فضای خانه با وسایل مفید

فضای خانه گاهاٌ با وسایل نامناسب اشغال می شود و پس از آن دیگر سرویس خواب جایی برای وسایل مفید و حتی ضروری وجود نخواهد داشت از این رو می خواهیم این مشکل را در کنار شما برطرف کنیم. ممکن است تا به حال برایتان پیش آمده باشد که فضای خانه تان با حداقل وسایل تان پر می شود و عملا هیچ وسیله ی دیگری را نمی توانید در هیچ کدام از اتاق ها بجز انباری قرار دهید. با ما همراه باشید تا با بهره گیری از روش های مدرن و به روز، شما را برای داشتن اتاق خوابی منظم و زیبا همراهی و راهنمایی کنیم.

تختخواب

تختخواب  معمولا اصلی ترین عضو اتاق خواب است به نحوی که نبودن آن در فضای اتاق خواب تقریبا غیر ممکن است لذا به شما پیشنهاد می کنیم یک تختخواب با اندازه ی مناسب و ترجیحا جمع و جور انتخاب کنید تا فضای اتاق خواب تان تغییر کند و در نار آن از دیگر وسایل تزیینی بهره ببرید و فضایتان را هماهنگ سرویس خواب و شیک دکور کنید.

یکی دیگر از وسایلی که باعث به هم ریخته شدن فضای اتاق خواب می شود، کتاب است. در این جا منظور از کتاب؛ صرفا کتاب نیست بلکه مجله ها، دفتر و حتی روزنامه هم هست چرا که اگر از یک کتابخانه ی مدرن و یا یک کتابخانه ی ساده بر حسب نوع دکوراسیون تان در اتاق خوابتان استفاده نکنید، این وسایل رفته رفته بیشتر خواهند شد و بهم ریختگیه اتاق خواب تان از کنترل تان خارج خواهد شد.

k3

حتی اگر دراوری بزرگ و زیبا در اختیار داشته باشید باز هم نمی توانید لباس هایی چون کت و شلوار و یا کاپشن تان را در آن آویز کنید و برای نگهداری کردن از این نوع از لباس هایتان به وسیله ی دیگری به نام کمد نیاز خواهید داشت. گفتنی است که به طور معمول خانم ها با این موضوع بیشتر آشنا هستند چرا که آن ها لباس های مهمانی و پالتو و مانتو های فراوانی دارند و به هبچ وجه نمی شود این نوع لباس ها را در دراور نگهداری کرد. در ضمن اگر یک سرویس خواب متناسب با نیاز هایتان و همینطور فضایتان انتخاب کنید، دیگر نیازی به خریدن یک کمد به طور سرویس خواب مجزا نخواهید داشت و از هماهنگی کمد و تختخوابتان نیز لذت کافی را خواهید برد.

روتختی؛ بیشترین سطح یک تختخواب را پوشش می دهد و قطعا قبل از هر نکه ی دیگری که در تختخوابتان وود دارد به چشم می آید پس بهتر است آن را به درستی و در نهایت دقت انتخاب کنید. مهم ترین نکته ی انتخاب روتختی رنگ آن است که باید با رنگ غالب محیط اتاق خواب تان هماهنگ باشد. بهتر است با انتخاب درست رنگ روتختی تان، فضایتان را متحول کنید و از آن لذت ببرید.

اگر می خواهید یک اتاق خواب را برای دو یا سه فرزند تان دکور کنید و مشکل کمبود فضا دارید و یا نمی خواهید فضایتان را استفاده ی بیهوده تختخواب ها از بین برود، پس به شما پیشنهاد می کنیم از تختخواب دو طبقه استفاده کنید تا برای قرار دادن وسایلی مانند میز کامپیوتر فرزندتان فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.

یکی از ترفند های بسیار کارآمد برای فضاهای کوچک استفاده از مبل تختخوابشو است به گونه ای که فضای شما را تقریبا دوبرابر می کند و شما می توانید با خرید یک مبل تختخوابشو، سرویس خواب هم مبل مناسب در اختیار داشته باشید و هم اینکه استراحتی کم نظیر را بر روی تختخواب آن تجربه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *