رک اصلی یک سرویس خواب

در سری مقالات جزئیات یک سرویس خواب این بار می خواهیم به یکی از مهم ترین و شاید رکن اصلی یک  شاره کنیم.

c27

تخت خواب

جدار از هرگونه جنبه دکوراسیون در اتاق خواب شما و لحاظ کردن این مسائل در خرید مهم ترین بخش یک سرویس خواب تخت خواب آن است.

مهم ترین مسئله در خرید های مختلف از گروه های مبلمان آسودگی در استفاده از آن است.اما آسودگی در خرید یک تخت خواب مناسب از چه ویژگی هایی بدست می آید.

– از جمله مسائل بسیار مهم در خرید تخت منزل شما انتخاب سایز است.

سایز یک تخت خواب با توجه به شرایط فردی و همچنین دکوراسون اتاق خواب شما که در آن سرویس خواب قرار می گیرد ممکن است متغیر باشد.

امروزه در بازار های مبل ایران سایز های مختلف تخت عرضه می شود.حال آنکه این سایز ها ممکن است دچار تغییر هندسی اشکال به دایره مانند و ….. شود.

در این مقاله در مورد تخت سرویس خواب های یک  معمولی یعنی مستطیل شکل صحبت می کنیم.

سایز تخت های سرویس  های مختف متفاوت است.از قبیل

۲۰۰ * ۹۰

۲۰۰ * ۱۲۰

۲۰۰ * ۱۶۰

۲۰۰ * ۱۸۰

در برخی از موارد با توجه به مدل  خواب و همچنین تقضای خریدار ممکن است سایز های مانند ساز های زیر رای تخت سرویس خواب عرضه شود.

۲۰۰ * ۱۱۰

۲۰۰ * ۱۴۰

۲۰۰ * ۲۰۰

تمامی این سایز ها برای تخت سرویس خواب ممکن است تولید شود اما نکته مهم در خرید هر یک از این سایز امکانات شما برای جا دادن یک تخت خواب و به کلام بهتر قرار گیری اعضای  در کنار هم در اتاق خواب شماست.

– نکته بعدی در خرید تخت  جنس به کار رفته در ساخت آن است.شما نیز با توجه به سلیق و همچنین موقعیت جفرافیایی محل سکونت خود می بایست در مورد این مطلب تصمیم گیری کنید.

برای مثال ایران چوب خرید سرویس  های چوبی را برای هیچ کدام از هموطنان ساکن در مناطق شمالی کشور توصیه نمی کند.علت این مسئله آب و هوای مرطوب مناطق یک سرویس خواب ذکر شده و احتمال بید خوردگی و همچنین ترک خوردگی زود تر از حد انتظار یک  خواب چوبی است.

– نکته بعد در مورد خرید تخت  طراحی و همچنین رنگبندی آن است که این مسئله کاملا تابع سلایق مختلف است.البته ایران چوب توصیه می کند در خرید تخت هر سرویس خواب به هارمونی مابقی اجزای آن  با تخت توجه داشته باشند.

در مقالات بعد بیشتر در مورد نکات مهم در خرید تخت و یا به بیان بهتر سرویس خواب ایده آل شما صحبت خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *