خرید و چیدمان وسایل اتاق خواب

در این بخش قصد داریم درباره ی انتخاب، خرید و چیدمان صحیح دیگر وسایل اتاق خواب و یا فضای شخصی تان صحبت کنیم و چندین روش مناسب و زیبا را برایتان توضیح بدهیم. حتی اگر بخش اول این سری از مقاله ها را دنبال نکرده اید، می توانید ابتدا همین سری را مطالعه کنید و پس از آن به سراغ دیگر بخش های آن بروید. چرا که مطالب موجود در هر کدام از مقاله های منتشر شده از سری مقالات “فضای شخصی تان” بسیار جامع بوده و به طور ناقص و یا ناکامل تولید نشده اند. اگر می خواهید در باره ی دکوراسیون اتاق خواب و یا اتاق شخصی تان بیشتر بدانید، پبشنهاد می کنیم تا انتخای این مقاله ما را همراهی کنید.

از جمله وسایلی که همواره بر زیبایی دکوراسیون اتاق خواب تان تاثیر خواهد داشت، تختخواب است. انتخاب مدل، طرح و رنگ تختخواب به قدری مهم است که می توان آن را به سرویس خواب عنوان موثر ترین بخش از دکوراسیون اتاق خواب در نظر گرفت چرا که وسایل جانبی و وسایل همراه آن می توانند به طرز شگفت انگیزی اتاق تان را متحول کنند. از جنبه ی شکل ظاهری و نمای بیرونی دکوراسیون یک تختخواب، علاوه بر رنگ آن که بایستی بر اساس ترکیب های متضاد و یا هماهنگ انتخاب شود؛ رنگ روتختی و پتو و بالش هایتان نیز بر زیباتر شدن گام به گام فضایتان تاثیر خواهند گذاشت.

از جنبه ی زیبایی که بگذریم، به راحتی و آسایش می رسیم که بسیار مهم بوده و می تواند شما را حتی تحت تاثیر قرار دهد تا زمان بیشتری را برای استراحت در نظر بگیرید و یا در طول روز با درد های کمر و گردن دست و پنجه نرم کنید. انتخاب یک تشک تختخواب مناسب می تواند آسایش و راحتی را برای شما به همراه داشته باشد.

c32

از جمله تعاریف و ویژگی های یک دکوراسیون موفق و صحیح، قرار گرفتن وسایل در جای مناسب است. نظم و زیبایی های آن بر کسی پوشیده نیست؛ اما مهم تر از دانستن این موضوع و اهمیت آن بر چیدمان اتاق خواب، نحوه ی اجرای آن است. استفاده از وسایلی مانند کمد می تواند برخی وسایل و لوازم شما سرویس خواب را همچون مدارک و وسایل شخصی و حتی لباس هایی مانند کت و شلوار، کاپشن، سویشرت و هودی هایتان را در کمدتان آویز کنید. در کنار یک کمد زیبا و متناسب با تختخواب تان، بهتر است از یک دراور متناسب با کمدتان اسفاده کنید تا بتوانید لباس های بیشتری را در آن قرار دهید و نا مرتبی را از فضایتان دور کنید.

برخی افراد همیشه به دنبال بهترین ها هستند، از بهترین رنگ ها و طرح ها برای دکوراسیون فضایی که در اختیار دارند استفاده می کنند و همیشه برای تغییر دکوراسیون اتاق شان از بهترین ترکیب های ممکن استفاده می کنند و حتی در برخی از موارد به محدودیت ها نیز توجهی نمی کنند و با خلاقیت از هر مرزی گذر می کنند و مدل دکوراسیون منحصر به فرد خودشان را خلق می کنند.

افراد متخصص معمولا برای دکور کردن یک اتاق خواب آن هم به بهترین نحو ممکن، از یک  استفاده می کنند که دست کم از اجزایی مانند تختخواب، میز آرایش، میز تحریر، میز کامپیوتر، پاتختی، کمد، دراور و کتابخانه تشکیل شده باشد. از جمله وسایلی که می توانید برای زیباتر کردن دکوراسیون و چیدمان تان در اتاق خواب استفاده کنید، آباژور است. آباژور ها انواع مختلفی دارند، از مدل های رومیزی گرفته تا مدل های ایستاده که هرکدام با سلیقه و مدل دکوراسیون انتخابی تان می توانند در فضایتان قرار بگیرند تا مدل های ایستاده که می توانید در سرویس خواب هر بخش از فضایتان برای آنها فضایی در نظر بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *