مشکل کمبود فضا و سرویس خواب

مشکل کمبود فضا همواره یکی از دغدغه های مشترک ساکنین کلان شهرها بوده است. آپارتمان های کوچک امروزی دیگر مجال استفاده از لوازم و وسایل گذشته را به شما نمی دهد و باید لوازمی با کارایی بالا و کمترین میزان سطح اشغال را جایگزین لوازم و وسایل قدیمی خود کنید. تخت تاشو یکی از گزینه های پر کاربرد در دکوراسیون اتاق خواب های کوچک می باشد، به همین منظور امروز با صنایع بهجا همراه شدیم تا با شما را با تختخواب های کم جا بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

شاید شما جزو زوج های جوانی هستید که برای خانه ی نقلی جدیدتان به دنبال جهیزیه مطلوب هستید،ابعاد نا مناسب تخت های دونفره در اتاق های آپارتمان های کوچک امروزی همواره یکی از دغدغه ها و چالش های اصلی خرید سرویس خواب می باشد.  تخت تاشو دونفره صنایع بهجا به شما  این امکان را می دهد که تخت خواب مطابق با سلیقه و ابعاد فضایی خودتان را داشته باشید و به سادگی از آن لذت ببرید.

برای فضاهای کوچک شخصیت خاص تعریف کنید. به طور مثال، یک بخش اتاق خواب خود را به عنوان بخش اصلی تغییر دکوراسیون خود در نظر بگیرید و باقی وسایل و بخش های خانه را بر اساس آن تزئین کنید. به طور مثال می توانید برای صندلی های میز ناهارخوری تان پارچه جدید تهیه کنید و آن ها را در گوشه اتاق همراه با کوسن، گلدان، پرده و … قرار دهید و طرح و رنگ آن ها را با هم هماهنگ کنید. همان طور که گفته شد اگر فضای کافی برای قرار دادن لوازم و وسایل ندارید توصیه می شود از سرویس خواب های تاشو دیواری استفاده کنید تا در عین حال که فضای کف اشغال نمی شود، تا ارتفاع سقف فضای اتاق شما قابل استفاده خواهد بود. در دکوراسیون اتاق خواب کوچک  سرویس خواب هم می توانید به جای آباژور از چراغ های دیواری و دیوارکوب ها استفاده کنیدتا فضای شما اشغال نشود.

همان طور که گفته شد خانه های کوچک امروزی مجال استفاده از لوازم و وسایل قدیمی را به شما نمی دهند، و انتخاب تخت خواب برای چنین اتاق هایی به خصوص اتاق های مشترک همواره دشوار و مشکل است. تخت خواب تاشو دیواری به شما این امکان را می دهد که همه ی اجزای مورد نیاز برای اتاق فرزندانتان را یک جا داشته باشید به نحوی که کمترین فضای ممکن را از اتاق خواب آن ها اشغال کند.

یکی از مناسب ترین گزینه ها برای اتاق کودک و یا سیسمونی نوزاد تخت کمجا می باشد. با انتخاب این نوع از تخت ها می توانید فضای بیشتری را به کمد و یا شلف های تزیینی اختصاص بدهید و در زمان های نیاز تخت دیواری را برای خواب و استراحت دلبندتان فراهم کنید. یکی از مزیت های تخت های تاشو اتاق کودک صنایع بهجا اختصاص حفاظ ویژه کودک در تخت های کمجا می باشد که به شمااین امکان را می دهد با خیالی آسوده آن را برای اتاق کودتان انتخاب کنید.

v071

بعد از معضل خانه های کوچک کبود و یا نبود کمد دیواری چالش دیگری است که در اغلب آپارتمان های امروزی به چشم می خورد. استفاده از لوازم و تخت تاشو به شما این امکان را می دهد که فضای وسیعی را به کمد ها و یا سایر لوازم و وسایل نظم دهنده اختصاص دهید. همچنین اگر درب کمدها هنگام باز شدن ایجاد مشکل می کند توصیه می شود آنها را حذف کنید و به جای آن از درب کمدها را به حالت کشویی استفاده نمایید.

با انجام این کار در دکوراسیون اتاق خواب کوچک شما توانسته اید به سرویس خواب دو خواسته خود برسید: سطح روی کمد کاربرد پاتختی را داشته و پایین آن هم محل قرارگیری لباس هایتان خواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *