انتخاب سرویس خواب مناسب اتاق خواب

انتخاب سرویس خواب مناسب اتاق خواب

در انتخاب سرویس خواب مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب علاوه بر توجه به ابعاد و اندازه و فرم آن توجه به رنگ سرویس خواب نکته ی بسیار مهمی است که بعد از این موارد در اولویت قرار می گیرد.  سفید یکی پر طرفدارترین سرویس خواب ها بخصوص برای جهیزیه تازه عروس ها مطرح می شود. در این مطلب از  می خواهیم به بررسی انواع در اتاق های مختلف به پردازیم با ما همراه باشید.

 

دوستداران اتاق خواب سفید به این نکته توجه کنند که پس از انتخاب سرویس خواب سفید خود بهتر است برای روح بخشیدن به فضا از رنگی متضاد برای جزئیات فضاییتان انتخاب کنید. اگر به سبک مینیمال علاقه دارید این رنگ متضاد بهتر است در فضای داخلی تان به مقدار خیلی کم باشد، به طور مثال یک روتختی با خطوط ساده مشکی و یا چند قاب رنگی فقط برای ایجاد پویایی در فضای دکوراسیون داخلی تان.

 

برای گرما بخشیدن به اتاق خواب تمام سفید می توانید برای سفیدتان از روتختی شیری رنگ استفاده کنید، برای انتخاب مناسب ترین رنگ بهتر است پیش از هر انتخابی انواع رنگ سفید در دکوراسیون منزل را بشناسید! توجه داشته باشید که انتخاب نورپردازی مناسب نیز در این زمینه بسیار مهم است.

اگر سرویس خواب سفید را برای اتاق خواب کلاسیک خود انتخاب کرده اید می تواند با کمک اضافه کردن جزئیات ساده چهره ی لوکس تری به فضای داخلی خود ببخشید، یکی از این جزئیات ساده اما تاثیر گذار رنگ آمیزی نقش های برجسته سرویس خوابتان با کمک رنگ طلایی می باشد که می تواند گرمای مناسبی به فضای داخلی تان ببخشد.

اصولا تخت خواب ها یکی رکن های اصلی دکوراسیون هر اتاق خوابی محسوب می شود، و تاثیر بسیاری در جلوه ی اتاق خواب شما دارد. بنابراین وقتی سرویس خواب سفید انتخاب شما برای اتاق تان است بهتر است برای ایجاد تعادل در فضا برای دیوار پشت تخت از رنگ های نسبتا گرم و جذاب استفاده کنید تا فضای اتاقتان پرتر و گرم تر به نظر برسید.

همان طور که در بندهای پیش گفته شد بهتر است برای جزییات فضای اتاق خوابتان از رنگ هایی متضاد با سرویس خواب سفید استفاده نمایید. به طور مثال در اتاق خوابی این چنینی با استفاده از یک رو تختی بنفش رنگ به سادگی ظاهر جدید و متعادل تری را برای اتاق خواب به وجود آمده است.

234234

ست کردن رو تختی و فرش و پرده نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در ظاهر سرویس خواب سفید شما داشته باشد. در انتخاب رنگ این جزییات توجه داشته باشید که هدف به چشم آمدن جلوه ی  شماست پس از به کار بردن رنگ های بسیار تند و به اصطلاح جیغ برای این جزییات خودداری کنید.

کوسن ها بهترین و مقرون به صرفه ترین ایده برای جلوه بخشیدن به ظاهر سـرویس خواب سفید شما محسوب می شود، می توانید کوسن خود را با دیوار پشت تختخواب، فرش و پرده هماهنگ کنید و ظاهر منحصر به فردی به فضای اتاق خواب خود ببخشید.

کوسن های گلدار هم گزینه ی بامزه و پرطرفداری برای سرویس خواب سفید شما محسوب می شود می توانید آن را به سادگی با پرده و یا سایر مبلمان موجود در فضای خود هماهنگ کنید و ظاهر منحصر به فردتری به فضای داخلی اتاق خوابتان ببخشید.

1 دیدگاه

  1. […] دید اکثر ما در نگاه اول اتاق خواب محدود به تختخواب و کمدش می شود اما شاید جزییات ریزی  کنار این دو عنصر […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *