سرویس خواب بادوام

یک سرویس خواب ساده و در عین حال بادوام و محکم مخصوص افراد ساده پسند

ساخته شده از زیر کار ام دی اف با روکشی از چوب راش و رنگکاری شده با بهترین مواد بدون رنگ رفتگی و با ماندگاری بالا

به تعداد دو عدد پا تختی دو کشویی در کنار  موجود است با ریل کشوها از نوع ساچمه ای

یک میز آرایش مخصوصی برای این سرویس خواب طراحی شده که هر بیننده ای را مجذوب خود مینماید

دراور میز آرایش دارای دو تیکه جدا از هم ساخته شده که دربین آنها میشه صندلی میز آرایش را قرار داد تا جای کمتری را هم اشغال نماید

این دراور میز آرایش هر کدام سه کشویی است و جا دار و یک کتیبه بزرگ با یک کشوی کوچک در روی آن قرار داده میشود ودر کل یک آیینه بزرگ هم در قسمت بالایی همه اینها قرار داده شده یک مجموعه شیکی را بوجود آورده

دارای ۲۴ ماه ضمانت برای رنگ بدنه – دارای رنگبندی مختلف برای هر سلیقه مشتری میتوان آماده نمود

شما برای این  خود میتوانید تشک دو نفره با تضمین کیفیت و با ضمانت بالا خریداری نمائید.جهت مشاهده و خرید تشک دو نفره به لینک زیر مراجعه نمائید :

این سرویس خواب با ریزه کاری هایی که در روی قطعات آن بوجود آمده از دیگر مدل های مشابه خود متمایز نموده ، تاج تخت و سر تخت پایینی آن بشکل دالبری طراحی شده و به زیبایی آن افزوده

جنس این  با زیر کاری از جنس ام دی اف بوده و روکشی از جنس چوب راش بر روی آن پوشش داده شده و رنگ آمیزی گردیده و به سلیقه مشتری میتوان در رنگ دلخواه در آورده و آماده نمود.

یک میز آرایش بسیار زیبایی بر

ای این تخت دو نفره طراحی گردیده و بزرگ و جا دار میباشد،دارای شش کشو در طرفین آن قرار دارد و فضایی بین آنها جهت استفاده صندلی ساخته شده و یک آیینه بزرگ در روی میز قرار دارد .

در کنار تختخواب دو نفره دو عدد پا تختی وجود دارد که دارای دو کشویی است و کشو های آن با ریل ساچمه ای باز و بسته میشو.

در ساخت آن از مدل دوره ناپلئونی فرانسوی الگو برداری شده و یک کار جدید و زیبا از فروشگاه بهسازان چوب میباشد،تاج تخت و کله گی پایین آن به حالت قوسی فرورفته است که یک زیبایی در این بچشم میخورد،پاتختی ها از دو کشویی ساخته شده و در طرفین تخت قرار داده شده و صفحه پا تختی و میز آرایش بصورت چند لایه کار شده که این عمل باعث میشود استحکام بسیار بالایی داشته باشد و سالها مورد استفاده قرار بگیرد.

کنسول یا همان میز آرایش دارای ۶ کشوی کوچک بوده و بین آنها یک فضای خالی است که برای گذاشتن صندلی در آن مورد استفاده قرار میگیرد تا در صورت عدم استفاده از صندلی فضایی را اشغال نکند،یک آیینه بزرگ هم در روی همین میز قرار داده شده .

جنس استفاده شده برای ساخت این  از جنس ترکیبی ام دی اف ، نئوپان و چوب میباشد با روکشی از چوب ملچ ، کاری بسیار زیبا و شیک و با طراحی منحصر بفرد که با هر سلیقه ای مناسب و ساز گار میباشد، کسانی که اتاق خواب خودرا میخواهند رمانتیک و به شیوه سنتی طراحی نمایند این سرویس خواب را میتوانند انتخاب و سفارش دهند و در رنگ بندی مناسب و دلخواه شما تولید گردد.

f071

تاج تخت و پایین آن از طرحهای برجسته گل بیضی شکل واز شیار هایی در طرفین آن بهره میبرد و یک نمای خاصی را به این  داده و بسیار چشم نواز کرده و همین طرحها در قسمت های نمایی پاتختی و میز آرایش هم دیده میشه،پایه ها تمام چوب و بسیار محکم واز مدل های قدیمی الگو برداری شده

کنسول دارای دو بخشی ست، در دو طرف یک کشو با یک کمد ویک فضای خالی در بین آنها قرار دارد که به هنگام استفاده از صندلی پا در داخل قرار گیرد و احساس آرامش داشته باشد.

پاتختی دارای سه کشویی است و به تعداد دو عدد در طرفین تخت خواب قرار دارد که با نمای کنده کاری شده درروی درب آن مشاهده میشود.

صندلی مورد  استفاده برای این  نسبت به بقیه مدل ها متفاوت میباشد و در مدل صندلی غذا خوریست با نشیمنی از لمسه .

این سرویس خواب الگو برداری شده از مدل های فرانسویست و کاری جدید میباشد.

این پس از انتخاب و خرید از طرف شما ، ما به شما رایگان ارسال میکنیم.

یک سرویبس خواب ساده و بسیار زیبا و رمانتیک با تاج تخت ساده و طرح شیار در روی آن یک جلوه خاصی را به این میدهد، جنس استفاده شده  برای این مدل از ام دی اف ، نئوپان و با روکشی از چوب ملچ  است و بسیار محکم و مقاوم.

در کنسول این سرویس خواب چوبی ۶ کشوی بزرگ دیده میشود که بدون دستگیره میباشد و یک آیینه که به دو صورت استفاده میشود یا اینکه به دیوار زده شود ویا روی دراور گذاشته بشه،ابعاد میز آرایش حدودا” ۱۲۰  سانتیمتر است صندلی این کنسول با روکش لمسه است و نشیمنی راحت دارد.

دارای دو پاتختی دو کشویی برای آن طراحی شده که از بهترین ریل نوع ساچمه ای ساخته شده و بسیار نرم و روان باز و بسته میشود.

صفحه ی میز آرایش و پا تختی ها تماما” بصورت دوبل کار شده تا استحکام بیشتری داشته باشد و مقاومت آنرا زیاد میکند.برای ساخت این  از ام دی اف ، نئوپان و با روکشی از جنس چوب ملچ استفاده شده که بسیار مقاوم و محکم میباشد.

برای کشو های این سرویس خواب چوبی از نوع ساچمه ای استفاده شده و بسیار راحت و نرم حرکت میکند و به آرامی باز و بسته میگردد.

به تعداد دو عدد کشوی بزرگ در قسمت سر تخت پایینی وجود دارد.

پاتختی این سرویس خواب چوبی دو عدد بوده و هرکدام دارای کشویی است .نبش کارها تماما” از مدل سنتی قدیمی الگو برداری شده و تاج تخت ،قاب آیینه و پایین تخت از ستون های با کنده کاری بسیار زیبا و شیک پیروی میکندبا خرید این سرویس خواب زیبایی و کلاسیک اتاق خواب خود را دو چندتن کنید.

دارای دو عدد پاتختی تک کشو،یک تخت دو نفره،یک کنسول شش کشویی با یک آیینه قدی که در روی یکی از دو کشویی ها قرار گرفته به همراه یک صندلی.

تاج تخت و قسمت پایینی تخت بصورت افقی مربع شکل کنده کاری شده و همین مدل در روی درب کشوی های کنسول و پاتختی هم تکرار شده و یک زیبایی خاصی را به تخت بخشیده.

کشو ها از ریل ساچمه ای سه تیکه بهره میبرد که بسیار راحت و نرم باز و بسته میشود.

کف تختی که برای این سرویس خواب چوبی استفاده شده آهنی است و بسیار محکم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *