تختخواب دونفره چرمی

این سرویس خواب شامل یک عدد تخت دو نفره چرمی و کنسول و آینه و دو عدد پاتختی می باشد. در صورت تمایل مشتریان تخت این سرویس به تنهایی هم عرضه می باشد. عرض تخت ۲ متر هست که تشک عرض ۱۶۰ سانتیمتری می خورد.رنگ چرم به سلیقه مشتری قابل ارائه در انواع رنگهای کرم و قهوه ای و قرمز و سفید و مشکی و… می باشد.

جنس تخت MDF ام دی اف، منبت کاری ها توسط دستگاه  سی ان سی، شامل تخت دو نفره با فضای تشک خور ۱۶۰ در ۲۰۰ سانتی متر و میز آرایش و آینه و عسلی نشیمن و دو عدد پاتختی

کف تخت آهنی مشبک، رنگ در حالت عادی سفید. رنگ قسمت چرمی (یا پارچه) به سلیقه مشتری قابل ارائه هست

این مدل نیز در زمره ی کارهای اسپرت و عامه پسند قرار دارد که می توان بخش زیادی از نیاز شما را مرتفع سازد.

اجزای این سرویس شامل: تخت (ازدو طرف در قسمت زیرین دو عدد کشو در وسط و دو عدد درب ریلی در کنارها)، یک عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش و عسلی( با آینه و درب مخفی)

مدل آنیتا ترکیب دو رنگ سفید و بارانی است که نمای زیبایی سرویس خواب به این مدل بخشیده و توانسته است نظر نوعروس ها را به خود جلب کند.

اجزای این سرویس شامل: تخت ( از دوطرف در قسمت زیرین دو عدد کشو در وسط و دو عدد درب ریلی در کنار ها)، یک عدد فایل ۴ کشو با باکس مخفی، یک عدد میز آرایش عسلی (با آینه ریلی)

سرویس خواب سلطنتی ( استیل ) مرجان از چوب راش مرغوب که بصورت طبیعی خشک شده است، ساخته شده و رنگ بکار رفته در آن، رنگ طلایی می باشد و ورقه طلا در بخش های منبتی کاری شده که در اصطلاح به آن سر گل ورق می گویند، مورد استفاده قرار گرفته است. در قسمت تاج  لمسه کاری وجود دارد که نمایی بسیار زیبا و آرامش بخش به تخت خواب بخشیده است. با سفارش سرویس خواب استیل  مرجان موارد زیر را دریافت خواهید نمود: یک عدد تخت خواب دو نفره دو عدد پا تختی میز آرایش آینه دو عدد کفی تخت با پایه های فلزی صندلی میز آرایش

c25

ابعاد تخت خواب آرین ۲۰۰*۱۶۰ سانتیمتر می باشد که برای تهیه کفی تخت خواب و تشک به آن نیاز خواهید داشت. کفی تخت چوبی موردی می باشد که به انتخاب شما می توان آن را افزود و می توانید آن را به شکل ثابت و جکدار انتخاب نمایید. با خرید سرویس خواب موارد زیر را دریافت خواهید نمود: ۱- تخت خواب ۲ نفره ۱۶۰*۲۰۰ ۲- پا تختی تک کشو دو عدد ۳- میز آرایش ۴- آینه ۵- سوفا ۶- صندلی میز آرایش

در قسمت آینه  چراغی تابیه شده است که از آن می توان به عنوان چراغ خواب استفاده نمود. تخت خواب در ابعاد ۱۶۰*۲۰۰ طراحی و ساخته شده است که برای انتخاب کفی تخت خواب و تشک این ابعاد مورد نیاز خواهد بود. در مقابل تخت خواب سوفا قرار داده شده است که نشیمن جالبی را در اتاق خواب ارائه می نماید.

سرویس خواب عروس سلطنتی شبنم در ابعاد ۱۸۰*۲۰۰ سانتیمتر طراحی شده است. در ساخت سرویس خواب سلطنتی شبنم از چوب راش بهره گرفته شده است.  سلطنتی شبنم شامل یک تخت خواب دو نفره به ابعاد ۱۸۰*۲۰۰ ، آینه، میز آرایش، دو عدد میز پاتختی و یک صندلی میز آرایش می‌باشد. این  دارای۱۰ کشو بوده ۶ کشوی آن در میز آرایش و ۴ کشوی آن در پاتختی های کنار تخت خواب می‌باشد که مزیت مهم برای کسانی است که در به دنبال کشو های زیاد می باشند. طراحی میز آرایش این سرویس خواب، به گونه ای است که می توان پاها را در داخل آن برد و به راحتی به آینه و وسایل روی میز دسترسی داشت. طراحی قسمت تاج آینه و تخت خواب باهم دیگر هماهنگ بوده که زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کرده است.

تخت چوبی در ابعاد ۲۰۰*۱۶۰ عرضه می شود و قابلیت تغییر ابعاد در سایز های بزرگ تر و کوچک تر را دارد. همان طور که در تصویر مشخص شده فقط یک سمت سرویس خواب دارای ۴ عدد کشو می باشد و در قسمت تاج تخت فضایی مناسب برای قرار گیری لوازم طراحی شده و علاوه بر آن دو عدد نور مخفی ایجاد شده است. دراور سرویس خواب لیون را می توان بهترین تکمیل کننده سرویس خواب دانست زیرا علاوه بر طراحی  هماهنگ با دیگر اجزا می تواند برای کاربر خود فضایی مناسب ایجاد کند.دراور دارای ۳ عدد کشو بزرگ و یک عدد درب می باشد که از طراحی منحصر به فرد و در عین حال ساده بهره می برد و بسیار منظم از رنگ بندی استفاده شده است.

در قسمت پایین سرویس خواب در یک سمت ۴ عدد کشو و یک جاکفشی که به صورت عمودی باز می شود و دارای طبقه بندی مجزا می باشد طراحی شده است و در سمت دیگر آن یک جاچمدانی ریلی در عرض ۱۲۰ و عمق ۱۴۰ قرار گرفته است و تمامی باکس ها و کشو ها توسط اتصالات پیچ فیکس به هم متصل شده اند. دراور این دارای کشو و درب های مختلفی است که به شما این امکان را می دهد تا از یک فضای منظم بهره مند شوید. این دراور شامل ۲ عدد کشو بزرگ،۲عدد کشو کوچک تر که در قسمت پایین دراور قرار دارد و یک درب که به صورت درب آرام بند می باشد طراحی شده است و در قسمت بالایی این دراور یک کشو با پارتیشن های مجزا در خود جای داده است. طراحی آینه این دراور به صورت ریلی بوده و قابلیت استفاده از پشت آینه را برای شما ایجاد می کند.

جنس چوب استفاده شده در  پرنس از جنس راش بوده و ترکیبی از ام دی اف و چوب می باشد . چوب استفاده شده در این محصول دارای مقاومت قابل قبولی می باشد و در برابر رطوبت های بیشتر از اتاق مستر هم مورد تایید می باشد. چوب استفاده شده کاملا خشک می باشد و در فرایند تولید به مرغوبیت مواد اولیه توجه می شود به همین دلیل در مقابل ترک خوردگی مقاومت دارد و شامل ۲ سال ضمانت مکتوب می باشد  شما می توانید این محصول را در رنگ بندی سفید و رنگ سفید استخونی و یا کرم نیز سفارش دهید .

در قسمت پایین این تخت چوبی دو عدد کشو ریلی قرار گرفته است که به دلیلی داشتن بدنه ی نگهدارنده از نرمی خوبی برخوردار است که به راحتی حرکت می کند. در قسمت تاج تختخواب دو نفره یک درب که به شکل لولایی باز می شود قرار دارد و فضای مناسبی را برای کاربر خود ایجاد می کند. برای ایجاد زیبایی بیشتر در قسمت تاج تخت چوبی نور مخفی طراحی شده است. دراور از ابعاد ۱۲۰ بهره می برد که به راحتی می تواند فضای مناسبی برای کاربر خود ایجاد کند. دراور سرویس خواب پاریس علاوه بر طراحی هماهنگ با دیگر اجزا دارای کشو و درب های مختلفی است که به راحتی می تواند به تفکیک کامل لوازم اتا خواب کمک کند.

در قسمت بالای تخت خواب (سر تخت عروس و یا همان تاج تخت) از ام دی اف براق که با طرح منحصر به فردی ساخته شده کمک گرفته شده و در کنار خود یک نور مخفی در خود جای داده است که می تواند کاربر خود را از داشتن چراغ خواب بی نیاز کند. و این تخت خواب مانند دیگر تخت خواب های شرکت تولیدی بلج از کف تخت تمام فلزی بهره می برد.

سرویس خواب مدل اهورا یکی از  تولیدات گروه تولیدی آلاله میباشد که در ساخت آن تماما از چوب راش استفاده شده و این سرویس شامل تخت عروس به ابعاد ۱۸۰*۲۰۰ سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

Acrylonitrile botadiene styrene که به اختصار آن را ABS می نامند. یک پلیمر نفتی (پلاستیک) می باشد که در صنایع مختلف دارای کاربرد فراوان است. که بسیار مقاوم در برابر ضربه و حریق میباشد درجه ذوب ۲۰۰ درجه سانتی گراد و درجه سوختن آن ۲۲۰ درجه سانتی گراد می باشد .و همانطور که اشاره شد به دلیل پلاستیک بودن کاملا ضد آب و ضد خش میباشد. این سرویس شامل تخت خواب دو نفره به ابعاد ۱۸۰*۲۰۰ سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

طراحی ساویس به گونه ای صورت گرفته است که فضای کافی برای خواب شما را تامین می کند. اگر جزو افرادی هستید که ترجیح می دهید چند دقیقه بعد از بیداری، از تخت خود جدا شوید، ساویس این دقایق را لذت بخش تر می کند. این طرح سالها مهمان خانه شما می ماند با این ویژگی که در طول تمامی این سالها همچنان محبوبیتش را حفظ خواهد کرد.

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت عروس  ، پاتختی، میز آرایش ، قاب آینه و پاف چرمی است. سایر متعلقات دارای قیمت مجزایی می باشند.

مدل رایکا به راحتی شما را مهمان یک خواب آرام و دلپذیر می کند. طراحی این  به گونه ایست که در نهایت زیبایی فضای کافی برای خواب را دراختیار شما قرار می دهد، بدون اینکه قسمت زیادی از اتاق خواب شما را اشغال کرده باشد. خرید یک سرویس خواب خوب به منزله یک سرمایه گذاری اصولی است. مدل رایکا به واسطه به کارگیری رنگ های گرم یک فضای دنج را به ذهن متبادر می کند، فضایی که  سرویس خواب شما را خسته نخواهد کرد.

م: otagh.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *