مبلمان مخصوص اتاق خواب ها

هر فضای خانه مبلمان مخصوص به خود را دارد که به فضا شخصیت مستقل از دیگر فضاهای داخلی خانه می بخشد. یکی از این وسائل تخت خواب ها هستند که دکوراسیون داخلی اتاق های خواب را تحت تاثیر قرار می دهند. تخت خواب ها را می توان متناسب با دکوراسیون داخلی اتاق خواب تزئین کرد، مثلا می توانید با ایجاد تغییراتی در پشتی تخت خواب ها آن ها با اتاق تان هماهنک کنید. چیدانه قبلا هم در مطلب ۲۰ ایده جذاب برای تخته‌های پشتی تخت‌ خواب‌ها چند ایده برای تزئین پشتی تخت خواب ها در اختیار شما قرار داده است.

شما می توانید با ایجاد تغییر در دیوار پشت تخت خواب تان بر زیبایی چهره آن تاثیر گذار باشید. به طور مثال می توانید مانند عکس بالا ازکاشی های جذاب و زیبای نقش برجسته بر روی دیوار اتاق استفاده کنید و بعد رو تختی هایتان را هماهنگ با رنگ این کاشی های انتخاب کنید تا زیبایی چهره تخت خواب تان سرویس خواب دو چندان شود. کاشی های پر نقش و نگار، جلوه ای متفاوت برکف و دیوار اتاق شما هستند.

حتی می توانید دیوار پشت تخت خواب تان را با استفاده از کاغذ دیواری های جذاب و منحصر به فرد تزئین کنید تا هم دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان دست خوش تغییرات زیبا شود، هم تخت خوابتان جلوه ای جذاب تر پیدا کند. به عکس بالا نگاه کنید و ببینیند چگونه رنگ سفید رو تختی در کنار رنگ قرمز کاغذ دیواری اتاق را تبدیل به فضایی هیجان انگیز کرده است.

عکس بالا هم ایده ی دیگری برای دیوار پشت تخت خواب در اختیار شما قرار می دهد. اگر روحیه هنرمندانه ای دارید می توانید از نقش ها و طرح های هنری و زیبا به همراه رنگ های جذاب در دیوار پشت تخت خوابتان استفاده کنید و دیواری هنرمندانه و جذاب در اتاق خواب تان داشته باشید.

v12

اگر می خواهید بر تاثیر گذار ترین عنصر اتاق خواب که همان تخت است تاکید کنید، عکس بالا می تواند ایده خوبی باشد، دیوارپشت تخت را یک دست مشکی کنید و پشتی تخت خواب را با استفاده از رنگ سفید و طرح های کوچک مشکی رنگ تزئین کنید، جمله ای انرژی بخش روی یک تابلو بنویسید و آن را روی سرویس خواب دیوار نصب کنید، به این ترتیب شما یک اتاق و تخت خواب جذاب و منحصر به فرد خواهید داشت.

اگر به دنبال تغییرات چشمگیرتری هستید می توانید از مواد و مصالح متفاوت تری برای دیوار پشت تخت خواب تان استفاده کنید. مثلا متریال پشت دیوار را از سنگ های آنتیک کار کنید و کنسولی کوتاه پایه پشت تخت تان قرار دهید تا بتوانید آباژور های زیبا و جذاب تان را روی آن قرار دهید. بر روی دیوار تابلویی جذاب یا یک آیینه شیک و منحصر به فرد نصب کنید تا در نهایت اتاق خوابی منحصر به فرد و زیبا داشته باشید.

اگر جزو علاقه مندان و طرفداران پر و پا قرص سبک روستیک هستید، عکس بالا ایده مورد علاقه شماست، یک قاب چوبی زیبا برای پشت تخت خواب های تان. این قاب های چوبی جذاب و منحصر به فرد را می توانید خودتان بسازید، یا این که به نزدیک ترین نجاری مراجعه کنید و سفارش بدهید تا یکی ازآن ها را برای تان بسازد. در هر صورت استفاده از این قاب های جذاب حس و حال خوبی را به فضای داخلی خانه شما القا می کند.

در این جا پیشنهادی هم برای طرفداران سبک کلاسیک داریم. شما می توانید از رنگ های معمول در سبک کلاسیک برای دیوار پشت تخت خواب تان استفاده کنید و زیبایی آن را به وسیله یک تابلو کلاسیک کامل کنید. به عکس بالا نگاه ککنید و از آن برای اتاق خواب خود ایده بگیرید.

این هم یک ایده جذاب دیگر. اگر در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود از رنگ های روشن استفاده کرده اید، بهتر است که با استفاده از یک پارچه زیبا و جذاب به آن روح و انرژی بیافزایید. در عکس بالا می توانید نمونه ای بسیار زیبایی از این ایده را ببینید. استفاده از پارچه ای فیروزه ای رنگ برای کوسن ها و پشتی دیوار تخت این اتاق را به اتاقی جذاب و هیجان انگیز تبدیل کرده است. یادتان باشد که کوسن های کوچک، تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی اتاق شما ایجاد می کنند.

استفاده از قاب عکس های زیبا هم می تواند دیوار پشت تخت خواب شما را دست خوش تغییرات دل نشین کند. استفاده از این قاب عکس ها شاید ایده ای ساده به نظر بیاید، اما دکوراسیون داخلی اتاق شما را تحت تاثیر قرار می دهد. پس دست به کار شوید و نتیجه شگفت انگیز آن را ببینیند.استفاده از چوب در فضای داخلی خانه می تواند حس طراوت طبیعت را مهمان فضای داخلی خانه شما کند، برای این که بتوانید این حس و حال را به فضای اتاق خواب خود هم وارد کنید، بهترین گزینه استفاده از یک تکه چوب در پشت تخت خواب است. این تکه چوب می تواند سرویس خواب منقوش و حتی حکاکی شده باشد تا زیبایی آن بیش از بیش در اتاق به چشم بیاید.

1 دیدگاه

  1. […] است. کوسن‌ها، روکش‌های مبلمان، و پرده‌ ها به فضا رنگ می‌دهند و چراغ‌های رومیزی در عین کاربردی‌بودن به […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *