیک و بسیار زیبا است. در قسمت فوقانی تاج بالا و پایین و همچنین قاب آینه این سرویس خواب طرحی شبیه پاپیون قرار دارد. بخش میانی تاج بالا و پایین نیز دارای طرحی شبیه به شاخ و برگ درخت است. این سرویس خواب شامل تخت خواب به همراه کف تخت، دو عدد پاتختی، یک میز آرایش، یک قاب آینه و یک صندلی آرایش است.

نکته بارز در طراحی این ، پاتختی و میز آرایش است که به صورت قوس دار طراحی شده. میز آرایش دارای ۳ کشو در سمت راست و ۳ کشو در سمت چپ است که درب این کشو ها با هم یک سطح قوس دار با انحنایی بسیار زیبا و ملایم را تشکیل میدهد. قسمت پایه این میز آرایش نیز دارای انحنا میباشد. قسمت کناری این سرویس خواب نیز به صورت منحنی طراحی شده. پاتختی این سرویس خواب نیز دارای دو کشو است که درب این کشو ها با هم یک سطح موج دار را در بخش جلویی پاتختی ایجاد میکنند. همانند میز آرایش، بخش کناری پاتختی نیز موج دار است. لبه های میز آرایش و پاتختی ها برای زیبایی بیشتر با سایه ای از رنگ طلایی یا نقره ای تزیین شده.

اگر به دنبال یک سرویس خواب خاص هستید مدل طاووس را به شما پیشنهاد میکنیم. این سرویس خواب با طرح منحصربه فرد تاج بالا و پایین و نیز ترکیب زیبای میز آرایش احساس داشتن یک سرویس خواب سلطنتی را به شما خواهد داد

c28

سرویس خواب مدل پیچک دارای یک تاج تخت زیبا با طرحی به شکل پیچک و یک لمسه در قسمت پایین است. پایه های جلوی تخت خواب دونفره به صورت پایه های سم آهویی میباشد. این سرویس خواب دارای دو عدد پا تختی است که دارای طرحی مدرن بوده و در آن کشو ها به صورت دو عدد باکس جدا از هم میباشد. این دو کشو بر روی یک صفحه که قسمت پشت پاتختی را تشکیل میدهد قرار دارند. به جای دستگیره، یک حفره دایره شکل بر روی درب کشو ها تعبیه شده است. پایه های پاتختی ها نیز از جنس فلز آبکاری شده به رنگ طلایی میباشد.

میز آرایش این سرویس خواب از دو قسمت مجزا تشکیل شده. قسمت سمت راست دارای ۳ عدد کشو و قسمت سمت چپ به صورت یک باکس دارای درب میباشد. با قرار دادن این دو بخش در کنار هم و قرار دادن یک صفحه شیشه ای روی آنها، میز آرایش تشکیل شده و میتوان قاب آینه را روی آن قرار داد. پایه های این میز آرایش نیز از جنس فلز آبکاری شده به رنگ طلایی میباشد.

این محصول یک مدل اسپورت، شیک و با قیمت مناسب میباشد.

لیلیوم ترکیبی است از سادگی، زیبایی و کیفیت. این سرویس خواب با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات CNC تولید میشود.انتخاب نام لیلیوم برای این سرویس خواب به دلیل وجود طرح گل در بخش میانی تاج بالا و پایین است. در یک گوشه از قاب آینه این سرویس خواب دونفره طرح زیبایی با استفاده از دستگاه برش CNC ایجاد شده که بر زیبایی آن می افزاید. قاب آینه را میتوان به صورت افقی یا عمودی بر روی میز آرایش قرار داد یا آن را به دیوار آویزان نمود. میز آرایش این سرویس خواب با عرض ۱۵۰ سانتیمتر بوده و دارای دو درب در طرفین و سه عدد کشو در وسط میباشد.

جنس این  از ام دی اف خام مرغوب است که پس از مونتاژ به صورت کامل با رنگ پلی استر رنگ آمیزی میشود.رنگ این سرویس خواب به انتخاب مشتری میتواند سفید، مرمری، نباتی یا قهوه ای باشد.این  شامل تخت خواب به همراه کف تخت فلزی، دو عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش و صندلی عسلی و یک قاب آینه میباشد. کف تخت ارائه شده میتواند به انتخاب مشتری به صورت جک دار باشد. استفاده از کف تخت جک دار باعث میشود که فرد بتواند به راحتی تشک را بالا زده و از فضای زیر تخت استفاده نماید.دستگیره های استفاده شده برای این سرویس خواب از زیبا ترین و مرغوبترین دستگیره ها ی موجود در بازار است.

لبخند یک سرویس خواب زیبا، شیک و مدرن است که مناسب همه سلیقه ها بوده و جزو مدل های پرطرفدار و پرفروش میباشد. این سرویس خواب دونفره با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات CNC تولید میشود.انتخاب نام لبخند برای این سرویس خواب به دلیل وجود برش هایی در تاج پایین و نیز پایه میز آرایش است که یک چهره خندان را در ذهن تداعی میکند. بخش هایی از تاج بالا و پایین و نیز پایه های میز آرایش و پاتختی توسط دستگاه برش CNC کف تراشی شده و نسبت به سطح اصلی گود تر میشود. این قسمت های گود شده نهایتا با رنگ طلایی رنگ آمیزی شده و جلوه ای زیبا پدید می آورد.

جنس این  دونفره از ام دی اف خام مرغوب است که پس از مونتاژ به صورت کامل با رنگ پلی استر رنگ آمیزی میشود.رنگ این سرویس خواب به انتخاب مشتری میتواند سفید، مرمری، نباتی یا قهوه ای باشد.این سرویس خواب شامل تخت خواب به همراه کف تخت فلزی، دو عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش و صندلی آرایش و یک قاب آینه میباشد.

کف تخت ارائه شده از نوع فلزی است. این کف تخت ها دارای استحکام لازم بوده و باعث میشود که هیچ فشاری به قسمت های مختلف تخت از قبیل تاج بالا و پایین یا قید های کناری وارد نشود.  دستگیره های استفاده شده برای این سرویس خواب از زیبا ترین و مرغوبترین دستگیره ها ی موجود در بازار است.

همانطور که در تصاویر مربوط به سرویس خواب لبخند ملاحظه میکنید، میز آرایش این را میتوان به دو صورت سفارش داد. در نوع اول سه عدد کشو در وسط و دو عدد درب در دو طرف قرار دارد. در نوع دوم درب ها حذف و به جای آنها ۳ عدد کشو دیگر قرار داده میشود. انتخاب هر کدام از این دو مدل میز آرایش توسط مشتری امکان پذیر بوده و اختلاف هزینه ای نخواهد داشت.

تاج بالای تخت خواب دارای یک لمسه میباشد که این لمسه  ارغوان از یک بخش میانی و یک حاشیه تشکیل میشود. رنگ و نوع جنس استفاده شده برای لمسه به انتخاب مشتری قابل تغییر است. معمولا جنس بخش میانی لمسه از پارچه مخمل و جنس حاشیه از ساتن میباشد. لمسه استفاده شده در تاج پایین تخت همرنگ بخش میانی لمسه در تاج بالا میباشد.

سرویس خواب دونفره (  عروس ) مدل فلورانس دارای یک تاج زیبا با طرح فرفورژه است که این طرح در قاب آینه نیز اجرا شده. پایه های استفاده شده در تخت و پاتختی ها  نیز بسیار ظریف و زیبا میباشد. پایه های میز آرایش نیز دارای انحنای خاصی میباشد. این سرویس خواب شامل تخت، دو عدد پاتختی، میز آرایش و قاب آینه و یک عدد صندلی عسلی یا همان صندلی جلوی میز آرایش است که پایه های صندلی آرایش نیز به صورت سم آهویی و از جنس چوب میباشد.

جنس تاج بالا و قاب آینه این سرویس خواب از ام دی اف است که پس از ماشین کاری رنگ میشود. جنس بدنه تخت ، میز آرایش و پاتختی ها از ام دی اف با نوار لبه میباشد و سرویس خواب ارغوان جنس پایه های تخت و پاتختی ها از مواد پلیمری است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *