کمک برای خرید تخت خواب

قبل از انتخاب مدل و خرید سرویس خواب خود طول و عرض اتاق خود را بطور دقیق داشته باشید.این اولین کاری است در خرید سرویس خواب خود باید آن را انجام دهید.
هنگام خرید و مشاهده مدل ها پایه تخت و ضخامت و سنگینی آن را در نظر بگیرید. تا هنگام جابجایی و حمل آن به مشکل برنخورید.
دقت کنید تختی که انتخاب می کنید دارای چهارچوب محکمی باشد زیرا قرار است سالها برای شما بماند.
سعی کنید سرویس خوابهای آماده را خریداری کنید . درست است در صورتیکه بخواهید می توانید مدل انتخابیتان را سفارش دهید اما خرید سرویس خواب های آماده برای شما ارزان تر تمام می شود.
انتخاب تشک مناسب و راحت .در صورتیکه که تشک تخت شما دارای ارتفاع مناسب باشد و راحتی کامل را یرای شما فراهم کند می تواند میزان انرژی شما را در طول روز تامین کند.
سعی کنید تختی را که انتخاب می کنید ارتفاع آن از زمین ۴۰ سانت باشد تا هنگام نظافت و همچنین نشست و رخاست روی آن اذیت نشوید.
تختی استاندارد است که هنگامی که روی آن می نشینید پای شما روی زمین قرار گرفته و زانوهایتان بصورت افقی قرار بگیرند.
تشک استاندارد تشکی است که هنگام خوابیدن روی آن فرو نروید.تشک تخت می بایست سفت باشد و هنگامی که دستتان را روی آن فشار می دهید فقط تا چهار انگشت شما داخل تشک فرو رود. تشک سفت مانع از کمر درد شما در طول شبانه روز می شود و هنگام فشار دادن دست خود روی آن بیشتر از هفت سانت نباید به داخل فرو برود.

سرویس خواب های چوبی پرطرفدارترین مبلمان اتاق خواب هستند. زیرا به دلیل داشتن جنس و طرح چوبی حس طبیعت را به یاد می آورد. برای تهیه این سرویس خواب ها باید اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. در این مطلب با انواع سرویس چوب ها آشنا می شویم و نکته هایی را با شما در میان می گذاریم.

سرویس خواب

وقتی تصمیم می گیرید که سرویس خواب چوبی تان را به رنگ سفید انتخاب کنید، پس جرات و جسارت دارید و مطمئن باشید که وقتی آن را تحویل می گیرید، یک سرویس خواب کاملا شیک خواهید داشت. سرویس خواب چوبی سفید با همه نوع دکوراسیونی ست می شود و هیچ نگرانی برای ترکیب رنگ فرش و دیگر لوازم دکوراسیونی با سرویس خواب تان وجود ندارد.

اگر می خواهید  چوبی تان به چشم بیاید، باید به سراغ  های چوبی به رنگ قهوه ای تیره بروید. این سرویس خواب های چوبی می توانند با ملحفه های رنگ روشن ست شوند و با ایجاد یک تضاد خوب در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان شما را خوشحال کنند.

سرویس خواب های چوبی در عین مدرن بودن ریشه هایی از سبک کلاسیک و بعضا روستیک را نیز در دل خود دارند. سرویس خواب چوبی داخل عکس دارای ظاهری است که انگار روی آن پتینه شده است و این مساله فقط به خاطر تنوع بافت چوب هایی است که از آن ها در طراحی این سرویس های خواب چوبی استفاده می شود.

اتاق هایی که در و دیوار آن ها رنگ سفید دارد، این نوع سـرویس خواب چوبی بهترین گزینه است. این نوع رنگ چوب طبیعی ترین رنگ چوب است؛ بنابراین می تواند بازتابی از طبیعت درطراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان باشد.

تزیین تخت خواب ها معمولا طراحی پشتی تغییر می کند، ممکن است پایه های آن هم کمی تزیین شوند اما وظیفه اصلی زیبایی بر عهده پشتی ها است. جنس متریال داخل پشتی متفاوت است و البته که جنس تخت چوبی است. معمولا از پارچه های چرم و مخملی برای تزیین این قسمت استفاده می شود.

سرویس خواب های چوبی هم می توانند به وسیله چوب هایی با رنگ های مختلف تزیین شوند و هم می توانند با مواد و مصالح دیگر ترکیب شوند. یکی از این متریال ها همان طور که در بند قبل هم به آن اشاره کردیم، پارچه های چرم هستند. راه های زیادی وجود دارد که به وسیله آن ها می توان سـرویس خواب های چوبی تزیین کرد. عکس بالا نمونه خوبی است که شما با این تزیینات آشنا شوید.

ارتفاع سرویس خواب ها می تواند متفاوت باشد این کاملا بسته به سلیقه و نظر شما دارد. شما هم می توانید سرویس خواب هایی با ارتفاع کم را انتخاب کنید و هم سرویـس خواب های چوبی با ارتفاع زیاد. تا به اینجا عکس هایی که با هم دیده ایم همه از سرویس خواب های چوبی با ارتفاع زیاد بوده اند، اما این عکس یکی از سرویـس خواب های چوبی کم ارتفاع را به شما نشان می دهد.

اگر طراح خلاقی باشید، می توانید روی پشتی سرویس خواب ها جایی برای تعبیه لوازم دکوری درنظر بگیرید با این کار چهره ساده تخت خواب های تان هم عوض می شود و شما جایی بیشتری در اتاق برای گذاشتن لوازم دکوری تان دارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *